Singapore Open 2021: Marin Cilic vs Taro Daniel náhled, head-to-head a predikce

Marin Čilič

Marin Čilič

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (3) Marin Čilič vs Taro Daniel

Datum: 24. února 2021

Turnaj : Singapore Tennis Open

Kolo : Druhé kolo (16. kolo)

13letý tenista

Místo: Singapur

Kategorie: ATP 250

Povrch : Indoor hardcourt

Odměna: 300 000 dolarů

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Indie - objev


Náhled Marin Cilic vs Taro Daniel

Bývalý světový hráč číslo 3 Marin Cilic je třetím účastníkem tohoto týdne na Singapore Tennis Open - jedné z akcí, které byly v roce 2021 uděleny speciální roční licencí na turné ATP.

Čilič zažil v poslední době výrazný propad a nyní je zařazen na 44. místo na světě. Dvaatřicetiletý hráč bude doufat, že znovu objeví svůj vítězný nádech poté, co během australského léta absolvoval dva výjezdy v úvodním kole, včetně Australian Open.

Taro Daniel v akci 1. den Singapore Tennis Open

Taro Daniel v akci 1. den Singapore Tennis Open

Po rozloučení v prvním kole nastoupí Marin Cilic s japonským Taro Danielem. Daniel je v současné době zařazen na číslo 120, což je hluboko pod jeho nejlepším hodnocením v kariéře č. 64 (kterého dosáhl v roce 2018).

Zatímco prohrál svůj zápas prvního kola na vyladěné akci Australian Open v Melbourne, Taro Daniel vyhrál tři zápasy, aby se kvalifikoval na prvního majora sezóny. V prvním kole Australian Open ho porazil Američan Maxime Cressy.


Marin Cilic vs Taro Daniel hlava na hlavě

Marin Cilic a Taro Daniel se na turnaji ATP nikdy nehráli, takže jejich oficiální vzájemné zápasy stojí 0: 0.


Marin Cilic vs Taro Daniel předpověď

Marin CIlic

Marin CIlic

jak zlepšit své tenisové podání

Zatímco střetnutí ve druhém kole bude prvním zápasem Marina Čiliče tento týden, Taro Daniel prošel v pondělí těžkým zápasem prvního kola. Japonci, kteří byli mezi hráči umístěnými v tvrdé karanténě před Australian Open, potřebovali tři sety, aby vyhnali indického Ramkumara Ramanathana 6-3, 6-7 (3), 6-3.

Daniel v posledních měsících hraje hodně zápasů, většinou ale v kvalifikaci a na okruhu Challenger. Jeho úsilí bylo na konci minulé sezóny odměněno titulem ATP Challenger.

Cilic mezitím bojoval o postup do pozdějších fází turnajů, protože turné pokračovalo v srpnu. Bývalý šampion US Open nedosáhl za posledních šest měsíců ani na jedno čtvrtfinále, ale vítězství ve druhém kole v Singapuru mu k tomu pomůže.

Cilic bude muset zajistit, aby jeho velké podání proti Danielovi fungovalo nejlépe. Pokud Chorvat dokáže získat vysoké procento prvních podání a podpořit je svými vzestupnými údery země, měl by být schopen tento zápas vyhrát.

Předpověď: Marin Cilic vyhrál ve třech setech.

Populární Problémy

Jak vyrobit padák na hračky. Padáky jsou skvělý způsob, jak se seznámit s gravitací a odporem vzduchu. Jsou také skvělým způsobem, jak trávit čas, zvláště když začnete experimentovat s různými váhami a velikostmi. Pokud už víte ...

Návrat do doby, kdy legendární hráč dokázal, že se všichni mýlili - ještě jednou !.

Objevte 50 nejlepších romantických komedií všech dob s naším konečným seznamem - který vám také řekne, kam je právě teď streamovat.

Basketbal v Daytonu otevírá v úterý večer sezonu proti Eastern Illinois. Zde je návod, jak a kde můžete hru sledovat.

Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, jak sledovat premiéru 12. série Doctor Who online bez kabelu.

Celková operace kolenní náhrady je hlavní procedura, která nahrazuje jedno nebo obě kolena. Obnova může být těžká, ale operace téměř vždy zmírňuje bolest spojenou s artritidou nebo zraněními. Chcete -li se zotavit hladce, nejprve se ujistěte, že ...