Jak se dívat na Kansas State vs Arkansas Pine Bluff Basketball

státní kansaské hodinky

Getty Hlavní trenér Bruce Weber z Kansas State Wildcats. (Foto: Yong Teck Lim/Getty Images)

Neporažený tým uspořádá v úterý vítězství, když Kansas State Wildcats (3-0) bude hostit Arkansas Pine Bluff Golden Lions (0-3) ve Fred Bramlage Coliseum na Manhattanu v Kansasu.


Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak se dívat na Arkansas Pine Bluff vs Kansas State

Hra (počáteční čas 20:00 ET) nebude nikde v televizi, ale můžete jej sledovat živě na ESPN+

Získejte ESPN+

bodování raquetballu

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má v této sezóně exkluzivní pokrytí několika basketbalových her Kansas State a Big 12, plus každý den další vysokoškolský basketbal a živé sporty, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (video i psáno) vše za 4,99 $ měsíčně.

nejlepší tenisové lokty

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent.

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete poté sledovat Kansas State vs UAPB naživo na svém počítači prostřednictvím ESPN.com, nebo na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Arkansas Pine Bluff vs Kansas State Preview

Wildcats začínají domácím vítězstvím 73: 54 proti Monmouthu a mají skvělý start, když vyhráli své první tři-ale v první polovině této sezóny se pomalu rozjížděli. Stát Kansas byl v prvním poločase outscored 74-57 Zatím v této sezóně a hlavní trenér Wildcats Bruce Weber si myslí, že je důležité, aby jeho tým střílel lépe brzy a zároveň byl více oportunistický.

tenisová sukně dlouhá

Wildcats vyhráli proti Monmouthu téměř o 20 bodů, ale ve druhé polovině museli utéct. Weber řekl, že nám nějaké otevřené střely unikly brzy. Musíme se ujistit, že dostáváme východní koše. Musíme získat přechodové koše, musíme se dostat dovnitř, musíme získat body za druhou šanci, řekl Weber o nadcházejícím zápase svého týmu proti UAPB.Hrát si

Kansas State Wildcats: Bruce Weber 11.18.19 Bruce Weber Pre-Arkansas Pine Bluff 2019-11-18T20: 20: 12 000Z

Junior Guard Cartier Diarra a Senior Forward Xavier Sneed odehráli zápasy proti Monmouthu a budou se snažit dopadnout proti Arkansas Pine Bluff. Diarra má v průměru 14,3 bodu na zápas, zatímco Sneed také získává 14,3 bodu na soutěž.

Zlatí lvi jdou těžce Ztráta 67-54 na Grand Canyon . UAPB překonalo Grand Canyon s náskokem 35-33, ale ve druhém poločase se nemohlo vrátit. Junioři Shaun Doss a Terrance Banyard získali proti GCU po 12 bodech a pokud budou chtít v této soutěžit, budou potřebovat pomoc svých spoluhráčů. Arkansas Pine Bluff má v této sezóně zatím pouze jednoho hráče (Doss) v průměru dvouciferný. Tým bude také muset střílet mnohem lépe jako jednotka, než jakou střílel během prvních tří her.

Zlatí lvi střílejí 58,8 % z čáry volného hodu , 25% zpoza oblouku a 36,9% celkově. Oni dali gól 51,7 bodu na zápas , přičemž v této sezóně se vzdává 82,3 bodu za soutěž. Proti tomuto tvrdému týmu Kansas State to zkrátka neubere.

Divoké kočky jsou v tomto velmi oblíbené, předpovídal výhru o 26 bodů.


Populární Problémy

Violetta Degtiareva Moskva, 22. ledna (IANS) Talentovaná ruská tenistka Violetta Degtiareva, přezdívaná další Anna Kournikova, za ni.

Fotbal Iowa a Purdue se sejde v sobotu ve West Lafayette. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Jak hrát vlajkový fotbal. Užíváte si tradiční fotbal, ale raději byste se nezranili tím, že budete hrát tak hrubě? Pak vyzkoušejte vlajkový fotbal, stále oblíbenější alternativu, která nahradí boj se soupeřem vytrhnutím vlajky z ...

Zverev i Thiem jsou mimo finále ATP, ale ne dříve, než udělají silný dojem.

Pohled na 5 nejstarších mužských hráčů, kteří získali titul ve dvouhře na US Open. Seznam obsahuje dva aktivní hráče a jednoho, který zvedl titul v amatérské i otevřené éře.

Leander Paes zmínil, že snaha dobře si v zemi počínat přichází díky jeho rodové linii. Mluvil také o tom, že jako mladík bude každou neděli leštit olympijskou medaili svého otce a doufat, že si ji sám dá.