Prague Open 2020: Elise Mertens vs Kristyna Pliskova náhled, head-to-head & prediction

Elise Mertens na Prague Open 2020

Elise Mertens na Prague Open 2020

Elise Mertens a Eugenie Bouchard odehrály v pátek jeden z nejlepších zápasů Prague Open 2020, ve čtvrtfinále. Mertens nakonec zvítězil 6-4 1-6 6-4, aby v sobotu zahájil semifinálový střet s Krystinou Plíškovou.

Poté, co vyhrála těsný první set, světová č. 23 ukázala temperament, který se s ní v poslední době spojuje. Její klidná osobnost zajistila, že se nenechala přemoci výbušným výkonem Boucharda z druhého setu, a v rozhodujícím týmu dokázala vyhrát s vynikající obranou a kontrolou.

Mertens vstoupil do Prague Open v důsledku špatné formy, když v prvním kole Palermo Open prohrál s Aliaksandrou Sasnovich. Komponované výhry proti Jasmine Paolini, Camile Giorgi a nyní Eugenie Bouchard by jí však dodaly sebevědomí jít celou českou metropoli.

Krystina Plíšková naopak získala ve svém zápase proti Aně Bogdanově kus štěstí. Rumunka odešla v prvním setu kvůli zranění, přestože už porušila podání Plíškové.

To znamená, že Čech přichází do semifinálového střetu ve slušné formě. Zaznamenala impozantní vítězství nad Marií Sakkari v Palermu a navázala na solidní, tvrdě vybojovaný triumf nad druhou nasazenou Petrou Martic v Praze.

Elise Mertens vs Kristyna Pliskova hlava-nehlava

Kristyna Pliskova

Kristyna Pliskova

Elise Mertensová a Krystina Plíšková se potkaly dvakrát už dvakrát, přičemž v obou případech převládal Belgičan. Jejich poslední setkání proběhlo na US Open 2019, kde Mertens ve druhém kole rozebral českého hráče 6-2 6-2.

Tvrdě útočná agresivní hra Plíškové nemohla odpovídat Mertensovým všestranným schopnostem ve Flushing Meadows a skóre tomu odpovídalo. Belgičanka byla v ten den obzvlášť klinická, čtyřikrát se zlomila, aniž by se vzdala svého vlastního podání ani jednou.

Dvojice se také setkala ve třetím kole v Dauhá, kde Mertens završil další vítězství ve dvou setech. Tehdy vyhrála 6-2 7-6, na cestě za titulem v katarském hlavním městě.

Predikce Elise Mertensové a Kristýny Plíškové

Elise Mertens na French Open 2018

Elise Mertens na French Open 2018

Pokud by se tento zápas odehrál v prvním kole Prague Open, Kristyna Plíšková by byla nabízena k pohodlnému vítězství. Ale po sérii působivých výkonů v Praze přichází Elise Mertensová jako favorit do semifinále.

Plíšková má ve své hře dost na to, aby způsobila Mertensovi problémy. Jak jsme ale viděli v jejích zápasech proti Giorgimu a Bouchardovi, Belgičanka má ve své hře důslednost, aby se dokázala vyrovnat s agresí z druhé strany sítě; nenechá se snadno zastrašit silovými hráči.

Aby porazila Mertensovou, Plíšková bude muset být v nejlepší ofenzivě a rychle končit, aby nenechala světovou jedničku 23 převzít kontrolu nad rally. Bude se také snažit využít Mertensovo podání, které se občas třáslo.

Předpověď : Elise Mertensová vyhraje ve třech setech.

Podrobnosti zápasu

Turnaj: Praha Otevřeno 2020

Místo: Praha, Česká republika

Kategorie: WTA International

Povrch: červený jíl

Finanční odměna: 225 000 dolarů

Načasování zápasu: 11.40 SELČ, 15.10 IST

Populární Problémy

Mít dobré přátele je velmi prospěšné pro vaše fyzické i duševní zdraví. Sociální vztahy vás naučí, jak komunikovat s různými typy lidí, pomůže vám zjistit, kdo jste, a inspiruje vás k dosažení vašich cílů ....

Jak hrát nový Super Mario Bros. Wii. Poprvé od vydání hry Super Mario World v roce 1991 je k dispozici nové 2D dobrodružství s bočním posouváním, které lze hrát na jiném než ručním systému. Představuje každého oblíbeného hrdinu Maria ...

Borna Coric, která se dostala do čtvrtletí USO a do finále Petrohradu, se v prvním kole ve Vídni setká s Taylorem Fritzem. World No. 24 Coric vyhrál svá předchozí tři střetnutí proti 28. Fritzovi.

Abyste mohli správně podat intradermální injekci, budete si muset nejprve připravit léky a umýt si ruce. Před zavedením jehly vytáhněte kůži napnutou a jehlu řádně nakloňte. Zatímco jsi ...

Zde je návod, jak sledovat film „Poslední dny rytíře“ a jakýkoli jiný dokument „30 za 30“ online bez kabelového předplatného.

Když David Ferrer odejde do důchodu příští měsíc na Madrid Masters, může to být jeho poslední šance porazit jeho legendárního krajana.