US Open 2021: Karolina Plíšková vs Catherine McNally náhled, souboj a předpověď

Karolina Plíšková je čtvrtým nasazeným na US Open 2021Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (4) Karolina Pliskova vs Catherine McNally

Datum: 31. srpna 2021kde sledovat živé a maddie

Turnaj : US Open 2021

Kolo : První kolo (kolo 128)

Místo : New York, Spojené státyKategorie : Grand Slam

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna : 40 560 000 $Načasování zápasu: 11:00 místního času, 15:00 GMT, 20:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel & ESPN | UK - BBC TV & Radio | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP


Karolina Pliskova vs Catherine McNally preview

Karolina Plíšková zahájí svou nabídku na první grandslamový titul, když v úterý zamkne rohy s Catherine McNallyovou v prvním kole US Open 2021.

Poté, co v prvních měsících roku bojovala o konzistenci, zdá se, že Plíšková obrátila od Wimbledonu nový list. Češka se poprvé ve své kariéře dostala do finále základní školy Major, kde sestoupila v boji na světovou jedničku Ashleigh Bartyovou.

Plíšková vnesla impuls do severoamerického hardcourtového švihu a vstupuje na US Open jako jedna z nejinformovanějších hráček na turné. Světová čtyřka dosáhla v Montrealu finále a podpořila to dalším solidním během hned příští týden v Cincinnati, kde postoupila do semifinále.

Dvojka na US Open 2016, plná sebevědomí, bude doufat, že v New Yorku udělá další velký úvod.

Catherine McNallyová je v současné době na 130. místě ve dvouhře a má za tento rok neuspokojivý rekord 17-17 vítězství a ztráty. Čtvrtfinálové vystoupení na turnaji WTA 250 v Guadalajara bylo 19letým nejlepším výkonem v sezóně.

Podívejte se na animovaný seriál Spidermana

Catherine McNally v akci na Mubadala Silicon Valley Classic

McNally si ale ve čtyřhře udělala značnou známku. Američanka na 34. místě získala letos několik titulů na turné WTA a také jeden na okruhu ITF. Na Australian Open se dokonce dostala do čtvrtfinále.

Karolina Plíšková vs Catherine McNally proti sobě

Karolina Plíšková a Catherine McNallyová nikdy předtím na turné neodšly, takže jejich vzájemný souboj momentálně stojí na mrtvém bodě 0: 0.

Karolina Pliskova vs Catherine McNally prediction

Karolina Plíšková sloužící na Western & Southern Open

Hra Karoliny Plíškové je založena na jejím velkém podání; pokud dokáže, aby ta rána fungovala, je to polovina práce.

To znamená, že Plíšková musí zajistit, aby také udržela pod kontrolou svůj počet nevynucených chyb. Proti Jilu Teichmannovi v semifinále Cincinnati Češka stále stříkala dlouhé nebo široké údery, což bylo hlavní zásluhou její ztráty.

Pokud Plíšková dokáže najít dostatečnou přesnost svých útočných úderů, vystaví Catherine McNallyovou obrovskému tlaku. Ale Američan má tu hru, která by trápila Plíškovou; její schopnost míchat věci je přesně to, s čím se Češka obvykle potýká.

To se ještě uvidí, jak dlouho může McNally tento druh herního plánu vydržet. Teenager nebyl v poslední době důsledný a to by byla pro Plíškovou vítaná zpráva.

Předpověď: Karolina Plíšková zvítězila ve dvou setech.

Populární Problémy

Zde je kompletní průvodce, jak sledovat hry New York Giants online bez kabelu v roce 2019.

Konzervovaná brusinková omáčka - vyrobená z čerstvých brusinek, které byly uvařeny, oslazeny a znovu uvařeny - je pro mnoho rodin svátečním základem. Dodává se ve dvou formách: želé brusinková omáčka a brusinková omáčka z celých bobulí. Jediný...

Jak vyrobit melounový gin. Melounový gin je osvěžující letní nápoj. Je to příjemné uhasení žízně na venkovní párty. Chlaďte melouny. Před přípravou nápoje vložte několik hodin do lednice.

V sobotu porazil Alexander Zverev Stefanose Tsitsipase 6: 4, 7: 6, aby zvedl trofej Abierto Mexicano Telcel Open v mexickém Acapulcu.