Jak sledovat MSU vs Seton Hall Basketball online bez kabeluGetty

Basketbalové týmy Michigan State Spartans č. 3 a Seton Hall Pirates č. 12 se ve čtvrtek setkají v Prudential Center v Newarku v New Jersey na Gavitt Tipoff Games.

Začátek hry je naplánován na 20:30. ET a bude vysílán na Fox Sports 1. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelů- bezplatné služby streamování živého televizního vysílání:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Fox Sports 1 je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Michigan State vs Seton Hall na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů, ale všechny zahrnují Fox Sports 1.

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Michigan State vs Seton Hall na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Fox Sports 1 je součástí balení Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

jak zacházet s tenisovým loktem

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos Michigan State vs Seton Hall na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Michigan State vs Seton Hall

V noci poté, co bodový strážce státu Michigan Cassius Winston přišel o bratra, porazili Sparťané doma Binghamton Bearcats 100: 47, aby se zlepšili na 1: 1.

nejlepší způsob, jak se zbavit tenisového lokte

Zachary Winston zemřel poté, co byl v sobotu večer sražen vlakem Amtrak v Albionu v Michiganu. Cassius odstartoval v neděli, vedl všechny účastníky s 11 asistencemi a nasbíral 17 bodů, remizoval se týmovým kolegou Xavierem Tillmanem o vysoký zápas.

Nevěděl jsem, jestli bude hrát. Ani jsem nevěděl, jak to zvládnout, pokud bych k vám měl být velmi tupý a upřímný, řekl hlavní trenér státu Michigan Tom Izzo podle 247Sporty . Jediné, co jsem mu řekl, bylo: „V každém případě vás podpoříme, bez ohledu na to, co děláte.“ Myslím, že pokud mám být upřímný, očekával jsem, že nebude hrát. Ale každý truchlí jiným způsobem a my jsme to nechali stoprocentně na Cassiusovi s plnou podporou každého trenéra, každého hráče a každého člena našeho atletického oddílu.

Přidal: Pokud jde o hru, začali jsme skvěle - většinou (Winston) dostali lidé míč. Myslel jsem, že našich pět startujících vypadalo dnes večer opravdu propojených. Vypadalo to, že se míč hýbe lépe, lépe jsme se s věcmi pohybovali. V obraně jsme byli docela dobří; po prvních pěti minutách trefili asi 3 s a poté začali trochu útočné odskakování. Když jsme vstali 27 nebo (25) nebo co to bylo, měli jsme malé zklamání.

Piráti v sobotu porazili Stony Brook Seawolves 74-57, aby se zlepšili na 2: 0, přestože na začátku prvního poločasu ztratili hvězdného strážce Mylese Powella kvůli vyvrtnutí kotníku.

Přišel do šatny a motivoval nás, řekl, že v nás věří, řekl útočník Pirátů Sandro Mamukelashvili o Powellovi. Asbury Park Press . Jediné, na co jsme během hry mysleli, bylo, že musíme hrát za jednoho hráče, který nám to celou dobu drží. Bylo na nás, abychom to vrátili.

Mamukelashvili zaznamenal 17 bodů a dosáhl 5 doskoků, 2 asistencí a bloku.

Podle Asbury Park Press to bylo poprvé, co nebyl Myles kolem nás, řekl Mamukelashvili. Takže mám pocit, že to ukazuje naši povahu, jak můžeme také hrát bez našeho předního hráče. Hodně to buduje naši postavu.

Ať už ve čtvrtek hraje Powell, předsezonní hráč roku na Velkém východě a výběr All-America předsezóny Associated Press, je rozhodnutí ve hře.


Populární Problémy

Jak držet paličku. Pokud jde o bubnování, musíte se plazit, než budete moci chodit! Ke správnému hraní na bicí je nezbytná dobrá forma při držení paliček. Můžete si však vybrat z více než jednoho typu úchopu, ...

Jak používat rektální teploměr. Použití rektálního teploměru je obvykle omezeno na měření teploty dítěte, ale tuto metodu lze také použít u stárnoucích dospělých, kteří jsou nemocní. Lékaři říkají, že měření teploty v konečníku je nejpřesnější, ...

Allyson Felix v sobotu vydává titulky her NYRR Millrose 2020. Zde je návod, jak sledovat událost naživo online, pokud nemáte kabel.

Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalový zápas SDSU vs Boise State online bez kabelu. Stát San Diego zůstává 25 zápasů neporažený.

Váš průvodce sledováním Spider-Man Unlimited online-včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav, nejlepších sezón a epizod.