Stuttgart 2021: Ashleigh Barty vs Karolina Pliskova Náhled, souboj a předpověď | Porsche Tennis Grand Prix

Ashleigh Bartyová

Ashleigh Bartyová

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (1) Ashleigh Barty vs (6) Karolina Pliskova

Datum: 23. dubna 2021

zábavné tenisové hry pro začátečníky

Turnaj: Porsche Tennis Grand Prix 2021

Kolo : Čtvrtfinále

Místo : Stuttgart, Německo

Kategorie: WTA 500

Povrch: Jíl

Finanční odměna: 565 530 $

Načasování zápasu: 14:00 místního času, 17:30 IS

Živé televizní vysílání: USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Eurosport

Ashleigh Barty vs Karolina Pliskova náhled

Nejlepší nasazená Ashleigh Bartyová se v pátečním čtvrtfinálovém střetu ve Stuttgartu utká se šestou nasazenou Karolinou Plíškovou.

Poté, co byl Barty téměř rok mimo provoz, se vrátil na tenisový okruh s ranou. Světová jednička zahájila sezónu ziskem titulu na Yarra Valley Classic, navázala na místo, kde skončila v roce 2020. Poté ve čtvrtfinále odešla z Australian Open, ale odskočila si tím, že úspěšně obhájila titul z Miami Open.

Ve svém prvním turnaji na antuce, na Volvo Car Open v Charlestonu, Barty postoupila do čtvrtfinále. A při své premiéře ve Stuttgartu tento týden předvedla šampionka French Open 2019 oslnivý výkon, aby porazila Lauru Siegemundovou 6-0, 7-5.

Barty nyní naráží na bývalou šampionku Stuttgartu Karolinu Plíškovou v bitvě mezi dvěma hráči, kteří drželi pozici č. 1. Ale zatímco Australan má zatím silnou sezónu, Plíšková byla v roce 2021 sama sobě bledým stínem.

Karolina Pliskova

Karolina Pliskova

Světová jednička, která spojila své síly se Saschou Bajinem na začátku sezóny, zatím zboží nedodala. Její rekord vítězství-ztráta pro rok 2021 je na neuspokojivých 9: 6, což je hluboko pod tím, co se od hráče její postavy očekává.

Plíšková ve svých šesti předchozích závodech postoupila do čtvrtfinále jen jednou a zoufale doufala v obrat ve štěstí na antuce. V minulosti získala tituly ve Stuttgartu a Římě a ráda by se brzy vrátila k znovuobjevení této formy.

Její první pár zápasů v německém městě však ukázal, že Plíšková je stále daleko od svých nejlepších. Češka potřebovala tři sady, aby mohla vidět šťastnou poraženou Tamaru Korpatschovou a bojující Jelenu Ostapenkovou.

francouzské tenisové výsledky

Ashleigh Barty vs. Karolina Plíšková proti sobě

Ashleigh Barty a Karolina Plíšková zatím střetly šestkrát, přičemž Australanka se v přímém souboji chlubila náskokem 4: 2. Barty vyhrála poslední dvě setkání - finále Miami a semifinále finále WTA, obě v roce 2019.

Jejich stuttgartské zúčtování bude jejich vůbec prvním setkáním na antuce.

Predikce Ashleigh Barty vs. Karolina Plíšková

Ashleigh Bartyová

Ashleigh Bartyová

Pro Karolinu Plíškovou to bude těžký zápas, zejména s ohledem na její současné nízké sebevědomí.

Plíšková je známá svou schopností podávat a ve svých dvou dosavadních zápasech porazila 28 es - včetně působivých 21 proti Jeleně Ostapenkové. Ale také odvrátila část dobré práce tím, že ve svých dvou kolech nastříkala 13 dvojchyb.

Aby Plíšková mohla mít jakýkoli dopad na Bartyho, potřebuje k práci svou největší zbraň - její službu. Barty z její strany bude vypadat, že využije svou rozmanitost a jemnost, zejména kombinaci řezů a kapek, k narušení rytmu Plíškové a využití jejího pohybu.

Sama světová jednička naservírovala šest es v otvíráku proti Lauře Siegemundové. Ještě pozoruhodnější však je, že získala 100% bodů za první podání. Barty se zjevně dobře přizpůsobil rychlým vnitřním podmínkám ve Stuttgartu a bude se těšit na pokračování dobrého běhu.

Vzhledem k tomu, že Plíšková již odehrála dva tři settery, je tu šance, že se hromadí únava, čímž se rovnováha dále zvýší ve prospěch Bartyho.

Předpověď: Ashleigh Barty vyhrála ve dvou těsných setech.

Populární Problémy

Lucic-Baroni se poprvé od roku 1999 ve Wimbledonu dostala do semifinále Grand Slamu.

Když se Djokovič a Murray naposledy setkali na antuce, ukázalo se to jako vzrušující pětisetové vítězství Srbky na French Open 2015.

Pohled na to, co pomohlo Marinovi Cilicovi přeměnit se z podřízeného na světového šéfa na US Open 2014, kde ve finále porazil Kei Nishikori.

Pokud jste zapálení pro jógu, oceňujete její přínosy pro zdraví a chcete se o tyto výhody podělit s ostatními lidmi, pak jste možná ideálním kandidátem na výuku jógy. Získáním certifikace a efektivním učitelem získáte ...

Puntíkované šaty jsou zábavné a hravé. Tyto odvážné šaty s potiskem by měly být ústředním bodem vašeho outfitu, takže vaše doplňky je musí spíše doplňovat, než s nimi soutěžit. Správné doplňky mohou zvýraznit šaty a rozbít ...