Živý přenos Celtics vs Knicks: Jak se dívat online bez kabeluFotografie přes Getty Images Kemba Walker of the Celtics (vlevo), RJ Barrett of the Knicks (vpravo)

New York Knicks se v sobotu večer v Madison Square Garden utkal se svými rivaly z Atlantické divize, Boston Celtics.

Utkání začíná v 19:30. ET a budou vysílány na NBA TV (na národní úrovni), NBC Sports Boston (lokálně na trhu Celtics) a MSG (lokálně na trhu Knicks). Pokud nemáte kabel, můžete hru sledovat živě na počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Všechny trhy: FuboTV

NBA TV, NBC Sports Boston (místní trhy) a MSG (místní trhy) patří mezi Více než 95 kanálů zahrnutých v hlavním balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete Celtics vs Knicks sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV je dodáván s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, dokonce pokud to nezaznamenáte.

Všechny trhy: Sling TV

tenisová rukavice pro zpocené ruce

NBA TV je součástí doplňku Sling TV Sports Extra, který lze přidat do balíčku hlavních kanálů Sling Orange nebo Sling Blue. NBC Sports Boston a MSG nejsou zahrnuty, ale hra bude stále v televizi NBA na trzích Celtics a Knicks.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat Celtics vs Knicks v přímém přenosu na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

Celtics Market: Hulu s živou televizí

NBC Sports Boston (místní) je součástí 60 a více živých televizních kanálů, které jsou součástí Hulu s živou televizí , který je také dodáván s obrovskou streamovací televizí a filmovou knihovnou Hulu na vyžádání. MSG a NBA TV však nejsou součástí Hulu, takže je to pouze možnost pro ty na trhu Celtics.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry Celtics vs Knicks na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Celtics vs Knicks

New York Knicks (0-2) a Boston Celtics (1-1) budou střetnutí v sobotu večer v Madison Square Garden, v prvním setkání mezi rivaly Atlantické divize v této sezóně.

Celtics i Knicks budou hrát svou druhou hru za tolik nocí.

tenisový trhák

Celtics si v pátek vyzvedli první výhru v nové kampani, když porazili obhájce titulu NBA Toronto Raptors 112-106.

V čele Bostonu byli Jayson Tatum a Jaylen Brown, kteří oba získali 25 bodů.

Klíčová akvizice Celtics mimo sezónu, Kemba Walker, se odrazila od nevýrazného úvodního představení sezóny s 22 body za vítězství proti Raptors.

Boston může být v sobotu bez svých nejlepších dvou velkých mužů, protože jak Enes Kanter (pohmožděné koleno), tak Daniel Theis (podvrtnutý kotník) ošetřují zranění před sezónou.

dlouhý tenis a tenis na trávě

Knicks mezitím v pátek v Brooklynu absolvoval temperamentní rallye, ale nakonec podlehl Nets 113-109.

Knicks ve čtvrté čtvrtině smazali jedenáctibodové manko a ujali se vedení proti svým soupeřům z různých měst, než ve finále 3:41 skončili bez branek.

RJ Barrett, třetí výběr draftu Knicks, byl ve svých prvních dvou zápasech působivý. Devatenáctiletý mladík zaznamenal v pátek 16 bodů a šest odcizení za 36 minut akce.

Sobotní večerní zápas bude shledáním Marcuse Morrise z Knicks, který v předchozích dvou sezonách hrál za Celtics. Morris, kterého Knicks získal jako volného hráče v offseason, získal v prvních dvou zápasech sezony 37 bodů.

Bude to první ze čtyř zápasů mezi rivaly divize. Celtics vyhráli tři ze čtyř zápasů v minulé sezóně.

POSLEDNÍ SCHŮZE:
Celtics porazili Knicks 113-99 v New Yorku 1. února 2019

ODDS:
Celtics -5,5
Celkový počet bodů nad/pod: 217,5


Populární Problémy

Jak vyrobit kostým Katniss. Přečetli jste Hunger Games od Suzanne Collins, čekali jste na film Catching Fire, s hrdostí nosíte tričko Team Peeta (nebo Gale). Víte, co je Tribute, co je Avox a že prezident ...

Před kampaní v Monte Carlu v roce 2021 poskytl Rafael Nadal určitý pohled na zranění zad, které ho začátkem letošního roku sužovalo během většiny houpaček v australském hardcourt.

Všech osm epizod nové série „Carnival Row“ je nyní k dispozici na Amazon Prime. Zde je návod, jak to sledovat online.

Oblékání jako turista je snadné! Světlá havajská košile je klasického vzhledu, ale skvělé možnosti košile jsou také neonové potisky a suvenýrová trička. Pokud jde o kalhoty, rozhodně jděte k khaki šortkám nebo nákladním šortkám. Vklouzněte do dvojice bílé posádky ...

Jak se sbalit na El Camino De Santiago. Pouť do Santiaga může být velmi smysluplným zážitkem. Váš výlet se však může rychle změnit v katastrofu, pokud se pořádně nepobalíte. Na cestě budete několik týdnů, takže pokud ...

Zde je návod, jak sledovat hry Suns online bez kabelu v letech 2021-22, včetně možností pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi i mimo trh.