Státní přenos Oregon vs Fresno: Jak se dívat online



Getty Images Hlavní trenér Mario Cristobal z Oregon Ducks.

Oregon (0-0) zvyšuje svou sezonu proti Fresno State (1-0) v sobotu na Autzen Stadium.

wii sportovní areál stolní tenis

Hra (čas zahájení 2:00 ET) bude vysílána v síti Pac-12. Pokud ale nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos Fresno State vs Oregon online:

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ze sítě Pac-12 a více než 90 dalších televizních kanálů na Vidgu . Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale můžete získat první měsíc za pouhých 10 $:

Získejte Vidgo

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Fresno State vs Oregon můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Můžete také sledovat živé vysílání prostřednictvím pac-12.com nebo aplikaci Pac-12 Now. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se přihlásit a sledovat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ze sítě Pac-12 a Více než 100 dalších živých televizních kanálů na FuboTV. Budete potřebovat doplněk Sports Plus, ale k bezplatné sedmidenní zkušební verzi můžete zahrnout balíček hlavního kanálu a jakékoli doplňky:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Fresno State vs Oregon můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Můžete také sledovat živé vysílání prostřednictvím pac-12.com nebo aplikaci Pac-12 Now. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se přihlásit a sledovat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.


Sling TV

Živý přenos ze sítě Pac-12 a dalších 50 dalších televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Orange + Sports Extra od Sling TV. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější služba pro dlouhodobé streamování se sítí Pac-12 Network a svůj první měsíc můžete získat za pouhých 21 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Fresno State vs Oregon můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Můžete také sledovat živé vysílání prostřednictvím pac-12.com nebo aplikaci Pac-12 Now. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se přihlásit a sledovat pomocí svých pověření Sling.


Náhled Fresno State vs Oregon

Stát Fresno otevřel proti Connecticutu 45-0-to je způsob, jak rozjet rok pro Bulldogs. UConn dokázal urazit něco přes 100 yardů, zatímco Bulldogs nasbírali celkem 538 yardů, většina z nich přišla přes QB Jake Haener, kterému bylo 20 z 26 na 331 yardů a tři přistání.

Vypadá jako veterán, který tím spustil spoustu her, a přestože možná nemá za sebou spoustu startů, zvláště tam ve Fresnu, můžete vidět, že zná systém, obranný koordinátor Oregonu Tim DeRuyter řekl o Haenerovi. Udělali opravdu pěknou práci, když ho to naučili. Hraje s ohromnou rozvahou. Viděli jste, jak se nerozčiluje, ví, kam jít s míčem. Opravdu dobré očekávání a dokáže hodit i toho muže, takže je působivý, když se vrátíme do loňského roku, ale myslím, že to v sobotu dokonce vytočil.

Fresno State se bude hodně spoléhat na to, že uteče zpět Ronnie Riversovi, který je vůdcem všech dob dotyku programu.

Když utíkají zpět, jsou asi tak dobří, jak najdete. Nejen na západním pobřeží nebo na jejich konferenci, ale v zemi, řekl hlavní trenér Oregonu Mario Cristobal. Vím, že Rivers rozbil téměř každý rekord na univerzitě. Nacházejí různé způsoby, jak mu získat míč. Neprovozuje jen míč. Chytá míč ze zadního pole, vytváří výbušné hry tím, že dostává míč do prostoru nebo jej dostává do neuspořádaných setů, protože jejich pevné konce jsou nyní zdravé, takže 12členný personál je pro ně spíše skutečná věc.

Oregon se snaží obhájit titul Pac-12, i když loňské mistrovství konference nebylo na rozdíl od jiných. Ducks udeřili svůj lístek do hry kvůli některým problémům COVID-19 s Washingtonem, když porazili USC 31-24 za druhou rovnou korunu Pac-12.

Tvrdě pracujeme, provádíme, musíme některé věci upravit, některé uklidit, ale úsilí je, řekl Cristobal. Důraz na detaily je tu. Fyzičnost se zlepšuje. Nevím, jestli někdy dosáhneme bodu, kdy jsme s tím spokojeni, ale vidíme pokrok. V našem přístupu vidíme hlad, a to je to, co chcete.

jak dlouhá je tenisová raketa

Oregon je favoritem 20,5 bodu na zápas, s celkovým součtem 64 bodů.


Populární Problémy

„Řekni šatům ano“ je zpět u 20. série, která má premiéru v sobotu 17. července 2021. Zde je návod, jak můžete sledovat online streamování nových epizod.

12. epizoda 2. série „The Conners“, první živá epizoda seriálu, se bude vysílat 11. února. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat show zdarma online.

Lakers a Warriors se setkají ve čtvrtek večer v Golden State. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online, pokud nemáte kabel.

Roberto Bautista Agut se v úterý utká s Tennysem Sandgrenem v jeho zápase prvního kola na US Open 2020. Půjde o vůbec první setkání kariéry této dvojice na turné.

Pokud jste divoška, ​​může vás odrazovat myšlenka na odhalení nebo omezení plavek. Nakupování plavek se může zdát zdrcující, protože nevíte, jaký typ obleku si pořídit nebo jak se správně cítit, když ho budete nosit před lidmi ....

Jak ošetřit kožní chlopeň nebo oděr při první pomoci. Kožní chlopně a odřeniny mohou být velmi nepříjemná a bolestivá poranění. V závislosti na závažnosti vašeho zranění možná budete muset vyhledat lékařskou pomoc nebo ji budete moci ošetřit ...