Olympiáda 2021: Sumit Nagal porazil Denise Istomina ve dvouhře mužů 1r, příště se utká s Daniilem Medveděvem

Sumit Nagal

Sumit NagalIndie Sumit Nagal udělala Indii v sobotu na olympiádě v Tokiu 2021 pyšnou, když v prvním kole porazila Uzbekistana Denise Istomina 6: 4, 6: 7 (6), 6: 4. Díky vítězství se Nagal stal prvním indickým hráčem, který od Leandera Paese v roce 1996 vyhrál dvouhru na olympijských hrách.raketový tenis

Sumit Nagal, který se nacházel mimo 150 nejlepších žebříčků ATP, měl v Tokiu průměrnou sezónu 2021; Ind nashromáždil rekord 18-17 vítězství-prohra ve všech soutěžních zápasech v roce. Nagal si ale na olympiádě odbyl premiéru tak dobře, jak by si mohl představovat, a pevným forhendem posílil Uzbeka 6'2 '.Oba hráči drželi pohodlně podání až do stavu 4: 4 v prvním setu. Istomin poté v deváté hře vygeneroval tři brejkboly, které Nagal odrazil nějakou statečnou hrou.

Nagal od toho bodu začal hořet a v další hře zlomil Istomina několika solidními údery, aby první set získal 6: 4.Třiadvacetiletý hráč poté ve druhém setu převzal převahu a přestal hrát díky neopatrné hře od Istomina. V té chvíli už Uzbek stěží mohl dostat své první podání, což Nagalovi usnadnilo práci.epi sportovní tenisová ortéza na lokty

Je však třeba poznamenat, že oba hráči po celý zápas kladli na své podání drtivá čísla. Nagal a Istomin se snažili najít svůj dostřel při prvním podání, což znamenalo, že během svých příslušných zpátečních her museli být mimořádně ostří.

Denis Istomin, který skvěle naštval Novaka Djokoviče na Australian Open 2017, však v sedmé hře vystřelil zpět a přišel se dvěma brejkboly. Nagal oba odrazil inteligentním tělem, které slouží k udržení na 5: 2, ale následně byl v deváté hře přerušen, protože Istomin produkoval obrovské údery.Čtyřiatřicetiletý hráč se brzy ujal řízení k získání druhé sady v těsném tiebreakeru a vyhrál 8: 6. Sumit Nagal však ve třetím setu získal klid.Oba hráči vypadali při podání silně, dokud Nagal nepřekvapil Uzbeka tím, že ho v deváté hře zlomil. Ind pak nakonec po téměř třech hodinách zajistil vítězství a bez námahy podal zápas.

Sumit Nagal se vedle sebe utká se světovou jedničkou Daniilem Medveděvem, který v sobotu v prvním kole porazil Alexandra Bublika. Přestože Medveděv bude jednoznačně favoritem proti Nagalu, Ind se může pyšnit tím, že v tak prestižním zápase bude reprezentovat svou zemi.

Populární Problémy

Vše, co potřebujete vědět o dnešním semifinálovém zápase Novaka Djokoviče na Wimbledonu 2019.

Roger Federer se po 11 letech setkává s Rafaelem Nadalem na odvetu na trávě. Podívejme se zpět na krátkou, ale klasickou historii, kterou zde mají !.

Jak pomoci sebevražednému členovi rodiny. Slyšet člena rodiny mluvit o sebevraždě nebo mít podezření, že o tom přemýšlí, je nesmírně obtížné. Vědět, jak a kdy pomoci, je těžké volání a být tam pro milovaného v depresi ...

Sezóna 8 seriálu „Teen Mom OG“ je tu. Získejte přehled o tom, jak sledovat nové epizody online prostřednictvím živého přenosu.

Zde je návod, jak sledovat dnešní zápas mistrovství světa USA proti Nizozemsku U17 online bez kabelu.

Čeho se Netflix tento měsíc zbavuje? Odcházejí mimo jiné všechny filmy Sharknado a Kmotr, stejně jako Zákon a pořádek: Jednotky zvláštních obětí 15–17.