Přímý přenos Vikingové vs 49ers: Jak se dívat online bez kabelu

Hodinky 49ers Vikings

Getty San Francisco 49ers bude v sobotu hostit Minnesota Vikings v divizním Playoffs NFC. (Foto: Thearon W. Henderson/Getty Images)Divizní kolo NFC začíná v sobotu, když Minnesota Vikings (11-6) zamíří na Levi’s Stadium, aby na konferenci nastoupila na 1. místo, San Francisco 49ers (13-3).Začátek hry je naplánován na 16:35. ET a budou vysílány na NBC. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Stáhněte si disney plus na pc
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

NBC (živé na vybraných trzích) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Vikingů vs 49ers na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně NBC (živě na vybraných trzích). První měsíc to stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s NBC, pokud plánujete dlouhodobé udržení:Získejte Sling TVNebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Vikings vs 49ers naživo na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují NBC (živé na vybraných trzích). Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Vikingů vs 49ers na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Kráska a zvíře 1991 stream

Hulu s živou televizí

Součástí je NBC (živé na vybraných trzích) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Vikingů vs 49ers na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Vikingové vs 49ers Náhled

Vikingové minulou neděli dosáhli obrovského naštvaného vítězství nad New Orleans Saints v divoké karetní hře NFC, zatímco 49ers měli více času na hraní v prvním kole. Rozehrávač Vikingů Kirk Cousins hodil na 242 yardů a byl spojkou a hodil pěknou přihrávku na 43 yardů Adamu Thielenovi v prodloužení, aby připravil hodný výhoz na Kyla Rudolpha.

Hvězda běží zpět Dalvin Cook měl 94 yardů na 28 přenášení a dvě přistání minulý týden proti Svatým a bude čelit Pět nejlepších obran v San Francisku . Niners odevzdávají 18,4 bodů za hru a to, zda mohou či nemohou obsahovat kuchaře, bude jedním z klíčových zápasů této hry. Další věcí, na kterou se bude dívat, bude účinnost přijímače hvězd Vikings Adama Thielena, který tento týden dostal stehy do kotníku a bude hrát bez ohledu na to.

Obrana Vikingů hrála dobře proti Drew Breesovi a vysoce výkonným Saints a Vikes mají letos 30 stánků, což je třetí místo v lize. Minnesota má v sezóně také 48 pytlů, což je páté místo v lize.

49ers získají podporu v obraně v tomto návratu návratem mimo linebacker Kwon Alexander, ale status Dee Ford zůstává pro tento tým 49ers obrovskou obavou. Pokud Ford nemůže jít proti Minnesotě, může to způsobit, že jejich obrana bude zranitelnější než obvykle.

Debut v San Francisku Jimmy Garoppolo bude mít premiéru v play -off a bude mít připravené všechny své zbraně. Deebo Samuel, George Kittle a Emmanuel Sanders jsou všichni zdraví, stejně jako Raheem Mostert, Matt Breida a obránce Kyle Juszczyk. Hodně bude záviset na tom, jak dobře Garoppolo zvládne pozornost v největší hře své kariéry.

Minnesota vyhrála čtyři z posledních pěti zápasů série mezi těmito dvěma týmy.


Populární Problémy

Jak vyrobit malinu Martini. Malinové martini je chutná variace na tradiční martini pro ty, kteří dávají přednost ovocnějšímu koktejlu. Existuje několik způsobů, jak přidat malinovou příchuť do vašich martini, takže ať už chcete použít ...

Průvodce, jak sledovat živý přenos státu Duke vs Michigan v elitní osmičce turnaje NCAA 2018-19.

Tito 5 hráči byli všichni mimo top 10, když pochodovali k titulu na Australian Open.

Točení je skvělý způsob, jak se dostat do formy! Jízda na kole nezatěžuje vaše klouby, což je skvělé, pokud se chcete zapotit, aniž byste namáhali kolena nebo boky. Https://www.health.harvard.edu/blog/spinning-heart-j. ..

Přestože internet poskytuje užitečné tipy, jak se chovat jako L Lawliet, je pravděpodobné, že nikdy nenajdete přesně to, co hledáte. Tento článek má v úmyslu pokrýt všechny oblasti související s cosplayem a ukázat vám, jak být synaptický ...