Kde sledovat Boise State vs Houston Basketball 2020Getty Hlavní trenér Kelvin Sampson z Houston Cougars.

Houston vypadá, že bude pokračovat v soutěži i po výhře, aby zahájil sezónu, když se v sobotu v prvním zápase Southwest Showcase utkají s Boise State v centru Fertitta.

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (čas zahájení v 15:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale můžete sledujte Boise State vs Houston na ESPN+ právě zde:

Sledujte na ESPN+

ESPN+ je streamovací služba, která má stovky exkluzivních živých vysokoškolských basketbalových her (mimo jiné konference Big 12, A-10, AAC, A-Sun, Southern a CAA), dále univerzitní fotbal, UFC, mezinárodní fotbal, desítky dalších živých sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), to vše za 5,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat Boise State vs Houston živě v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Náhled Boise State vs Houston

Cougarové viděli v otvíráku proti Lamarovi malý odpor, utíkali s vítězstvím 89-45, které nebylo od začátku blízko. Houston udržel Lamara na pouhých 15 bodech v první polovině a držel Cardinals na pouhých 30 procent střelby z pole.

Myslel jsem, že naši kluci dobře posunuli míč, řekl trenér Houstonu Kelvin Sampson. Stříleli jsme špatně, ale v útoku jsme hráli dobře, protože jsme dostali dobré střely. … Chci, aby naši kluci pohybovali míčem a pokračovali ve střelbě. Půjdou dovnitř. Udělali jsme spoustu dobrých věcí.

sledujte seattle seahawks online zdarma

Jeden Cougar, který dobře střílel, byl Marcus Sasser, který zasáhl sedm 3-ukazatelů. Bylo mu 9 z 11, včetně 7 z 9 na 3 ukazatelích.

V praxi nám to vrtali do hlavy, aby omezili obraty, útočné odskakování, řekl Sasser. Když jsme vyšli v první hře, chtěli jsme odejít a dát to tak, že takhle vyhráváme.

Boise State musí ještě odehrát hru a při svém debutu proti týmu č. 17 v zemi prochází náročnou zkouškou.

Chtěl jsem hledat příležitost k obnovení a náročnou příležitost, řekl v úterý trenér Boise State Leon Rice. To jsme dostali. Dostali jsme tým 17. v pořadí na jejich podlahu před některé fanoušky. Bude to velká výzva a naši kluci nemohli být více nadšení.

Zbytek nekonferenčního plánu Broncos zahrnuje Sam Houston State, BYU, Santa Clara a Loyola Marymount. Boise State dokončil minulou sezónu 20–12, ve hře Mountain West bude pokračovat 11–7. Skončili nerozhodně o páté místo.

Boise State a Houston se střetly jen jednou, v roce 2014.

Když jsem se vrátil a sledoval ten ... věci, které jsou důležité pro náš program, jsou stále důležité pro náš program, řekla Rice. Věci, které jim (trenér Houstonu) Kelvin (Sampson) vštěpoval, jsou stále hlavními věcmi, které dělají. Loni byli možná nejlepším odrazovým týmem v zemi a on je přiměl hrát tak tvrdě, zvláště přímo z brány.


Populární Problémy

Kansas State hostí v úterý stát Severní Dakota v otvíráku basketbalové sezóny každého týmu. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.

Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalový zápas Richmond vs La Salle, který je k dispozici exkluzivně na ESPN Plus.

Jak zabránit syndromu neklidných nohou (RLS). Syndrom neklidných nohou (RLS) způsobuje nepříjemné pocity v nohách, včetně pocitů lezení, píchání, bolesti, lechtání a nutkání hýbat nohama vsedě nebo vleže ...

Zde je návod, jak můžete online streamovat předběžnou soutěž Miss America 2020 online bez kabelu.

Podle jeho trenéra Riccarda Piattiho se 19letý Jannik Sinner připojí k Rafaelovi Nadalovi a několika dalším špičkovým hráčům karanténní bubliny v Adelaide před australským Open příští měsíc.

Kuznetsova vyhazuje Radwanskou na French Open