Jak nakreslit Sailor Fuku

Japonská školní uniforma pro dívky, typická pro anime nebo manga, má jedinečný vzhled díky skládané sukni, speciálnímu límci a jedinečně zavázané kravatě. Tyto uniformy, známé jako námořník fukus nebo seifuku , se nejčastěji používají pro střední školy a jejich použití jako středoškolské uniformy klesá ve prospěch vzhledu v západnějším stylu. Jelikož jsou však námořníci fukusové běžně spojováni s Japonskem a jeho vzdělávacím systémem, jsou běžným jevem. Vědět, jak nakreslit, může být matoucí, ale s několika jednoduchými kroky to zvládnete za chvilku.

nejlepší pádlo na stolní tenis

Metoda 1 ze 2: Kreslení typické uniformy

 1. Obrázek s názvem Fuku1 redo

  1 Nakreslete dívku a scénu. Už byste měli mít náčrt dívky, kterou chcete mít na sobě námořnickou fuku. Mějte na paměti, že pokud pózuje poněkud zvláštním způsobem nebo je v pohybu - například běží - uniforma nebude viset přímo dolů.
  • Mějte na paměti tloušťku uniformy. Japonské školy mají často dva námořnické fukusy - letní uniformu a zimní uniformu. Letní uniforma je mnohem lehčí a obvykle se nosí s tričkem s krátkým rukávem, zatímco zimní uniforma je vyrobena ze silnějšího materiálu a bývá delší v délce sukně a rukávu košile.


 2. Obrázek s názvem Skica trička

  2 Nakreslete tričko. Tričko námořníka fuku často klesá až k bokům a obvykle bude mít buď dlouhý rukáv, nebo krátký rukáv.
  • Pokud máte potíže s kreslením košile, rozdělte ji podle tvaru - část košile pokrývající trup je obdélníková, stejně jako rukávy. V závislosti na tom, jak dívka pózuje, možná budete muset použít jiné tvary pro připojení rukávů k trupu košile.
  • Materiál košile je blízký materiálu formální blůzy - nebude lpět na dívčích rysech.
 3. Obrázek s názvem Sketch sketch

  3 Nakreslete sukni. Sukně námořníka fuku obvykle klesají mírně pod kolena a často jsou skládané středně velkými záhyby nožů, které lze snadno nakreslit jednoduchými obdélníkovými kousky.
  • Těžkost materiálu ovlivní pohyb sukně. Například letní sukně je lehčí než zimní sukně a bude se s větrem hýbat snáz.
  • Sukně má vysoký pas a nemá elastický pas; zapíná se na zip na boku a zavírá se smyčkou typu hook-and-eye. Pokud je sukně nadměrných rozměrů, dívka by musela nosit opasek pod košili nebo si připnout pásek bezpečnostním špendlíkem (který by svinul sukni kolem špendlíku).
 4. Obrázek s názvem Náčrt límce

  4 Nakreslete límec. Námořnický límec je obvykle kus uniformy, který jde přes krk košile a visí několik palců dolů mezi lopatkami, zřídka je nižší. Není úplně připevněný ke košili, takže zadní část límce může ve větru trochu vyletět.
  • Límec sahá až těsně před ramena. Je docela široký.
  • Přední část límce může být vytvořena pomocí trojúhelníkových kusů a poté zaoblena; zadní část límce je obvykle jen obdélníková.
  • Námořnické obojky jsou často zobrazeny s pruhy na nich. Tyto pruhy se často ovíjejí kolem vnějšího „prstence“ límce a někdy jsou i na středové části.
  • Některé uniformy mají na rukávech košile „manžety“, které jsou ze stejného materiálu jako límec. Ty také mívají pruhy.
 5. Obrázek s názvem Náčrt kravaty

  5 Nakreslete kravatu. Kravata pro námořníka fuku je často méně kravata a spíše kapesník, což vytváří klasický uzel, který je často vidět v anime a manga.
  • Klasickou kravatu lze nakreslit jednoduchými obdélníkovými tvary nebo tvary slz.
  • Pokud jste v kreslení pokročilejší, zkuste nakreslit vrásky v kravatě poblíž uzlu.
 6. Obrázek s názvem Skica obuvi

  6 Nakreslete boty a ponožky. Ponožky uniformy jsou obvykle po kolena. Obuv závisí na tom, zda je student uvnitř nebo venku, a je poněkud obdélníková.
  • Outdoorové boty jsou obvykle dvojice černých nebo tmavě hnědých mokasínů.
  • Sálová obuv je pár „pantoflí“, které se mohou lišit svým vzhledem. Nejběžnějším vzhledem pro sálovky jsou bílé plátěné boty s gumovou podrážkou. Jsou drženy ve skříňkách nebo v kabinách u vchodů do škol a nesmí se nosit venku. Ujistěte se, že nebudete kreslit svou dívku v obuvi venku nebo naopak!
 7. Obrázek s názvem Vymazat řádky

  7 Vymažte všechny další řádky.
 8. Obrázek s názvem Barva ve fuku

  8 Barva ve vaší kresbě. Námořník fuku je často zobrazován buď jako bílý a námořnický s červenou kravatou, nebo černobílý, podle toho, jestli je to letní nebo zimní uniforma. Ne všechny školy se však tohoto barevného schématu drží a některé školy mají různě barevné obojky nebo košile. A pokud chcete, vybarvěte si to, jak chcete! Nemusí to být realistické. reklama

Metoda 2 ze 2: Provádění úprav

 1. 1 Upravte rukávy blůzy. Námořnická fuku halenka má obvykle jen dva typy rukávů - dlouhý a krátký. Avšak i u právě těchto dvou typů rukávů existují různé způsoby, jak mohou být rukávy navrženy - s knoflíky, s manžetami nebo bez manžet, mírně nafouklé nebo hladké rukávy. Některé dívky se také rozhodnou nosit letní košile s dlouhým rukávem a vyhrnout si rukávy, buď k lokti, nebo z nich udělat krátké rukávy.
  • Tričko může být buď s dlouhým nebo krátkým rukávem, pokud je to letní uniforma. Košile s dlouhým rukávem si dívky obvykle šetří, když je poněkud chladněji, například v jarních měsících, i když je lze nosit s vyhrnutými rukávy. Rukávy košile s krátkým rukávem mohou být poněkud nafouklé nebo zapínatelné na manžetě.
  • Zimní uniformy nemají košile s krátkým rukávem. Tkanina zimní uniformy je také těžší, takže mírně nadměrná zimní uniforma by měla poněkud pytlovité rukávy.
 2. 2 Namalujte si svetr místo halenky. Některé dívky se rozhodly nosit přes košile vesty, které mívají delší a poněkud silnější rukávy (i když ne tak silné jako samotná zimní uniforma). Společné volby barev pro vesty jsou hnědé, bílé, šedé a černé.
  • Některé vesty jsou zapínací knoflíky, zatímco jiné se více podobají svetrům. Bez ohledu na typ však námořnický obojek zůstane nahoře.
  • Svetříkové vesty nejsou spárovány s námořnickou fuku. Rukávy svetru nebo svetru však lze vyhrnout, podobně jako rukávy blůzy.
 3. 3 Načrtněte různé druhy vazeb. Klasická kravata „kapesníku“, kterou můžete vidět v mnoha anime sériích a manga příbězích, není jedinou možností! Existuje mnoho druhů kravat a způsobů, jak je zauzlit - například různé mašle nebo dlouhé kravaty v západním stylu.
 4. 4 Změňte délku sukně. Ne každá škola má sukně stejné délky a dokonce i sukně ze stejné školy mohou mít různé délky! Sukně mohou být delší nebo kratší než po kolena.
  • Krátké sukně připomínající minisukně jsou běžnou památkou anime a mangy. (Pocházejí ze srolovaných sukní, takže pas by byl kvůli extra tkanině silnější - sukně obvykle nejsou tak krátké.)
  • Klíčovými rysy jsou extrémně dlouhé sukně sahající až po kotníky sukeban (delikventky), archetyp, který se nyní v reálném světě příliš neobjevuje. Než však byly dlouhé sukně spojeny s delikventy, některé školy měly uniformy, které používaly dlouhé sukně.
 5. 5 Vyzkoušejte různé druhy ponožek. Zatímco většina námořnických fukusů je spárována s ponožkami po kolena, někteří ne. Kreslení kratších ponožek (jako jsou kotníkové ponožky) nebo punčoch jsou kreativní způsoby, jak změnit uniformu, a vynikají také neobvykle vzorované ponožky.
  • Punčochy jsou běžnou volbou ve světě anime a manga, zvláště u tsundere postav. Chcete -li je nakreslit, zvedněte ponožky nad kolena.
  • Volné ponožky jsou běžné v manga a kogal a gyaru móda. Chcete -li je nakreslit, začněte obdélníkovým tvarem, trochu zaokrouhlete vrchní a spodní část a poté nakreslete několik čar podél ponožek. Upravte náčrt odpovídajícím způsobem tak, aby se ponožky shlukly a 'překrývaly' kolem čar.
  • Lze také nosit ponožky nižšího střihu jako kotníkové. Chcete -li je nakreslit, stačí snížit výšku ponožek ke kotníku.
  • I typické podkolenky lze trochu změnit. Mají nahoře pruh nebo dva? Jsou pomačkané nebo trochu srolované? Jakou mají barvu? Mají na sobě školní znak? Buďte kreativní!
 6. 6 Vyměňte boty. Ne každý nosí standardní mokasíny. Někteří studenti mohou nosit boty, jako je Mary Janes nebo jiné poněkud profesionální boty, zatímco jiní mohou nosit spíše ležérní tenisky nebo byty (i když to je neobvyklé). Můžete také zkusit nakreslit domácí pantofle, které mají mnoho různých tvarů a barev-mohou připomínat nazouvací sandály, plátěné boty s úzkou špičkou nebo více.
 7. 7 Upravte pruhy na námořnickém límci. Límec má obvykle alespoň jeden pruh, i když dva pruhy jsou také běžným jevem. Některé školy mají také malé pruhy na různých částech límce - například v zadním rohu límce.
  • Občas může mít obojek školní hřeben v zadních rozích, obvykle nad pruhy.
  • Pokud má límec uniformy pruhy a manžety na rukávech na rukávech, mohou být manžety také vidět sportovní pruhy.
 8. 8 Experimentujte s různými barevnými schématy. Zatímco klasický námořnický fuku má bílou košili, tmavě modrou sukni a límec, bílé pruhy a červenou kravatu, ne všechny školy se tohoto barevného schématu drží. Cokoli v uniformě může být různě zbarvené, včetně pruhů! Mezi běžné alternativní barevné schémata patří hnědá a bílá nebo hnědá, světle modrá a bílá, černobílá nebo červená (častěji u zimních uniforem) a námořnická se světle modrou. Některé námořnické límce mohou být také bílé nebo světle šedé s barevnými pruhy.
  • Vzory šrafování na sukni se příležitostně objevují. (Jejich kreslení však může být obtížné.)
  • Divoké barevné námořnické uniformy se v japonských školách nepoužívají, takže obvykle každý kus oblečení bude obvykle jednobarevný, s výjimkou pruhů na límci a rukávech (a příležitostně kravaty). Falešné uniformy pro módní nebo cosplayové účely však mohou být vzorované nebo navržené, takže neobvyklé barevné kombinace nepřicházejí v úvahu.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jaký typ barvících nástrojů mohu použít, aby byl hezký? Svoje umělecké dílo můžete vybarvit čímkoli, co se vám líbí. Barevné tužky, pastelky, olejové pastely a měkké pastely jsou skvělé možnosti.
 • Otázka Jak nakreslím pěst a ruku? Mám s tím potíže. Zamyslete se nad základním tvarem a strukturou vaší ruky nebo pěsti. Vaše prsty ve skutečnosti připomínají spíše dlouhé obdélníkové krabice než dokonalé válce. Vyhledejte obrázky online a zjistěte, zda můžete pochopit strukturu ruky. Můžete se také podívat na vlastní ruku a zkusit si ji nakreslit. Samozřejmě, co je nejdůležitější, prostě pokračujte v tréninku a začnete tomu rozumět.
 • Otázka Jaké nádobí se doporučuje pro kreslení něčeho takového? Použijte kreslicí tužku B nebo HB a pro konečnou kresbu tenkou černou fixu nebo pero. Pokyny pro kreslení budou velmi užitečné.
 • Otázka Co mohu udělat, abych se zlepšil v kreslení těla anime? Cvičte každý den. Pokaždé uvidíte zlepšení. Pokud máte potíže, můžete také použít odkaz.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Nedělejte záhyby v sukni příliš velké ani malé. Sukně mají obvykle záhyby dlouhé jeden nebo dva palce. Sukně s menším řasením může být snazší se dostat pryč, ale sukně s velkými záhyby bude vypadat extrémně na místě.
 • Některé uniformní košile mají kapsy na hrudi a některé sukně mohou mít také kapsy.
 • V zimních měsících některé školy umožňují dívkám nosit pod sukně legíny nebo punčocháče, protože se může docela ochladit. Ne všechny školy to však dělají.
 • Pokud usilujete o realismus, nedělejte sukni příliš vysoko. Většina japonských škol má jednotné kontroly tam, kde musí mít sukně určitou délku. (Postava nemůže realisticky chodit po škole s tak vysokou sukní, že má odhalený zadní konec.)
 • Všechny japonské školy mají jedinečné uniformy - používají se k identifikaci školy, do které student chodí. Jedna oblast proto může mít řadu různých uniforem.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat každý fotbalový zápas Florida Gators online bez kabelu v roce 2021.

Gonzaga a Arizona se setkají v sobotu večer v Tusconu a čeká je obrovská bitva. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Drtí je důležitou součástí každého tréninku na budování svalů a drtí na kole je jedním z nejnáročnějších typů. Přestože vypadají jednoduše, drtí na kole procvičují vaše spodní, střední a horní břišní svaly, zatímco posilují vaše čtyřkolky a ...

Roger Federer se stahuje z Gerry Weber Open

Jsou stanoveny plány na spuštění podvodního tenisového stadionu v Dubaji.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos 2019 NBA Dunk Contest online bez předplatného nebo přihlášení pomocí kabelu.