Jak sledovat UFC 251 v televizi, Roku a dalších zařízeních

UFC 251: Usman vs Masvidal

Getty Kamaru Usman se v sobotu utká s Jorge Masvidalem na UFC 251.

Sny se proměnily ve skutečnost jako UFC 251 se v sobotu vydává na ostrov Fight Island, který je jednou z nejvíce nabitých karet v historii tohoto sportu.

Zde je návod, jak sledovat nahromaděnou událost na televizi, počítači, telefonu, Amazon Fire Stick, Apple TV, Roku, PlayStation 4, Xbox One nebo jiném zařízení pro streamování připojeného k televizi:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce
  1. 1. Kupte si UFC 251 PPV právě zde
  2. 2a. Chcete -li sledovat na počítači, přejděte na webovou stránku ESPN
  3. 2b. Chcete-li sledovat televizi, stáhněte si aplikaci ESPN na zařízení připojené k televizi, jako je Roku, Firestick nebo herní konzole
  4. 2c. Chcete -li video sledovat na telefonu nebo tabletu, stáhněte si do svého zařízení aplikaci ESPN
  5. 3. Přihlaste se ke svému účtu ESPN+
  6. 4. Chcete -li začít sledovat, vyberte předvolby UFC 251 nebo hlavní kartu

Náhled UFC 251

Fanoušci bojů nedostanou v sobotu jen jeden nebo dva souboje o titul o tolik vychvalovanou kartu Fight Island na UFC 251. Ne, fanoušci bojů získají z Abu Dhabi trifectu záchvatů s opaskem na lajně. Je to první ze čtyř akcí, které UFC v rušném týdnu uspořádá v místě konání.

V hlavní události mistr welterové váhy Kamaru Usman podruhé obhájil opasek, když se ujal soupeře z žebříčku číslo 3 Jorge Masvidala. Masvidal vyplnil Gilberta Burnse necelý týden předem po pozitivním testu na COVID-19.

Šest dní předem, víte, jak bych mohl být připraven, víte? Řekl Masvidal během čtvrtečního dne virtuálních médií UFC 251. Jsem připraven tak, jak potřebuji být na Usmana, ale evidentně to není úplné soustředění, jako kdybych měl na přípravu šest týdnů. Byl bych jiný, moje váha by nebyla tak vysoká. Nebudu tedy tvrdit, že váhově jsem 100 procent. Ale všechno ostatní, moje mysl je připravená, moje srdce je připravené, moje dovednosti jsou lepší než jeho kterýkoli den v týdnu, takže prostě musím jít ven a dokázat to.

V co-main eventu se šampion Alexander Volkanovski bude snažit porazit bývalého šampiona Maxe Hollowaye. Boj mezi velikány muší váhy je odvetou Volkanovského, který vyhrál první zápas v prosinci jednomyslným rozhodnutím.

Poslední boj o titul se odehraje mezi Petrem Yanem a Jose Aldem o mistrovství v bantamové váze. Když Henry Cejudo v květnu odešel do důchodu, pro oba bojovníky se otevřel výstřel na opasek.

Mým cílem je vždy získat opasek - neporazit Cejudo, řekl Yan novinářům, včetně MMA Junkie, prostřednictvím tlumočníka během mediální skrumáže. Cejudo utekl. Byla to jeho volba. Kdyby si byl (byl) jistý, že všechny tyto uchazeče porazí, zůstal by. Nevím, proč utekl. Možná si není jistý sám sebou. Možná si našel třetí přítelkyni, jak říkal. Ale budu bojovat o opasek.

Hlavní karta
Championship welterweight: Kamaru Usman vs. Jorge Masvidal
Mistrovství v lehké váze: Alexander Volkanovski vs. Max Holloway
Bantamweight šampionát: Petr Yan vs. Jose Aldo
Slámová váha žen: Jessica Andrade vs. Rose Namajunas
Ženská muší váha: Amanda Ribas vs. Paige VanZant

Předběžná karta
Lehká těžká váha: Volkan Oezdemir vs. Jiří Procházka
Welterweight: Elizeu Zaleski dos Santos vs. Muslim Salikhov
Lehká váha: Makwan Amirkhani vs. Dan Henry
Lehká váha: Leonardo Santos vs. Roman Bogatov

Předběžná předběžná karta
Těžká váha: Marcin Tybura vs. Alexander Romanov
Flyfly: Raulian Paiva vs. Zhalgas Zhumagulov
Dámská bantamová váha Karol Rosa vs. Vanessa Melo
Bantamweight: Martin Day vs. Davey Gran


Populární Problémy

Vaše batole se může zdát, že má nekonečnou energii, ale někdy je budete muset vyzvednout a nosit, když jsou unavení nebo na nebezpečném místě. Když je čas přepravovat batole, nezapomeňte je bezpečně vyzvednout, abyste ...

Zde je návod, jak sledovat online přenos seriálu Bakalářská sezóna 24, epizoda 3, který má spad ze brány šampaňského a navíc skupinové rande s obřím polštářem.

Kdo by nemiloval obrovského plyšového medvídka? Andy Murray se po svém daru od Donny Vekic a Stana Wawrinky rozhodně usmíval.

Zde jsou všechny podrobnosti, které potřebujete o tom, jak sledovat film Hallmark's Hall of Fame pro rok 2019, Christmas Love Story, online.

Warriors a Bucks se setkají na vánoční den. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Orlando's Disney World je největší zábavní středisko na světě a každoročně hostí více než 50 milionů turistů. Díky své obrovské rozloze zábavních parků, restaurací a lázní si tu mohou užít lidé všech věkových kategorií. Od té doby...