Jak vyřešit vaši obuv

Vyřešení obuvi, podobné původní podrážce, je ekonomické. Vlastní rozlišení obuvi stojí prakticky stejné a přináší mnoho pohodlí.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Resole Your Footwear Krok 1

  1 Zvažte výhody a nevýhody řešení obuvi.
  • Je to ekonomické, resole job by měl být asi poloviční než náklady na novou obuv.
  • Vaše boty se nemusí lámat, bude to pohodlné. Boty, které již byly nošeny, se přizpůsobily horní části vašich nohou. Podrážku lze přizpůsobit: měkčí podrážce, změně výšky podpatku atd.
  • Pohodlí může být také nákladné. Měkká podsypka hustoty se opotřebovává rychleji - negativní. Pozitivní je, že budete šťastnější, když vás nebudou bolet nohy.
  • Hlavní nevýhodou řešení obuvi je myšlenka, která je nezbytná při rozhodování o tom, jak provést resole, a o čase, který je zapotřebí k rozhodnutí a psaní poznámek.


 2. Obrázek s názvem Resole Your Footwear Krok 2

  2 K rozlišení použijte botu značky; jsou trvanlivé a dobře zpracované. Kvalitní a dobře udržovaná obuv může trvat mnoho let. Kůže praskne, pokud není ošetřena lakem na boty.
 3. Obrázek s názvem Resole Your Footwear Krok 3

  3 Proveďte jednoduché rozlišení. Většinu bot lze vyřešit. Některé práce, jako je řešení atletické obuvi, jako je basketbalová obuv, nelze provést, protože většina obuvníků nebude mít zkušenosti s bočním vyztužením obuvi a nebude mít materiál na opravu atletické obuvi.
 4. Obrázek s názvem Resole Your Footwear Krok 4

  4 Vyberte si obuvníka. Vzhledem k tomu, že se cena při řešení příliš neliší, vyberte si obuvníka s nejvíce dovednostmi. Švec, který má schopnost vyrábět boty od nuly, je vynikající volbou. Všimněte si také množství materiálu a strojů v obchodě.
  • Znehodnocení obuvi, jako když byla koupena, je pro obuvníka velmi jednoduché a postupuje podle pokynů. Opravář obuvi má spoustu klientů a nepamatuje si, jako vy, podrobnosti o minulých opravách za vás. Vaše pokyny musí být podrobné a přesné (kvantifikované).
 5. Obrázek s názvem Resole Your Footwear Krok 5

  5 Pro větší pohodlí obuv obujte materiálem střední hustoty. Měkký materiál je nejpohodlnější, ale rychle se opotřebovává. Na druhém konci je materiál s vysokou hustotou velmi odolný, ale velmi nepohodlný. Kompromis mezi cenou a pohodlím.
 6. Obrázek s názvem Resole Your Footwear Krok 6

  6 Pro větší pohodlí přidejte k nové podrážce 1/8 nebo 1/4 palce. To výrazně přispěje k pohodlí. Od podpatku k prstům udělejte spodní podprsenku 1/8 o 0,3 cm tlustší minimálně.
 7. Obrázek s názvem Resole Your Footwear Krok 7

  7 Obávejte se stability kotníku. Velmi silná podrážka, více než 1 ', je velmi pohodlná, ale je zde větší šance na zranění kotníku. Vysoká obuv chrání kotník. Tlustá podrážka se neohýbá, což činí chůzi nepřirozenou. Přidání a 1/8 0,3 palce nesnižuje ohyb boty a nezvyšuje možnost poranění kotníku - pokud již není podrážka velmi silná.
 8. Obrázek s názvem Resole Your Footwear Krok 8

  8 Nechejte ševce v zadní části paty nasadit malý kousek o tloušťce 1/4 palce z gumy s velmi vysokou hustotou.
 9. Obrázek s názvem Resole Your Footwear Krok 9

  9 V případě potřeby změňte patu. S nižším podpatkem se noha neposouvá dopředu a tam se zasekává. Nižší pata může také zmírnit bolesti zad. Vyšší pata místo patní šálku zmírní nebo odstraní bolest paty. Správná technika chůze, bez nadměrné dorzální flexe, dokonce i na nízkém podpatku, může snížit nebo odstranit bolest paty tohoto typu (kde zvýšení paty snižuje bolest).
 10. Obrázek s názvem Resole Your Footwear Krok 10

  10 Zvažte bodové záplatování. Pokud se nosí jen malá část obuvi, například přední část nebo pata, obuvník může tuto oblast opravit. Leštění boty a podešve zakrývá značky náplasti. Opravy úloh stojí méně než řešení.
 11. Obrázek s názvem Resole Your Footwear Krok 11

  jedenáct Uchovávejte si poznámky pro budoucí použití při práci na vlastní obuvi. Uspořádejte si poznámky a uchovávejte je v souboru chronologicky. Nakreslete obrys obou bot a poznamenejte si vzory opotřebení. Zaznamenejte si pokyny dané osobě opravující obuv. Nakonec si udělejte další relevantní poznámky. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mohu opravit podrážku svých bot? Kupte si 'Shoe Goo' (můžete ho získat mimo jiné na Targetu nebo na Amazonu). Rozložte jej tam, kde došlo k poškození obuvi, a na botu položte závaží. Nechte zaschnout celý den. Bude to lepší, než když jsi začal.
 • Otázka Gumová část mé konverzace odpadává. Jak to mohu opravit sám? Jwlhyfer Karnstien de Winter Dokud není podrážka příliš opotřebovaná, měli byste ji lepit. (K opravě obuvi se vyrábějí lepidla, která si můžete zakoupit.) Použijte lepidlo v dobře větraném prostoru a opatrně jej naneste podle pokynů na tubě.
 • Otázka Podrážka na jedné z mých bot je poškozená a budu ji muset znovu vyřešit. Mám vyměnit podrážky na obou botách? Měli byste vyměnit obě, aby se obě nohy cítily pohodlně po celý den.
 • Otázka Jak přetáhnete botu? Pomocí kleští odstraňte starý hrot z paty. Vyberte si tip, který odpovídá tvaru paty (typovou tabulku si můžete vytisknout z newheeltips.com) a vložte ji do nyní prázdného otvoru. Zatlačte špičku do paty (nebo opatrně narazte na tvrdý povrch), abyste se ujistili, že je bezpečná. Opakujte pro druhou botu.
Nezodpovězené otázky
 • Jak mohu opravit díru na podrážce své sportovní boty?
 • Lze vyřešit dámské boty na podpatku?
 • Lze z klínových bot udělat místo toho boty na podpatku?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Po několika bouřlivých týdnech - které zahrnovaly povinné izolační období, pozitivní testy na COVID, kontroverze na výstavách a přerušení zahřívacích akcí - je 2021 Australian Open fiBolesti těla a svalů mohou být způsobeny různými zdravotními stavy, včetně chřipky, horečky, kocoviny nebo vážnějších problémů, jako je chronická bolest těla nebo artritida. Chcete -li tyto bolesti ulevit, začněte tím, že se ujistíte, že ...Japonský teenagerský zázrak Shintaro Mochizuki nedávno vysvětlil, proč si myslí, že Roger Federer se právě teď liší od ostatních aktivních hráčů na turné.

Sevastova si zajistila pohodlné vítězství ve dvou setech proti Bouchardovi.Jak nosit chrániče holení. Chrániče holení jsou druhem ochranného vybavení používaného k prevenci poranění bérce při sportovních hrách. Některé sporty, jako je fotbal, vyžadují, aby všichni hráči na hřišti nosili chrániče holení. Ale stejně jako u jiných typů ...Přehlídka Turnaje růží 2020 je milovanou každoroční novoroční tradicí. Zde je návod, jak sledovat letošní průvod online bez kabelu.