Přímý přenos Japonsko vs Mexiko: Jak se dívat online v USAGetty Mexický manažer Gerardo Martino.

Japonsko a Mexiko se chystají v úterý v mezinárodním přátelském utkání v UPC-Arena v Rakousku.

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Ve Spojených státech bude zápas (15:00 ET) vysílán na Univision a TUDN.

Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat a živý přenos Japonsko vs Mexiko na FuboTV . Hlavní balíček (celkem 100 a více kanálů) i balíček Latino (celkem 30 a více kanálů) zahrnují TUDN a Univision a oba mají bezplatnou sedmidenní zkušební verzi:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Japonsko a Mexiko můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenáš to.


Náhled Japonsko vs Mexiko

Japonsko si minulý pátek odneslo vítězství 1: 0 nad Panamou a v posledních 10 zápasech má bilanci 7-2-1. Mexiko je však tým, proti kterému Japonsko nezaznamenalo velký úspěch, když z posledních pěti vyhrálo jen jednou.

Mexiko je pravidelným účastníkem mistrovství světa a má jeden z nejsilnějších týmů na světě. Jejich hraní nám poskytne nejlepší obraz o tom, kde jsme, pokud jde o naši sílu a mezinárodní postavení, řekl japonský manažer Hajime Moriyasu. Mexiko nemá žádné do očí bijící slabiny. Jsou takticky bystří, zuřivě brání a vyvíjejí velký tlak, takže musíme najít způsob, jak tomu čelit.

Mexiko neprohrálo v posledních devíti zápasech, tím posledním bylo vítězství 3: 2 nad Jižní Koreou. Očekává se, že El Tri vyběhne podobnou sestavu, která odvedla práci proti Jižní Koreji, když se utkají s Japonskem.

Nápad na zítřejší zápas bude podobný jako ten předchozí, bez mnoha změn v jedné hře na druhou, řekl Martino. Dojde k určitým změnám, další hráči začnou znovu a já se pokusím dát minuty ostatním, jako jsem to udělal druhý den s [Orbelinem] Pinedou a Urielem [Antunou], kteří hráli kolem 35 minut.

Martino očekává od Japonska tvrdý test přátelského zápasu.

Myslím si, že stojíme před velmi dynamickým týmem, s velmi dobrou individuální technikou, velmi uklizeným při hraní zezadu a s individuálními talenty, zejména od středu pole, které jsou velmi nevyrovnané, řekl Martino. V našem případě chceme pokračovat v upevňování myšlenky, bez ohledu na taktické nastavení, které budeme používat, pokračovat v našem způsobu hraní, který jsme přijali před dvěma lety a snažíme se ho udržet.

Mexiko vstupuje do hry s velkou pravděpodobností, že si domů odnese vítězství. Výhra Japonska je uvedena na +270, remíza na +250. Celková částka za hru je stanovena na 2,5 gólu. Poslední čtyři japonské zápasy skončily 1: 0. Mexiko překročilo toto číslo v osmi z posledních 10 her.


Populární Problémy

Zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat online předsezónní hru Raiders vs Rams online.

V pátek se Notre Dame a Alabama setkají na místě v národním mistrovství 2021. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos ze hry online.

Koule se liší od kruhu, protože je trojrozměrná nebo 3D. Kreslení koule může být složité kvůli stínování a zvýraznění, aby vypadala 3D. Vše, co však potřebujete, je pár jednoduchých nástrojů a trocha fantazie, abyste ...

Dnes večer má premiéru nový dokumentární seriál A&E „Invisible Monsters: Serial Killers in America“. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online, pokud nemáte kabel.

„The Kelly Clarkson Show“ měla premiéru na NBC v pondělí 9. září; denní talk show vysílá nové epizody ve všední dny ve 14:00 a 13:00 ČT.

Grunge byl hudební styl, který v 90. letech propagovaly kapely jako Nirvana a Soundgarden. Brzy poté se grunge rozšířil po celé zemi a proměnil se ve způsob života. Abyste se stala grunge dívkou, musíte zvážit své oblečení, ...