Jak streamovat „Wizards of Waverly Place“: Váš konečný průvodce prohlížením

streamujte kouzelníky z vlnitého místa

Disney

Streamujte čaroděje z Waverly hned teďCo získáte, když smícháte kouzla se sendviči? Dostaneš Kouzelníci z Waverly , originální série Disney Channel, která kombinuje magii a rodinu. Fanoušci show poznali rodinu Russo - včetně bývalého čaroděje Jerryho, kterého hraje David DeLuise, a jeho manželky Theresy, která je smrtelná - a byli svědky jejich rodinné dynamiky, zvláště pokud šlo o jejich děti. Přehlídka byla silná po čtyři sezóny a pro síť se stala velkým úspěchem.

Pokud jste tehdy nebyli fanoušky, existuje spousta důvodů, proč byste se chtěli dívat Kouzelníci z Waverly Právě online. Největší důvod? Herečka a zpěvačka Selena Gomez hrála jednu ze tří teenagerů v rodině Russo. Spolu s Davidem Henriem, který hrál Justina, a Jakeem T. Austinem, který hrál Maxe, se Gomezova postava Alexa snažila stát se čarodějem rodiny, protože každá rodina dostala jen jednoho. Samozřejmě to nebylo snadné. Jako mnozí, kdo se ponoří do magie, musela rodina své kouzlo před svou komunitou tajit.Naštěstí, Kouzelníci z Waverly streamuje na Disney+. Pokud chcete seriál sledovat - buď poprvé, nebo na základě nostalgie - zde je návod, jak streamovat Kouzelníci z Waverly a nejlepší epizody ke sledování.Viz také: Stream „Hannah Montana“

Jak streamovat „Wizards of Waverly Place“ - exkluzivně na Disney+

Kouzelníci z Waverly je jedním z fanoušků oblíbených originálních pořadů Disney, které budou streamovat výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Kouzelníci z Waverly a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Wizards of Waverly
  5. 5. Klepněte na Wizards of Waverly Place
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY
  7. 7. Užijte si to!

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi


„Čarodějové z Waverly“: Přehled

Kdy to bylo v televizi: říjen 2007 až leden 2012
Tvůrce: Todd J. Greenwald
Hrají: Selena Gomez, David Henrie, Jake T. Austin, Jennifer Stone, Maria Canals Barrera, David DeLuise
Hodnocení: TV-G
Synopse: Rodina Russo žije nad svým podnikem - lahůdkou - v manhattanské Greenwich Village. Ale většina lidí, kteří to navštíví, to pravděpodobně neví
děti v domě se právě učí čarodějnictví. Všichni tři se chystají stát se čarodějem rodiny, což je důležité, protože ti dva, kteří nezískají titul, se stanou smrtelníky.


Kouzelníci z Waverly Plot

Sourozenci Russoovi chodí do přípravné školy Tribeca a snaží se vydat za smrtelníky - protože kdyby někdo věděl pravdu, mohlo by je to dostat do problémů. Všichni tři právě absolvují lekce čarodějnictví, protože z jednoho se stane Rodinný čaroděj. Na základě toho se jejich rodiče - jeden čaroděj a jeden smrtelník - chtějí ujistit, že všichni tři na magii tolik nezávisí. Ale stále mají portál do kouzelnického světa, což znamená, že tyto lekce jsou stále velmi důležité.

Kolik sezón „Kouzelníků z Waverly“ existuje?

Existují čtyři roční období Kouzelníci z Waverly , a celkem 106 epizod.

Čarodějové z Waverly 1. sezóna

21 epizod | Říjen 2007 - srpen 2008
Fred Savage režíroval první epizodu série s názvem Bláznivý 10minutový výprodej. Tato sezóna také představovala dvoudílnou epizodu s názvem Wizard School, kde Alex a Justin navštěvují kouzelnickou školu s názvem Wiz Tech. Ve 20. epizodě Alex oslavuje svou Quinceañeru, která omylem způsobí určité napětí mezi Alex a její matkou Theresou, která nikdy nedostala šanci mít vlastní.

Wizards of Waverly Place sezóna 2

30 epizod | Září 2008 - srpen 2009
V sezóně dva Alex zamiluje spolužáka jménem Dean a Justin také potká dívku. Jeho potenciální zápas se však ukázal být vlkodlakem. Rodina také dostane úkol - být v hledáčku nepoctivých čarodějů na sjezdu s názvem PopCon. V 15. epizodě sezóny, učitel umění, Alex si uvědomuje, že její učitelka školní školy je ve skutečnosti standardní teenager, který byl podroben kouzlu. Tato sezóna také obsahuje epizodu crossoveru s obsazením Sladký život na palubě .

Čarodějové z Waverly Sezóna 3

28 epizod | Říjen 2009 - říjen 2010
Během třetí sezóny teenageři stále bojují o místo Family Wizard - ale Justin skončil se svými hodinami. Soustředil se na rande s upírkou Juliet. Není však jediný, kdo se zamiluje do někoho, kdo není smrtelný - Alex také naváže vztah s Masonem, který se ukáže jako vlkodlak. Představila se také nová postava jménem Stevie, která je vzpurnou dospívající dívkou. V pozdějších epizodách sezóny, Stevie je odhalen být čaroděj stejně. V závěrečné epizodě sezóny, Wizards Exposed, rodina Russoů je nalezena vládou a vyslýchána.

Čarodějové z Waverly 4. sezóna

27 epizod | Listopad 2010 - leden 2012
Poslední sezóna Kouzelníci z Waverly bylo velmi očekávané, protože předchozí sezóna skončila cliffhangerem. Poté, co Alex přijde čistý, ona a Justin jsou posláni zpět na první úroveň v čarodějnické soutěži, což znamená, že bratr Max získává vedení. Ale v epizodě 5 se Max promění v dívku jménem Maxine a hraje ji herečka Bailee Madison. Maxine se drží pět celých epizod. Alexova nejlepší kamarádka Harper je uváděna poměrně často - jejím hlavním cílem v této sezóně je přimět Alexe, aby si užíval života bez použití magie.

Nejlepší epizody kouzelníků z Waverly

Jednou z nejlepších částí Wizards of Waverly Place je fakt, že postavy rostly. Nakonec Rusovy děti zestárly a mohly mít spoustu zápletek a příběhů mimo školu a kouzelnický svět. Zde jsou nejlepší epizody Wizards of Waverly Place, které si nemůžete nechat ujít.

Season 2, Episode 16: Future Harper

Podobně jako v epizodě The Twilight Zone se Russoovy děti dozvěděly, že jim někdo krade životní příběhy a proměňuje je v oblíbené knihy. Příběh H. J. Darlinga, C. harmed and Dangerous: The Story of the Lost Wand byl původně přečten Harperem, ale Justin byl tím, kdo potvrdil, že autor převzal děj ze skutečné události Russo. Jakmile více prozkoumají, zjistí, že HJ Darling je ve skutečnosti Harper z budoucnosti. Tato epizoda je také pozoruhodná, protože předznamenává budoucnost - v jednom okamžiku se Alex zeptá: Už se s tebou Mason rozešel? když ještě nebyla seznámena s Masonovou postavou.

Season 3, Episode 4: Three Monsters

Justin se dozví, že kolem Waverly Place se nacházejí příšery 6. úrovně. Když vyšetřuje, uvědomí si, že tyto příšery jsou Julie - jeho milostný zájem - a její rodiče. Bohužel si to uvědomuje poté, co je již nahlásil Radě lovců příšer.

Season 1, Episode 19: Alex’s Spring Fling

Nikdo nemá rád vyhazování - zvláště těsně před školní akcí. Alex se Rileyho zbaví, když uslyší, že příliš žárlí. Aby se k němu vrátila, pomocí kouzla udělá z figuríny skutečného muže (chytře pojmenovaného Manny Kin.) Když se ale Manny skutečně zamiluje do Alexe, musí najít cestu ven z katastrofy, kterou vytvořila.

Wizards of Waverly Place Cast

Obsazení Kouzelníci z Waverly pomohl udělat sérii úspěšnou. Tady je to, co teď dělají.

Selena Gomez jako alex ruština

Selena Gomez hraje Alex. Není to nejlepší studentka a často používá své kouzlo, když se jí to nelíbí, ale diváci ji vždy podporují. Gomez má za sebou úspěšnou kariéru, protože show skončila - ale také je měl několik osobních bojů . Za prvé musela podstoupit transplantaci jater kvůli lupusu. Poté, co si vzala volno, se říkalo, že má připravenou novou hudbu.

David Henrie jako ruský justin

Justin je nejstarší z Rusových dětí a velmi úspěšný čaroděj. V celé sérii je zobrazován jako laskavý, ale občas trochu naivní. David Henrie, který hraje Justina, je také známý pro zobrazování syna Jak jsem poznal vaši matku . V roce 2016 měl roli ve filmu Warrior Road .

Jake T. Austin jako Max Russo

Jake T. Austin hrál Maxe, nejmladšího sourozence. Zatímco Jake T. Austin přešel do dramatického seriálu The Fosters poznamenal, že pro své srdce bude mít vždy ve svém srdci zvláštní místo Kouzelníci z Waverly charakter. Hraní postavy po dobu pěti let mi opravdu pomohlo vidět věci z jeho pohledu, řekl Entertainment Weekly .

Jennifer Stone jako Harper Finkle

Co je to Disney sitcom bez nejlepšího přítele? Postava Harper je důležitá, protože je jednou z mála, kdo zná velké ruské rodinné tajemství. Začala se také zamilovat do Justina, což pomohlo udělat show trochu zábavnější. Nejnovější práce Jennifer Stone zahrnuje film Santa Girl , kde hraje hlavní roli Cassie.

Maria Canals-Barrera jako Theresa Russo

Maria Canals-Barrera hraje roli Terezie, smrtelné matky Alexe, Justina a Maxe. Překvapivě není velkým fanouškem magie - ale pro své děti není ničím jiným než oporou. Maria Canals-Barrera má malé části Fullerův dům a Young & Hungry protože Wizards of Waverly Place zabalili.

David klame jako Jerry Russo

David DeLuise hraje Jerryho Russa, otce Russoových dětí a manžela Terezie. Narodil se jako čaroděj a kdysi vyrůstal jako čaroděj rodiny, ale dal své pravomoci a nárok svému bratrovi, aby si vzal Terezii. Pro své děti je stále skvělým kouzelnickým učitelem. David DeLuise je synem herce Doma DeLuise a dosáhl stejného úspěchu Pup Star franšíza, kde je připočítán jako hráč Stevena.

jednoduchá pravidla rakety

Kdo jsou nejlepší hostující hvězdy ve hře Wizards of Waverly Place?

Během čtyř sezón přehlídky měli spoustu zajímavých hostujících hvězd - od finalisty American Idol Justina Guariniho až po Tiffany Thornton. Tady byli ti nejpamátnější Kouzelníci z Waverly hostující hvězdy.

Bella Thorne jako Nancy Lukey

To, že byl Max nejmladší, neznamená, že neměl zájem o lásku. Bella Thorne hraje Nancy Lukey v epizodě Maxova tajná přítelkyně. Max ji před rodinou tajil, a když byli Russoovi naštvaní kvůli skrývání tajemství, vzal to jako výmluvu, aby řekl Nancy, že je čaroděj.

Shakira jako strýc Kelbo (jako ona sama)

Celebrity portréty mohou být také docela zábavné. V epizodě s názvem Dude vypadá jako Shakira, zpěvačka Shakira hraje sama sebe - no, tak nějak. Strýc Kelbo se magií omylem proměnil v Shakiru. Ve vší počestnosti existují mnohem horší lidé, do kterých se mohou proměnit.

Octavia Spencer jako doktor Evilini

Octavia Spencer hraje velkou roli v Saving Wiz Tech a epizodách Wiz Tech obecně. Je to jak učitelka, tak zlý čaroděj, který ukradl Rusovy síly.


Kdo jsou spisovatelé a tvůrci? Kouzelníci z Waverly ?

Kouzelníci z Waverly měl také spoustu talentů v zákulisí od tvůrce Todda J. Greenwalda po režiséra Victora Gonzaleze. Zde jsou lidé, kteří na sérii pracovali nejvíce.

Todd J. Greenwald : Wizards of Waverly Place Tvůrce a spisovatel

Todd J. Greenwald má na ruce několik televizních hitů. Pracoval také s Hannah Montana , Kalifornské sny , a Doba zavěšení v posledních několika desetiletích, především s psaním.

Victor Gonzalez : Wizards of Waverly Place Director

Victor Gonzalez režíroval 40 epizod Kouzelníci z Waverly . Jeho největší zásluhou před tím byla práce ředitele George Lopez . Od té doby mu byla připsána režie osmi epizod Sousedství .

Gigi McCreery : Wizards of Waverly Place Writer and Producer

Gigi McCreery sloužila v několika rolích-napsala a koprodukovala několik epizod seriálu. V dnešní době pracuje jako zaměstnankyně na výstavách jako Nenávistníci ustupují! a School of Rock .


Recenze „Kouzelníci z Waverly“ - Co řekli kritici

Přehlídka byla víceméně úspěšná jak pro diváky, tak pro Disney Channel. Los Angeles Times v roce 2010 poznamenal, že rodinná dynamika přehlídky byla osvěžující. I když se to soustředilo na Gomezovu postavu Alexe, každá postava měla šanci zazářit. Jak vytvořil Todd J. Greenwald, Rusovi sourozenci mají každý své vlastní silné a slabé stránky, ale jsou prezentováni osvěžujícím demokratickým způsobem, napsali. Gomez může být hvězda, ale Henrieho Justin a Austinův Max neslouží jako fólie ani jako komická hra - všichni dávají tak dobře, jak dostanou, stejně jako ve skutečné rodině.

Kde se „Čarodějové z Waverlyho místa“ řadí do televizního panteonu

Přehlídka trvala mnohem déle než mnoho jiných původních sérií Disney Channel. K dispozici byl také televizní film, který pomohl trochu lépe shrnout příběh rodiny Russo. Podle Entertainment Tonight , Selena Gomez a David Henrie mluví o možnostech restartu poměrně často - a na základě popularity show a Gomezovy hvězdné síly by to byl zaručený úspěch.

Trailer „Wizards of Waverly Place“Hrát si

Wizards of Waverly Place Promo #1 Toto je první promo akce na novou show, která přijde na Disney Channel v říjnu! 2007-08-16T22: 47: 46 000Z

Streamujte čaroděje z Waverly hned teď

Ústřední píseň „Wizards of Waverly Place“

Ústřední melodie pořadu se jmenuje Všechno není tak, jak se zdá, a byla napsána a provedena Selenou Gomez.Hrát si

Čarodějové z Waverly | Ústřední píseň | Oficiální Disney Channel UK Tematická melodie k Wizards of Waverly Place. Další obsah na Disney Channel najdete na disneychannel.co.uk/ 2012-04-05T14: 28: 16 000Z

Drobnosti „Wizards of Waverly Place“: 5 rychlých faktů

1. Přehlídka prošla několika změnami názvu, než byla vysílána na Disney.

Je normální, že televizní pořady projdou několika změnami, než se usadí na titulu, ale trvalo to o něco déle, než bylo obvyklé, než se Disney manažeři a showrunners usadili na Wizards of Waverly Place. Dříve byla show známá jako The Amazing Hannigans, The Amazing O'Malley's a Disney Wizards - a tyto dva tituly jsou spojeny s tímto dalším dílem drobností.

2. Alexova postava se původně jmenovala Julia.

Trvalo nějaký čas, než se Disney usadil na Russu jako příjmení rodiny Wizards of Waverly Place. Když spisovatelé se na tom usadili (a vyhodili Hannigan a O’Malley) zjistili, že Alex prostě zněl mnohem lépe než Julia.

3. Joe Jonas se ucházel o roli Justina.

Je těžké si představit show jiným způsobem, ale mít Joe Jonas a Selena Gomez hrát sourozence by rozhodně bylo zajímavé. I když nedostal roli, on a jeho bratři našli jiné způsoby, jak být spojeni s Disney - jako jejich vlastní show.

4. Přehlídka se měla původně konat v Irsku.

Možná proto byla vyhozena jména jako Hannigan a O’Malley. Spisovatelé se usadili ve Spojených státech - a konkrétně v New Yorku -, protože přišli na to, že to bude relatabilnější.

5. Některá kouzla použitá v pořadu kývla na produkční štáb.

Když máte svobodu vytvářet si vlastní kouzla, můžete také vzdát poctu lidem, kteří celou show umožnili. Jedním z příkladů je kouzlo Murrieta Animata, které bylo pravděpodobně pojmenováno po spisovateli Petru Murrietovi.

Streamujte čaroděje z Waverly hned teď


Populární Problémy

VCU se vrací domů, aby v sobotu podnikl Mount St. Mary's. Tato hra není pravidelná, ale stále ji můžete snadno sledovat online. Zde je postup.

Elina Svitolina a Renata Zarazua se ve středu setkají ve druhém kole French Open 2020. Setkání bude prvním mezi oběma hráči na turné WTA.

Všechny živé aktualizace a výsledky z druhého hracího dne na French Open 2016.

Tchajwanská hvězda navázala na výhru nad Naomi Osaka rozčilením nad Caroline Wozniacki.