Finále Nitto ATP 2020: Dominic Thiem vs Daniil Medvedev konečný náhled, souboj a předpověď

Dominic Thiem

Dominic Thiem

jak zacházet s cvičením tenisových loktů

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (3) Dominic Thiem vs (4) Daniil Medvedev

datum : 22. listopadu 2020

Turnaj : Nitto ATP Finals 2020

Kolo : Konečné

Místo : Londýn, Spojené Království

Kategorie : Finále ATP

Povrch : Indoor hardcourt

Odměna : 5 700 000 $

Načasování zápasu: Ne dříve než 18:00 GMT, 23:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál | Indie - Sony / Sony Liv

Preview Dominic Thiem vs Daniil Medvedev

Světová trojka Dominic Thiem přežil v sobotu epický souboj s Novakem Djokovičem, aby ve finále Nitto ATP odehrál svůj druhý zápas v řadě za titulem. Nyní nastoupí k Daniilovi Medveděvovi, který si v druhém semifinále připsal vůbec první vítězství v kariéře nad Rafaelem Nadalem.

Zápas mezi Dominicem Thiemem a Novakem Djokovičem trval téměř tři hodiny, přičemž první zvítězil 7-5, 6-7 (10), 7-6 (5). Thiem promrhal pět mečbolů - z toho čtyři ve druhém setu - než mohl nakonec prorazit obranu světové jedničky.

Ve třetí sadě vyšly Djokovicovi všechny zbraně, které hořely, sloužily a vracely se na mnohem vyšších úrovních. Vypadal, že sedmadvacetiletého mladíka srazí, když v tiebreakeru zajel do vedení 4: 0. Ale to je, když Thiem rozpoutal pravděpodobně nejlepší tenis své kariéry a vytrhl sérii vítězů kolem nejlepšího obránce hardcourt v historii tohoto sportu.

Rakušan získal šest z následujících sedmi bodů - navzdory tomu, že Djokovič nejprve přistál na čtyřech z nich - aby zopakoval svůj zápas proti Srbovi na loňském finále ATP.

Daniil Medveděv poté, co porazil Rafaela Nadala

Daniil Medveděv poté, co porazil Rafaela Nadala

Ve druhém semifinále se scénář Daniila Medveděva stal jeho vlastním pozoruhodným návratem. Rus klesl o 6: 3, 5: 4, Nadal sloužil na zápas, ale zlomil se, aby si dodal nový život. V následném tiebreaku Medveděv skvěle využil své raketové podání a ve třetí sadě to byl zápas kohokoli.

Oba hráči se v závěrečném dějství zápasu dostanou do několika vyčerpávajících základních potyček a soubojů na nádvoří. Nadal i Medveděv měli své chvíle, ale byl to právě on, kdo v sedmém zápase zlomil Mallorcan první krev.

Poté už to pro Medveděva bylo bezproblémové. Zlomil Nadala ještě jednou, než uzavřel zápas 3-6, 7-6 (4), 6-3.

Světová čtyřka vstupuje do finále jako jediný neporažený hráč této akce. Na turnaji zaregistroval čtyři vítězství v klusu - nad Diegem Schwartzmanem, Alexandrem Zverevem, Novakem Djokovičem a Rafaelem Nadalem.

Vezmeme-li v úvahu i Paris Masters, Medveděv aktuálně vede sérii devíti zápasů vítězných. Během tohoto běhu zahodil pouze tři sady.

Dominic Thiem vs Daniil Medvedev hlava-nehlava

Daniil Medveděv a Dominic Thiem na US Open 2020

Daniil Medveděv a Dominic Thiem na US Open 2020

Dominic Thiem vede proti sobě Daniila Medveděva 3: 1. Jejich poslední střetnutí proběhlo na US Open 2020, kde Rakušané zvítězili 6-2, 7-6 (7), 7-6 (5).

Predikce Dominic Thiem vs Daniil Medveděv

Pokud jde o formu, zdá se, že Dominic Thiem právě nemá na turné žádný zápas. Dokonce i velikáni této hry zaostali za rakouskou nadpřirozenou mocí a soudním pokrytím v Londýně.

Tento týden Daniil Medvedev porazil Nadala i Djokoviče, ale jeho vítězství nad Španělem nebylo zdaleka čisté. Rus bude doufat, že znovu objeví svou formu ze skupinových fází a také zlepší své druhé podání před titanským duelem proti Thiemovi.

Dominic Thiem

Dominic Thiem

Vzhledem k kvalitě a odolnosti, kterou dosud na turnaji předvedl, se zdá, že je Thiem jednoznačným favoritem finále. Ale téměř tři hodiny, které strávil zápasem proti Djokovičovi, by mohly mít dopad na sedmadvacetiletého hráče, který šel do zápasu.

Pokud se Medveděv vrátí tak dobře, jako byl celý týden, nepochybně předloží Thiemovi zkoušku. To ale nemusí stačit, aby se Rakušan nedostal k prvnímu titulu ve finále ATP.

Předpověď: Dominic Thiem k vítězství ve třech setech.

Populární Problémy

Jak Splint Trigger Finger. Stenózní tenosynovitida, běžně známá jako spouštěcí prst, je poměrně běžný zdravotní stav, který může způsobit nepříjemné zablokování kloubů prstů nebo palců nebo pocit praskání, když se klouby ohnou ....

Dnes večer je premiéra filmu Taneční maminky v roce 2019. Získejte přehled o tom, jak sledovat sezónu 8 online prostřednictvím živého přenosu.

Minnesota a Georgia Tech se snaží uzavřít sezóny vítězstvím v Quick Lane Bowl 2018. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Dominic Thiem dlouze hovořil o chování a trapasech Rogera Federera mimo kurt. Thiem také prozradil, že se poprvé setkal s Rogerem Federerem, když mu bylo 16.

Vědci si nejsou jisti, zda existuje určitá souvislost mezi volbou životního stylu a zdravím vašeho imunitního systému. Studie stále zkoumají možné účinky výživy, cvičení a duševního zdraví na vaše tělo ...

Pokud nemáte kabel nebo nemáte síť Big Ten Network, zde je několik způsobů, jak můžete v sobotu sledovat živý přenos Indiana vs Iowa.