Jak sledovat gymnastiku Oklahoma vs Západní VirginieTwitter / @ OU_WGymnastics Oklahoma Sooners senior Anastasia Webb.

Ženský gymnastický tým Oklahoma Sooners č. 2 otevře svou břidlici Big 12 v pátek, když bude hostit horolezce ze Západní Virginie.

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Setkání (čas zahájení 19:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale kdokoli v USA může sledujte gymnastiku Oklahoma vs Západní Virginie živě na ESPN+ právě tady:

Sledujte na ESPN+

ESPN+ je digitální streamovací služba od ESPN, která nabízí živé vysokoškolské sporty, jako je gymnastika, volejbal, fotbal, basketbal, zápas a fotbal, a další živé sporty, dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i psáno) vše za 5,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, v aplikaci ESPN můžete sledovat živé přenosy Oklahoma vs Západní Virginie na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Oklahoma vs West Virginia Preview

Oklahoma se v neděli zlepšila na 2: 0 a překonala tehdejší ne. 3 Utah Red Rocks 197,025-196,550 doma.

Den Sooners však začal slibně. Při rozcvičkách utrpěl nováček Audrey Lynn zranění nohy končící sezónou. Hlavní trenér K.J. Handler to popsal jako traumatické Oklahoma Daily .

Oklahoma se poté probojovala první rotací. Ačkoli seniorská Anastasia Webbová získala titul Vault s 9,925, tým zaznamenal pouhých 49,150 v případě, že Utah umístil 49,275 na barech.

Sportovci (The) trochu ztratili soustředění a opravdu měli určité obavy, očividně tak, jak by měli, řekl Kindler pro The Oklahoma Daily. Myslím, že nás to vytáhlo ze zóny, ve které jsme se pokoušeli být.… Byl to jen malý boj od zahřátí.

Cítil jsem, že chybí nějaké nadšení, rozhodně chybí trocha energie. … Myslím si, že je neuvěřitelně důležité - aniž by se teď tolik zapojilo do hry - mít tu energii ve svém týmu. A myslím, že jsme byli při zahřátí hodně nahoře a dole.

Sooners odskočili, aby získali další dva ze čtyř titulů: Audrey Davis 9.900 byl dost dobrý na to, aby vyhrál na barech, a Emma LaPinta zveřejnila stejné skóre na parketu, aby se o akci podělila se Sydney Soloski z Utahu.

Webb skončil s celkovým skóre 39,525, čímž se umístil na druhém místě za Utah Maile O’Keefe (39,550).

Určitě jsme sem přišli motivovaní dnes, když do města přijel Utah, řekl Kindler školní atletický web . Rozhodně náročný soupeř, se kterým se po skvělém úvodním týdnu minulého týdne utkáte. Právě začínáme sezónu a je třeba se hodně učit a dnes se z toho poučíme. Ve druhém týdnu jít proti č. 3 je úžasné.

Loni byli Sooners 16-0, když pandemie COVID-19 ukončila sezónu. V té době bylo horolezcům 11-8 let, když v posledních třech setkáních zveřejnili svá tři nejlepší skóre týmu.

Západní Virginie musí letos ještě soutěžit.

Byla to zábavná sezóna, která se děla, řekl hlavní trenér Jason Butts v dubnu Denní Athenaeum . Všichni jsou zábavní, ale tento tým měl zejména tunu motivace a spoustu ducha, takže to pro tým byl na chvíli trochu smutný proces, ale daří se mu to docela dobře Nyní.


Populární Problémy

Hledáte sport, který vyžaduje pozitivní týmový vztah, buduje dobré komunikační schopnosti, zvyšuje sílu horní části těla a přináší nezákonné množství zábavy? Tento článek vás naučí základy hraní ...

Novak Djokovic a Dominic Thiem měli na Instagramu hravou náladu a komentovali příspěvek na výměnu účesu ATP. Rakušan mu nedávno přidal do vlasů blonďaté šmouhy, zatímco Djokovič měl vždy silný buzzcut.

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Packers vs Giants online bez kabelu.

Nedávné komentáře Rafaela Nadala k emocionálním výbuchům Novaka Djokoviče na olympijských hrách v Tokiu vyvolaly v tenisové komunitě několik obočí.

Takto můžete sledovat premiéru seriálu „Plachetní jachta pod palubou“ online, bez kabelu.