Živý stream Cowboys vs Rams: Jak se dívat online zdarma

Dak Prescott

Getty Dak Prescott

První nedělní fotbalové utkání sezóny NFL 2020 se odehrává v Los Angeles, kde Rams a Dallas Cowboys vypadají, že jejich potenciální roky odrazu začnou správně.

Utkání začíná ve 20:20. ET a budou vysílány na NBC. Pokud nemáte kabel, podívejte se na bezplatný online přenos ze hry:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Poznámka: NBC funguje na většině trhů, včetně Dallasu, Los Angeles a všech ostatních měst NFL

Můžete sledovat živý přenos NBC a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který přichází se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí zde:

sušit v sušičce s tenisovými míčky

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Cowboys vs Rams naživo v aplikaci FuboTV, která je k dispozici na vašich Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV s 500 hodinami cloudového DVR prostoru a také funkcí 72hodinového ohlédnutí, která vám umožní sledovat závod na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hulu s živou televizí

Poznámka: NBC funguje na většině trhů, včetně Dallasu, Los Angeles a všech ostatních měst NFL

Můžete sledovat živý přenos NBC a dalších 65 televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat Cowboys vs Rams živě v aplikaci Hulu, která je k dispozici na vašich Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

Poznámka: NBC žije na vybraných trzích, včetně Dallasu a Los Angeles

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos NBC (živě na vybraných trzích) a 40 dalších televizních kanálů. Dodává se s bezplatnou 3denní zkušební verzí, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Cowboys vs Rams živě v aplikaci Sling TV, která je k dispozici na vašich Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

Sledujte v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat Cowboys vs Rams živě v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, Android telefon, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled Cowboys vs Rams

Po neuspokojivé kampani 8-8 hledají Cowboys sezonu velkého odrazu a mají talent to zvládnout. Tým přidal výbušný široký přijímač CeeDee Lamb s výběrem č. 17 v draftu k jednotce, která již zahrnuje běžecký útočník Pro Bowler Ezekiel Elliott, lapače pasů Michael Gallup a Amari Cooper a quarterback Dak Prescott.

Dallas také zaznamenal posun ve vedení po dokončení .500 a poslal dlouholetého hlavního trenéra Jasona Garretta. Zápas s Berany bude znamenat debut Mike McCarthyho, který v minulosti připravil osm dvouciferných výherních sezón a Super Bowl v Green Bay. McCarthy přijímá očekávání, která s sebou nese hlavní trenér amerického týmu.

To přijímám, řekl McCarthy deníku The Athletic. Myslím, že je požehnáním mít možnost se seřadit a mít příležitost jít ven a vyhrát, zvláště když se od vás očekává vítězství. … To je jediný způsob, jak můžete hrát fotbal. Jen tak jsem k tomu každý přistoupil. Nikdy jsem se neřadil do žádné soutěže, když jsem nečekal, že vyhraji. Cesta k vítězství vede vždy, když se seřadíte jako tým.

Berani před rokem skončili 9: 7 na tvrdém NFC West, kde postoupil do play-off po odehrání Super Bowlu. LA má několik otázek směřujících do 1. týdne, počínaje pozicí v běhu. Bývalý ofenzivní hráč roku Todd Gurley je nyní v Atlantě a Berani stále hledají, kdo se objeví jako vedoucí zpět. Veterán Malcolm Brown, profesionál druhého ročníku Darrell Henderson a nováček Cam Akers se pokusí zaplnit prázdnotu.

To, co jsme teď dostali, je něco jako tříhlavé monstrum tam vzadu, řekl Rams QB Jared Goff.

Tato hra bude úvodním zápasem na stadionu SoFi - v novém domově Rams.

Jerry nám řekl všechno o stadionu, McCarthy vtipkoval tento týden, když mluvil s novináři. Vím, že je nadšený z organizace Rams a z toho, co se stalo na tomto stadionu. Myslím, že je jen o něco menší než AT&T (Stadium). To je fakt, který říkám, když mrkám očima, ale jsme nadšeni, že jsme toho součástí, není pochyb. Má to být neuvěřitelné místo.

Cowboys jsou 2-bodové oblíbené místo na otvíráku. Celková částka za zápas je stanovena na 51,5 - nejvyšší číslo víkendu.Populární Problémy

Američan Tommy Paul se v prvním kole ATP European Open utká se španělským veteránem Felicianem Lopezem. Půjde o první setkání mezi 23letým Paulem a 39letým Lopezem.

Jak si žertovat přítele a přimět je, aby si mysleli, že máte dvojče. Jedním z nejlepších způsobů, jak žertovat jednoho z vašich přátel, je přesvědčit ho, že máte dvojče. Ačkoli to není snadný žert, pokud to uděláte správnou cestou, ...

Průvodce, jak sledovat fotbalové zápasy Penn State naživo na počítači, telefonu, Roku nebo jiném streamovacím zařízení bez kabelu.

Jak vyrobit skákací míč (bez Boraxu). Skákací míče jsou zábavné řemeslo, které s ingrediencemi, které máte doma, zvládne téměř každý. Většina skákacích míčků je vyrobena z boraxu, ale jeho požití je nebezpečné a může dráždit vaši pokožku. Na...

Nick Kyrgios přirovnal postavení Rogera Federera v tenise ke stavu basketbalové legendy Michaela Jordana. Australan také chválil Rafaela Nadala, zejména za jeho výkon při zisku 13 titulů French Open.

Čeho se Netflix tento měsíc zbavuje? Odchází několik populárních dětských filmů, jako jsou Trollové a Moana, stejně jako Air Bud, Tinkerbell a mnoho dalších.