Přímý přenos fotbalu Utah vs BYU: Jak sledovat Holy War 2019 online

Přímý přenos Utah vs BYU

Getty Quarterback Zach Wilson z Brigham Young Cougars vypadá, že přihrává míč proti Utah Utes.Utah Utes a BYU Cougars se setkávají na vydání svaté války ve čtvrtek večer v Prově.Začátek hry je naplánován na 22:15. ET a budou vysílány na ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Hulu s živou televizí

možné tenisové skóre po dvojce

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně ESPN.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.jak tenis funguje?

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TVBalíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s více než 25 živými televizními kanály, včetně ESPN.Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně ESPN.

ortéza na tenisový loket

Můžete se zaregistrovat na YouTube TV přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky YouTube nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím YouTube aplikace. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí pověření YouTube TV.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Náhled Utah vs BYU

Největší novinkou pro Utah Utes je, že hvězda běžící zpět Zack Moss je v této sezóně opět v akci. Moss je talent kalibru NFL, který sestavil extrémně působivou kampaň, než si poranil koleno a lezl do postele a musel podstoupit operaci končící sezónu. V pouhých devíti hrách se Moss postavil na zem na více než 1 000 yardů a odešel s 11 přistáními. Moss běží z kopce s parou a rád navazuje kontakt - za předpokladu, že mu koleno vydrží, bude klíčovou součástí úspěchu Utes v roce 2019.

tenisky bílé na bílé

Defenzivně mají Utesovi na linebackeru dva velké otazníky, když v NFL ztratili Codyho Bartona i Chase Hansena. To znamená, že vypadají, že mají jednu z nejtalentovanějších obranných linií v zemi - což by mělo výrazně pomoci zmírnit určitý tlak ze strany nových příchozích linebackerů i sekundárních. Obranná linie Utahu, vedená seniorským bouracím míčem Leki Fotu, vypadá, že je schopna stejně tak ucpat běžecké dráhy, jako i sbalit kapsu.

Pro BYU je příběh o druhém quarterbackovi Zachu Wilsonovi. Zatímco se jedná o zranění ramene přicházející do úvodního zápasu, všechny známky ukazují na to, že Wilson je schopen jet naplno proti konkurenčnímu Utahu. Poté, co převzal otěže jako startér, měl Wilson vynikající zakončení sezóny a zdá se, že nabízí útoku BYU dynamickou možnost dvojího ohrožení pod středem. Zatímco obrana Utahu není vtip, Wilsonova schopnost hrát si nohama, když se vše ostatní porouchá, dává BYU šanci držet krok s tím, co vypadá jako elektrický útok v Utahu.

Ačkoli není BYU tak statný jako obranná jednotka v Utahu, dokáže si více než udržet své a dostat se po fotbale. Obrana by měla mít plné ruce práce s Mossem a dynamickým útokem spěchajícím do Utahu, ale má k dispozici kousky, které přinejmenším udržují věci blízko. Absence linebackera Sione Takitakiho do NFL bude určitě bolet, ale BYU vrací téměř celý zbytek jednotky, což by jim mělo pomoci udržet se mezi jednou z nejsilnějších obran národa.

Utah je talentovanější tým, který vypadá, že bude připraven ucházet se o místo ve hře o titul Pac-12-pokud nevyhraje celou konferenci. Zatímco BYU není žádný pushover, dynamický dvouhlavý řítivý útok Mosse a Quarterbacka Tylera Huntleye by se s největší pravděpodobností ukázal být příliš mnoho na to, aby Cougarové zvládli.


Populární Problémy

Washingtonův talentovaný mladý tým otevírá sezónu proti č. 16 Baylor ve velkém zúčtování v Anchorage. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak najít bohaté muže. Setkání s bohatým mužem je snem mnoha žen, takže abyste se odlišily od ostatních a zvýšily své šance na úspěch, musíte nejprve pochopit bohatého muže. Odtamtud musíte být ochotni udělat ...

Zde je návod, jak sledovat živou online premiéru The Walking Dead Season 10 Episode 9 midseason online, i když nemáte kabel.

Jak navléknout šicí stroj Kenmore. Než budete moci svůj šicí stroj Kenmore používat, musíte se ujistit, že je stroj správně navlečen z horní i spodní části. Proces vytváření vláken je obvykle velmi přímočarý, ale ...

Srnčí zvěř je jednou z nejtradičnějších a nejrozšířenějších odrůd divoké zvěře. Raní američtí kolonisté se spoléhali na jeleny, kteří jim poskytovali zdroj bílkovin a dostávali je přes dlouhé a tvrdé zimy. Jak zemědělství nahradilo lov, ...

Zjistěte, jak streamovat „The Great American Baking Show“ 2019 online, pokud nemáte kabel a chcete se na něj podívat.