Jak se dívat na tanec s hvězdami 2020 bez kabelu

ABC Nový hostitel ABC 'Dancing With The Stars' Tyra Banks.Mirrorball Trophy je zpět a s ním přichází několik zásadních změn Tanec s hvězdami sezóna 29, premiéra v pondělí 14. září ve 20 hodin ET/PT na ABC.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Tanec s hvězdami online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte DWTS na FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Tanec s hvězdami živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Sledujte DWTS na Hulu

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a dalších 60 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televizeJakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Tanec s hvězdami žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači přes Hulu.com .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která obsahuje téměř všechny pořady, včetně DWTS (k dispozici další den) a 50 hodin úložiště Cloud DVR.


Sledujte DWTS na Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a více než 60 dalších televizních kanálů na Vidgu , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžeš se dívat Tanec s hvězdami živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači přes Vidgo.com .


Náhled sezóny 29 Dancing With the StarsHrát si

Odhalení Dancing with the Stars 2020 Podívejte se na hvězdy této sezóny na ABC's Dancing with the Stars! #DWTS 2020-09-02T12: 56: 21Z

Tanec s hvězdami je zpět, zavádí protokoly COVID-19 a zavazuje se na boty. V 29. sezóně dochází k zásadním změnám, přičemž hostitelem je Tyra Banks poté, co ABC vyhodila Toma Bergerona a Erin Andrews. Kvůli globální pandemii nemůže soudce Len Goodman letos cestovat do USA, takže dlouho DWTS profesionál Derek Hough zaujímá své místo u stolu rozhodčích.

15 celebrit, které letos soutěží, spolu s jejich tanečními styly a písněmi, které předvádějí ve dvouhodinové premiéře, jsou:

Monica Aldama , hlavní trenér Jásot , tančí Foxtrot na My Wish od Rascal Flatts.
Carole Baskinová z Tygří král tančící Paso Doble na Oko tygra od Survivora.
Kaitlyn Bristowe , bývalý Bakalář , tančí Cha Cha na Hloupou lásku od Lady Gaga.
Vernon Davis , bývalý těsný konec NFL, tančící Foxtrot na All of Me od Johna Legenda.
Anne Heche , Televizní a filmová herečka, tančí Cha Cha na Don’t Start Now od Dua Lipa.
Skai Jackson , Hvězda Disney Channel, tančí Tango na Super Bass od Nicki Minaj.
Justina machado , Jeden den v čase hvězda, tančící Cha Cha k respektu od Arethy Franklinové.
AJ McLean „Zpěvák Backstreet Boys, tančí Jive na Blinding Lights od The Weeknda.
Jeannie Mai , hostitel Skutečný , tančí Salsa Tell It to My Heart od Taylor Dayne.
Jesse Metcalfe , Televizní a filmový herec, tančící Quickstep na Part Time Lover od Stevie Wonder.
Nelly , oceněný rapper, tančící Salsu na Ride Wit Me od Nelly.
Nev Schulman , Sumec hostitel, tančící Foxtrot na The Way You Look Tonight od Franka Sinatry.
Charles Oakley , bývalá hvězda NBA, tančí Salsu na In Da Club o 50 Cent.
Chrishell Stause , herečka a hvězda televizní reality show, tančí Tango, aby zvedla sklo od P! nk.
Johnny Weir , Olympijská krasobruslařka a komentátorka, tančí Cha Cha na Buttons od The Pussycat Dolls.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Tanec je zpět ... a stejně tak i Derek !! 🎉 Nemůžeme se dočkat, až se připojí k #DWTS po celou sezónu!

Příspěvek sdílený uživatelem Tanec s hvězdami #DWTS (@dancingabc) 8. září 2020 v 5:35 PDT

tenisový loket squeeze ball

Pro párování bude odhaleno živě během premiéry. Mezi letošní klady patří:

 • Brandon Armstrong
 • Alan Burst
 • Sharna Burgessová
 • Cheryl Burke
 • Artem Chigvintsev
 • Val Chmerkovskiy
 • Sasha Farber
 • Jenna Johnsonová
 • Daniella Karagachová
 • Keo Motsepe
 • Mapa Murgatroyd
 • Paša Paškov
 • Gleb Savchenko
 • Emma Slater
 • Britt Stewart

Tanec s hvězdami Premiéra sezóny 29 je v pondělí 14. září ve 20 hodin. ET/PT na ABC.


Populární Problémy

Leží vám kolem domu stovky starých, ošoupaných a snad i špinavých tenisových míčků? I když je snadné je hodit, je skvělé najít pro ně nové využití a jak se brzy dozvíte, existuje spousta možností. Tento...

French Open je notoricky náročné na tělo, ale těchto 5 velikánů dokázalo, že věk nebyl žádný bar, protože triumfovali v vyčerpávajících podmínkách.

Ve hře „Shark Trip: Eat, Pray, Chum“ se představí Rob Riggle, Adam Devine, Joel McHale a další. Zde je návod, jak sledovat speciální akci Shark Week online bez kabelu.

Argument ilustrující, proč Roger Federer vlastně vlastní nejlepší bekhend v tenise.