US Open 2021: Karolina Plíšková vs Catherine McNally náhled, souboj a předpověď

Karolina Plíšková je čtvrtým nasazeným na US Open 2021

Karolina Plíšková je čtvrtým nasazeným na US Open 2021

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (4) Karolina Pliskova vs Catherine McNally

Datum: 31. srpna 2021

liv a maddie disney plus

Turnaj : US Open 2021

Kolo : První kolo (kolo 128)

Místo : New York, Spojené státy

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna : 40 560 000 $

Načasování zápasu: 11:00 místního času, 15:00 GMT, 20:30 IST

disney plus na chytré televizi samsung

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel & ESPN | UK - BBC TV & Radio | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP


Karolina Pliskova vs Catherine McNally preview

Karolina Plíšková zahájí svou nabídku na první grandslamový titul, když v úterý zamkne rohy s Catherine McNallyovou v prvním kole US Open 2021.

Poté, co v prvních měsících roku bojovala o konzistenci, zdá se, že Plíšková obrátila od Wimbledonu nový list. Češka se poprvé ve své kariéře dostala do finále základní školy Major, kde sestoupila v boji na světovou jedničku Ashleigh Bartyovou.

Plíšková vnesla impuls do severoamerického hardcourtového švihu a vstupuje na US Open jako jedna z nejinformovanějších hráček na turné. Světová čtyřka dosáhla v Montrealu finále a podpořila to dalším solidním během hned příští týden v Cincinnati, kde postoupila do semifinále.

Dvojka na US Open 2016, plná sebevědomí, bude doufat, že v New Yorku udělá další velký úvod.

Catherine McNallyová je v současné době na 130. místě ve dvouhře a má za tento rok neuspokojivý rekord 17-17 vítězství a ztráty. Čtvrtfinálové vystoupení na turnaji WTA 250 v Guadalajara bylo 19letým nejlepším výkonem v sezóně.

Catherine McNally v akci na Mubadala Silicon Valley Classic

Catherine McNally v akci na Mubadala Silicon Valley Classic

kde mohu sledovat chi

McNally si ale ve čtyřhře udělala značnou známku. Američanka na 34. místě získala letos několik titulů na turné WTA a také jeden na okruhu ITF. Na Australian Open se dokonce dostala do čtvrtfinále.

Karolina Plíšková vs Catherine McNally proti sobě

Karolina Plíšková a Catherine McNallyová nikdy předtím na turné neodšly, takže jejich vzájemný souboj momentálně stojí na mrtvém bodě 0: 0.

Karolina Pliskova vs Catherine McNally prediction

Karolina Plíšková sloužící na Western & Southern Open

Karolina Plíšková sloužící na Western & Southern Open

uzdravuje tenisový loket?

Hra Karoliny Plíškové je založena na jejím velkém podání; pokud dokáže, aby ta rána fungovala, je to polovina práce.

To znamená, že Plíšková musí zajistit, aby také udržela pod kontrolou svůj počet nevynucených chyb. Proti Jilu Teichmannovi v semifinále Cincinnati Češka stále stříkala dlouhé nebo široké údery, což bylo hlavní zásluhou její ztráty.

Pokud Plíšková dokáže najít dostatečnou přesnost svých útočných úderů, vystaví Catherine McNallyovou obrovskému tlaku. Ale Američan má tu hru, která by trápila Plíškovou; její schopnost míchat věci je přesně to, s čím se Češka obvykle potýká.

To se ještě uvidí, jak dlouho může McNally tento druh herního plánu vydržet. Teenager nebyl v poslední době důsledný a to by byla pro Plíškovou vítaná zpráva.

Předpověď: Karolina Plíšková zvítězila ve dvou setech.

Populární Problémy

Díky nedávným pokrokům v počítačové a video technologii je vytváření amatérských hudebních videí snazší než kdy dříve. Jako každé umělecké úsilí může být proces nahrávání hudebního videa odměnou, frustrací, zábavou, zkoušením, vyčerpáváním, ...

Jak natáhnout gumové boty. Gumové boty mohou pomoci udržet vaše nohy v suchu a bez bahna a představují stylový způsob, jak doplnit oblečení. Pokud se ale nehodí správně, mohou být strnulí a bolestiví. Naštěstí se můžete snadno natáhnout ...

Neporazení Packers se v neděli utkají s Tomem Bradym a Bucs v Tampě. Zde je návod, jak sledovat hru na televizi nebo živé online přenosy.

Dnešní premiéra 3. série „The Deuce“. Získejte přehled o tom, jak sledovat nové epizody pořadu online prostřednictvím živého vysílání s kabelem nebo bez něj.

Zde je návod, jak sledovat online přenos Avalanche vs Sharks Game 7 online bez kabelu.

Kniha „Já jsem Richard Pryor“ zkoumá život zesnulého velkého komika. Zde je návod, jak sledovat dokument online.