Singapore Open 2021: Marin Cilic vs Taro Daniel náhled, head-to-head a predikce

Marin ČiličPodrobnosti zápasu

Svítidlo : (3) Marin Čilič vs Taro Daniel

Datum: 24. února 2021Turnaj : Singapore Tennis Open

Kolo : Druhé kolo (16. kolo)

nejlepší kriketové pálky pro tvrdý tenisový míček

Místo: SingapurKategorie: ATP 250

Povrch : Indoor hardcourt

Odměna: 300 000 dolarůŽivé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Indie - objev


Náhled Marin Cilic vs Taro Daniel

Bývalý světový hráč číslo 3 Marin Cilic je třetím účastníkem tohoto týdne na Singapore Tennis Open - jedné z akcí, které byly v roce 2021 uděleny speciální roční licencí na turné ATP.

Čilič zažil v poslední době výrazný propad a nyní je zařazen na 44. místo na světě. Dvaatřicetiletý hráč bude doufat, že znovu objeví svůj vítězný nádech poté, co během australského léta absolvoval dva výjezdy v úvodním kole, včetně Australian Open.

Taro Daniel v akci 1. den Singapore Tennis Open

Po rozloučení v prvním kole nastoupí Marin Cilic s japonským Taro Danielem. Daniel je v současné době zařazen na číslo 120, což je hluboko pod jeho nejlepším hodnocením v kariéře č. 64 (kterého dosáhl v roce 2018).

Zatímco prohrál svůj zápas prvního kola na vyladěné akci Australian Open v Melbourne, Taro Daniel vyhrál tři zápasy, aby se kvalifikoval na prvního majora sezóny. V prvním kole Australian Open ho porazil Američan Maxime Cressy.


Marin Cilic vs Taro Daniel hlava na hlavě

Marin Cilic a Taro Daniel se na turnaji ATP nikdy nehráli, takže jejich oficiální vzájemné zápasy stojí 0: 0.


Marin Cilic vs Taro Daniel předpověď

Marin CIlic

jak vybrat správnou tenisovou raketu

Zatímco střetnutí ve druhém kole bude prvním zápasem Marina Čiliče tento týden, Taro Daniel prošel v pondělí těžkým zápasem prvního kola. Japonci, kteří byli mezi hráči umístěnými v tvrdé karanténě před Australian Open, potřebovali tři sety, aby vyhnali indického Ramkumara Ramanathana 6-3, 6-7 (3), 6-3.

Daniel v posledních měsících hraje hodně zápasů, většinou ale v kvalifikaci a na okruhu Challenger. Jeho úsilí bylo na konci minulé sezóny odměněno titulem ATP Challenger.

Cilic mezitím bojoval o postup do pozdějších fází turnajů, protože turné pokračovalo v srpnu. Bývalý šampion US Open nedosáhl za posledních šest měsíců ani na jedno čtvrtfinále, ale vítězství ve druhém kole v Singapuru mu k tomu pomůže.

Cilic bude muset zajistit, aby jeho velké podání proti Danielovi fungovalo nejlépe. Pokud Chorvat dokáže získat vysoké procento prvních podání a podpořit je svými vzestupnými údery země, měl by být schopen tento zápas vyhrát.

Předpověď: Marin Cilic vyhrál ve třech setech.

Populární Problémy

Správné držení flétny se může zdát obtížné, protože je spousta věcí, které si musíte zapamatovat. Pokud cvičíte polohy prstů a držení těla, jste na dobré cestě ke hře a cítíte se lépe. Naučením se několika klíčových tipů ...

Na oslavu 50. výročí Dne Země vydala Hulu na omezenou dobu speciální kolekci filmů a televizních seriálů s tematikou Země.

Váš průvodce streamováním High School Musical 3: Senior Year online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.