Jak sledovat stát Georgia vs GA Southern FootballGetty

loketní ortéza pro laterální epikondylitidu

Fotbalový tým Georgia Southern Eagles bude v sobotu hostit hru Georgia State Panthers ve hře Sun Belt.


Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak sledovat stát Georgia vs GA Southern

Hra (čas zahájení v 18:00 ET) nebude nikde v televizi, ale můžete jej sledovat živě na ESPN+

Získejte ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má v této sezóně exkluzivní pokrytí stovek univerzitních fotbalových her a dalších živých sportů každý den, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), vše za 4,99 $ za Měsíc.

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent.

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete poté sledovat Georgia State vs GA Southern živě na svém počítači prostřednictvím ESPN.com, nebo na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4 , Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Georgia State vs Georgia Southern Preview

Panthers minulý týden porazili South Alabama Jaguars, aby se zlepšili na 7-4 v sezóně a 4-3 ve hře Sun Belt. Po vítězství vytvořil stát Georgia nový programový rekord pro vítězství a zajistil si místo ve hře na míse.

Sedm výher nebylo v pravidelné sezóně ve státě Georgia nikdy dosaženo, řekl hlavní trenér Panthers Shawn Elliott podle Signál . A právě jsme to udělali.

Ve finálovém zápase mužstva na Georgia State Stadium v ​​této sezóně se starší rozehrávač Dan Ellington připojil k 21 z 27 přihrávek na 208 yardů, 2 přistání a odposlechu. Ve čtvrtém čtvrtletí dostal telefonát.

Všechno jsem do toho namočil, řekl Ellington, podle signálu. Věděl jsem, že to bude naposledy, co jsem odešel z pole tady na Georgia State Stadium. Bylo to hořkosladké ... Přál bych si, abych to mohl udělat znovu.

Běh zpět Tra Barnett, kolega senior hrající naposledy z domácího davu Panthers, spěchal 23krát na 128 yardů a skóre, čímž dosáhl své kariéry na 2039 yardů a 18 přistání na zemi.

Podle Signálu jsem si dal práci a čas, řekl Barnett. A jít se svými spoluhráči překonat [hranici 2 000 yardů] na Den seniorů byl skvělý pocit.

Při celkovém počtu 6–5 a 4–3 při konferenčním hraní bude Georgia Southern muset porazit Panthers, aby si zajistila místo na mísu-Sun Belt by mohlo mít až sedm týmů se šesti vítězstvími a konference má pouze pět tie bowlingů -in, takže na konferenci může chybět jedna nebo dvě 6-6 skupin.

Minulý týden padli do rukou Arkansas State Red Wolves 38-33.

Musíme pochopit, že šest je málo. Musíme se pokusit získat číslo sedm, řekl v pondělí Lunsford WTOC . Být fotbalovým týmem 6–6 nic nezaručuje a naši kluci to chápou.

Dodal: Mluvili jsme o tom, jak důležité je získat tuto výhru [vs. Arkansas State] by bylo pro nás. Nedostali jsme to. Nyní jsou naše záda ještě více opřená o zeď. Musíme to udělat, abychom si zajistili místo.

Orli v sobotu uctí 17 seniorů. Bude to poslední zápas třídy na stadionu Allena E. Paulsona.

Podle Lunsforda toho hodně viděli, hodně toho prožili George-Anne . Pokračovali v práci, škrábali se a drželi se, jen aby se ujistili, že fotbal Georgia Southern má produkt, na který jsou všichni hrdí.


Populární Problémy

Státní soupeři Texas a Rice se v sobotu setkají na stadionu NRG. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelového přihlášení.

Jak si tenisoví velikáni vedli po svatbě

Hráči se budou snažit nasbírat co nejvíce bodů před finále ATP World Tour v Londýně.

Zde je souhrn všech různých způsobů, jak můžete zdarma sledovat živý přenos ze série Temptation Island Season 3 (2021) online.

Jak se připravit na fotbal. Fotbal je intenzivní a náročný sport. Chcete -li být dobrým fotbalistou, musíte být ve špičkové fyzické kondici. Cvičení s týmem a soutěžní hraní mohou zvýšit vaši kondici, ale ...

Mark Cuban dostal od NBA obrovskou pokutu poté, co navrhl, aby Dallas Mavericks tankoval.