Novak Djokovic je fanouškem filmů Marvel, říká superhrdinové „vypal moji představivost“

Novák Djokovic

Novák Djokovic

Novak Djokovic nedávno přiznal svou lásku k žánru superhrdinských filmů a zároveň přiznal, že nikdy nesleduje žádné zprávy v televizi. Třiatřicetiletý mladík učinil tato a několik dalších zajímavých odhalení během nedávného rozhovoru, který provedla Sasa Ozmo.

tenisová masáž chodidel

Novak Djokovič a někteří další účastníci finále Nitto ATP - včetně Dominica Thiema - byli Ozmo požádáni, aby poskytli několik filmových a televizních doporučení. A hráči poskytli několik fascinujících odpovědí.

Opravdu nesleduji televizi téměř vůbec: Novak Djokovic

Novak Djokovic tvrdil, že televizi používá pouze ke sledování sportu a že není velkým fanouškem pořadů, protože na YouTube dostává veškerý požadovaný obsah. Srb dále zmínil, že se vědomě vyhýbá zpravodajským kanálům a dává přednost tomu, aby většinu času na obrazovce sledoval se svými dětmi filmy.

'Opravdu nesleduji televizi téměř vůbec,' řekl Novak Djokovic. „Všechny věci, které mě zajímají, mohu najít na YouTube. Televize je pouze pro sport - zprávy nesleduji vůbec. Nevím, co navrhnout - v poslední době jsem se svými dětmi sledoval dětské filmy. '

Když nejsou jeho děti poblíž, Novak Djokovič se rád dívá na dokumenty se svou manželkou Jelenou. Ještě zajímavější je, že duo také rád sleduje velkorozpočtové filmy Marvel, vzhledem k tomu, že 33letý má zálibu v žánru superhrdinů.

Postavy z filmů Marvel - jako Thor, Captain America a Black Panther - svými silnými schopnostmi pomáhají zažehnout jiskru v představivosti Novaka Djokoviče.

Novak Djokovic s manželkou Jelenou.

Novak Djokovic s manželkou Jelenou.

Pokud nejsou (jeho děti) poblíž, pak s manželkou obvykle sledujeme nějaké dobré dokumenty, ale tady ano - užíváme si také filmy Marvel, mám rád superhrdiny, pokračoval Djokovič. Věci, které mohou dělat, které nikdo z nás nemůže, to pálí moji představivost a užívám si to.

Formuli 1: Drive to Survive všem doporučuji, říká Dominic Thiem

Dominic Thiem je fanouškem sportovních dokumentů

Dominic Thiem je fanouškem sportovních dokumentů

Stejně jako Novak Djokovic, Dominic Thiem také rád sleduje dokumenty. Rakušan prozradil, že je horlivým stoupencem pravdivých životních příběhů ze světa sportu.

Když byl Dominic Thiem požádán o jeho doporučení, rychle pojmenoval nedávný dokument Formule 1 o Netflixu a kroniku ságy o legendárním německém fotbalistovi Bastianovi Schweinsteigerovi.

Dominic Thiem dodal, že to pro něj byly emocionální hodinky.

Samozřejmě miluji sportovní dokumenty, viděl jsem Formuli 1: Drive to Survive na Netflixu a doporučuji to všem, řekl Thiem. Také dokument o Bastianovi Schweinsteigerovi (německý fotbalista) byl skvělý, velmi emocionální.

Populární Problémy

Cvičení je velmi důležité, pokud chcete mít a udržovat zdravé tělo. Kliky jsou skvělým způsobem, jak posílit svaly paží, ramen a hrudníku, ale běžné kliky z podlahy jsou příliš obtížné/namáhavé ...

Jak hrát různé střely v kriketu. Zahrát skórující střelu v kriketu může být obtížné, zvláště když nevíte, jakou vhodnou střelu použít pro dané okolnosti. Dobrý pálkař musí mít dobrou koordinaci ruka-oko, reflexy, ...

Jak předat cenu. Rozdat ocenění je obrovská čest, takže pravděpodobně budete chtít odvést skvělou práci. Při předávání ocenění je důležité soustředit se spíše na vítěze než na sebe. Začněte svůj projev ocenění ...

Zde je návod, jak můžete sledovat dnešní epizodu seriálu '90 Day Fiancé: Before the 90 Days' online bez kabelu. Epizoda 4 s názvem „Baby Be Mine“ se vysílá ve 20 hodin. ET.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos dnešní hry Spurs vs Lakers online bez kabelu.

S revidovaným systémem hodnocení ATP pro sezónu 2020 skončil Novak Djokovič jako č. 1 a Rafael Nadal jako č. 2. Pokud by byl použit tradiční systém, Dominic Thiem by nahradil Nadala jako světovou dvojku.