Cincinnati 2020: Andy Murray vs Alexander Zverev Preview, head-to-head & prediction | Západní a jižní otevřeno

Andy Murray čelí Alexandru Zverevovi v 32. kole v New Yorku.

Andy Murray čelí Alexandru Zverevovi v 32. kole v New Yorku.

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Andy Murray vs Alexander Zverev

podání rakety

Datum: 24. srpna 2020

Turnaj: Western & Southern Open 2020

Kolo: Kolo 32

Místo: Flushing Meadows, New York, USA

Kategorie: ATP Masters 1000

Povrch: Venkovní hardcourt

Finanční odměna: 4 674 780 $

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel / ESPN | Indie - Sony Ten 2

Načasování zápasu: 15:00 EDT, 12:30 IST

Andy Murray vs Alexander Zverev náhled

Andy Murray označil svůj návrat k turné ATP na 2020 & Southern Open v New Yorku solidním výkonem proti Frances Tiafoe .

Pro někoho, kdo hraje svůj první letošní turnaj, vypadal Murray po celý zápas ve skvělé formě. Ke konci druhé sady měl menší výkyv, ale trojnásobný šampion Slam se rychle vzpamatoval a vyhrál zápas 7-6, 3-6, 6-1.

Murray bude doufat, že bude pokračovat ve své formě z prvního kola, když v pondělí narazí na pátého nasazeného Alexandra Zvereva v 32. kole.

Zverev po své hrůzné sezóně 2019 zahnul za roh a postoupil do semifinále na letošním Australian Open, což je zatím nejlepší německý výsledek Slamu. Ale prohra 16. kola s Tommym Paulem v Acapulcu a přestávka COVID-19, která následovala, zastavily dynamiku 23letého mladíka.

Po několika zápasech na nešťastném turnaji Adria Tour se světová jednička 7 bude snažit zahájit svou kampaň série US Open se silným výkonem proti Murraymu.

Andy Murray vs Alexander Zverev proti sobě

Murray a Zverev se předtím na Australian Open 2016 potkali jen jednou

Murray a Zverev se předtím na Australian Open 2016 potkali jen jednou

Andy Murray a Alexander Zverev se zatím na turné potkali jen jednou, přičemž Skot vedl v poměru 1: 0.

Toto osamělé setkání se uskutečnilo v roce 2016, v úvodním kole Australian Open. Zverevovi bylo tehdy pouhých 18 let a právě se dostal do první stovky, zatímco Murray byl na vrcholu svých sil. Brit odvedl lehkou práci teenagera, když vyhrál ve dvou setech a prohrál pouhých šest her.

sledujte, jak Donald trumfne 60 minut

Věci jsou nyní jiné, protože Němec je jedním z nejlepších hráčů na světě. Murray naopak bojuje se zraněními téměř čtyři roky a aktuálně mu patří číslo 129.

Předpověď Andy Murray vs. Alexander Zverev

Zdá se, že přestávka na COVID pomohla Andymu Murrayovi, protože nebyl nucen spěchat se zotavit, aby mohl hrát na svém domovském grandslamu (Wimbledon). Bývalá světová jednička také absolvovala velmi potřebné tréninkové zápasy na exhibičním turnaji Battle of the Brits, než přišla do New Yorku na sérii US Open.

Alexander Zverev mezitím absolvoval také slušné množství zápasových tréninků, odehrál několik zápasů na Adria Tour a Ultimate Tennis Showdown. Zverev také ujistil své fanoušky, že během přestávky tvrdě pracoval, dokonce v jednom okamžiku skvěle řekl: „Uvidíš, kdo tvrdě pracoval v uzamčení“.

Alexander Zverev odehrál několik zápasů na Adria Tour

Alexander Zverev odehrál několik zápasů na Adria Tour

Zatím není jasné, zda je Zverev v soutěžní formě, ale zápas vypadá velmi vyrovnaně. V pondělí budou fanoušci pravděpodobně svědky dobré soutěže mezi minulostí a budoucností mužského tenisu.

Předpověď : Andy Murray vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Hledáte přehled o tom, jak sledovat UFC 264 PPV na Roku? Zde je kompletní průvodce vším, co potřebujete vědět.

Štíři jsou jedni z nejvíce soukromých lidí. I když si myslíte, že je znáte, stále o sobě mají vrstvy tajemství. Jakmile ale tyto vrstvy začnete odlupovat, mohou mít Štíři emocionální hloubku, které je těžké se vyrovnat. Jestli ty...

Zajímá vás, jak sledovat Disney Plus na PC nebo Mac? Máme pro vás podrobného průvodce, včetně toho, jak sledovat 4K na PC.

UL-Monroe a UL-Lafayette se střetnou v bitvě 2019 na Bayou v sobotu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak posílit nadhazovací rameno. Posílení vaší nadhazovací paže zahrnuje kombinaci správné mechaniky nadhazování, silový a odporový trénink a rychlostní trénink pro dosažení maximálních výsledků. Rozvoj osobního tréninkového programu ...

Ashleigh Barty, která v úterý porazila Arynu Sabalenkovou ve čtvrtfinále Miami Open 2021, se posunula o krok blíže k tomu, aby tento týden nemohla přijít o pořadí č. 1.