Novak Djokovic je fanouškem filmů Marvel, říká superhrdinové „vypal moji představivost“

Novák DjokovicNovak Djokovic nedávno přiznal svou lásku k žánru superhrdinských filmů a zároveň přiznal, že nikdy nesleduje žádné zprávy v televizi. Třiatřicetiletý mladík učinil tato a několik dalších zajímavých odhalení během nedávného rozhovoru, který provedla Sasa Ozmo.

jak zastavit bolest tenisového lokte

Novak Djokovič a někteří další účastníci finále Nitto ATP - včetně Dominica Thiema - byli Ozmo požádáni, aby poskytli několik filmových a televizních doporučení. A hráči poskytli několik fascinujících odpovědí.Opravdu nesleduji televizi téměř vůbec: Novak Djokovic

Novak Djokovic tvrdil, že televizi používá pouze ke sledování sportu a že není velkým fanouškem pořadů, protože na YouTube dostává veškerý požadovaný obsah. Srb dále zmínil, že se vědomě vyhýbá zpravodajským kanálům a dává přednost tomu, aby většinu času na obrazovce sledoval se svými dětmi filmy.

'Opravdu nesleduji televizi téměř vůbec,' řekl Novak Djokovic. „Všechny věci, které mě zajímají, mohu najít na YouTube. Televize je pouze pro sport - zprávy nesleduji vůbec. Nevím, co navrhnout - v poslední době jsem se svými dětmi sledoval dětské filmy. '

Když nejsou jeho děti poblíž, Novak Djokovič se rád dívá na dokumenty se svou manželkou Jelenou. Ještě zajímavější je, že duo také rád sleduje velkorozpočtové filmy Marvel, vzhledem k tomu, že 33letý má zálibu v žánru superhrdinů.Postavy z filmů Marvel - jako Thor, Captain America a Black Panther - svými silnými schopnostmi pomáhají zažehnout jiskru v představivosti Novaka Djokoviče.

Novak Djokovic s manželkou Jelenou.

Pokud nejsou (jeho děti) poblíž, pak s manželkou obvykle sledujeme nějaké dobré dokumenty, ale tady ano - užíváme si také filmy Marvel, mám rád superhrdiny, pokračoval Djokovič. Věci, které mohou dělat, které nikdo z nás nemůže, to pálí moji představivost a užívám si to.

Formuli 1: Drive to Survive všem doporučuji, říká Dominic Thiem

Dominic Thiem je fanouškem sportovních dokumentůStejně jako Novak Djokovic, Dominic Thiem také rád sleduje dokumenty. Rakušan prozradil, že je horlivým stoupencem pravdivých životních příběhů ze světa sportu.

Když byl Dominic Thiem požádán o jeho doporučení, rychle pojmenoval nedávný dokument Formule 1 o Netflixu a kroniku ságy o legendárním německém fotbalistovi Bastianovi Schweinsteigerovi.

Dominic Thiem dodal, že to pro něj byly emocionální hodinky.

Samozřejmě miluji sportovní dokumenty, viděl jsem Formuli 1: Drive to Survive na Netflixu a doporučuji to všem, řekl Thiem. Také dokument o Bastianovi Schweinsteigerovi (německý fotbalista) byl skvělý, velmi emocionální.

Populární Problémy

Předzápasová analýza finále Miami Open 2019 mezi Rogerem Federerem a Johnem Isnerem.

Ohlédnutí za neuvěřitelným výkonem Novaka Djokoviče v semifinále Australian Open, kde snížil Rogera Federera na bezmoc.

Síťované boty jsou proslulé tím, že jsou schopné absorbovat téměř cokoli, s čím přijdou do styku, což ztěžuje jejich čištění. Naštěstí s trochou péče je můžete uchránit před nečistotami a dokonce jim dát pěkné, důkladné čištění ...

Na Twitteru se objevilo video dokumentující vůbec první hodinu tenisu Novaka Djokoviče. Dokonce i ve věku 4 let Djokovič vykazoval známky svého talentu tím, že perfektně předváděl své forhendové a bekhendové cvičení.