„Rafael Nadal mi hodně pomohl dosáhnout této úrovně“ - Casper Ruud poté, co v Madridu porazil Stefanose Tsitsipase

Casper Ruud

Casper Ruud

Casper Ruud ve čtvrtek ve třetím kole Madrid Open porazil Stefana Tsitsipase 7: 6 (4) a 6: 4. A po vítězství Ruud ocenil práci a přípravu, kterou odvedl s Rafaelem Nadalem ve své akademii na Mallorce.

'Pokaždé, když jdu do akademie, mluvíme spolu (on a Rafael Nadal), trénujeme spolu,' řekl Ruud.

Nor dále sklízel slova chvály na Pedra Clar, jednoho z trenérů Pro-Tour v akademii, za to, že byl po jeho boku během některé z největších událostí jeho kariéry.

'Pedro Clar je ten, kdo se mnou nejvíce cestuje,' řekl Ruud. „Máme velmi dobrý vztah. Je tu tento týden. Byl se mnou při některých mých největších turnajích a výhrách. Když jsem loni vyhrál svůj první turnaj v Buenos Aires, první semifinále v Římě, byl se mnou Pedro. Myslím, že mi to hodně pomohlo. '

Casper Ruud je pravidelným členem Akademie Rafa Nadala od roku 2019. Jeho vítězství nad Tsitsipasem znamená, že 22letý hráč nyní dosáhl 1000 čtvrtfinále back-to-back Masters; minulý měsíc také sestavil semifinálový běh v Monte Carlu.

Ruud byl v posledních letech jedním z nejkonzistentnějších hráčů antukového turnaje na turnaji ATP. Jeho bilance vítězství a ztráty kariéry na povrchu je nyní působivých 53-28.

Nor dále část svého nedávného běhu dobrých výsledků připsal samotnému ‚králi jílu‘ Rafaelovi Nadalovi.

'Musím to zmínit - Rafa mi v posledních letech hodně pomohl, dosáhnout této úrovně je zřejmé,' prohlásil Ruud.

Strýc Rafaela Nadala Toni je stále zapojen do mého tenisu: Casper Ruud

Rafael Nadal

Strýc Rafaela Nadala Toni Nadal

klíny na tenisové boty

Casper Ruud také pochválil strýce Rafaela Nadala Toniho za to, že s ním hovořil osobně a pomohl mu při jeho vývoji jako hráče.

Toni Nadal je nyní součástí trenérského týmu Felixe Augera-Aliassimeho, kterého Ruud porazil v prvním kole v Madridu. Nor ale prozradil, že Toni mu čas od času stále dává rady.

'Získat pomoc od Toniho je také neocenitelné a přestože pomáhá Felixovi více osobně, stále se věnuje mému tenisu,' řekl Ruud.

Casper Ruud nastoupí v pátek proti Alexandru Bublikovi ve čtvrtfinále Madrid Open. Pokud by oba postoupili do finále, mohl by Nor ve španělské metropoli nastavit duel s Rafaelem Nadalem.

Sám Nadal čelí přísnému testu ve čtvrtfinále proti Alexandru Zverevovi.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Thunder vs Lakers online bez kabelu, ať už jste v Los Angeles, Oklahoma City nebo mimo trh.

Statická cvičení, včetně statických zdvihů nohou, vám mohou pomoci vybudovat sílu a stabilitu, aniž byste museli kdy hýbat svaly. Ve skutečnosti je podstatou statických cvičení to, že držíte konkrétní polohu, aniž byste hýbali tělem. Statická noha ...

Feliciano Lopez nadával Novakovi Djokovicovi, že na Adria Tour nepředvedl tenis v dobrém světle. Španělský levák vyjádřil naději, že nepořádek Adria Tour neohrozí srpnový návrat tenisu.

V neděli má premiéru film „Tiger Slam“, nový dokument o běhu čtyř velkých společností Tigera Woodse v letech 2000 a 2001. Zde je návod, jak sledovat celý film online.

Zde je návod, jak můžete online sledovat hru The Voice 18. série, 6. epizoda. Nové epizody se vysílají v pondělí večer ve 20 hodin. ET/19:00 CT na NBC.

Tenisky Kanye West a Adidas Yeezy jsou jednou z nejpopulárnějších značek obuvi na světě. Tenisky fanoušci po celém světě zbožňují. Pokud jste si koupili pár Yeezys, pravděpodobně jste za ně utratili docela dost peněz ....