Richard Gasquet naštval nejlepšího nasazeného Stefanose Tsitsipase ve Stuttgartu pro 600. vítězství ve dvouhře

Francouz je teprve čtvrtým aktivním hráčem, který dosáhl milníku.SLEDUJTE: Richard Gasquet vyhrál svůj 600. zápas ve dvouhře v kariéře

7-6 (8), 2-6, 7-5, 600 .

Ve čtvrtek, poté, co porazil Stefanose Tsitsipase o prvních sedm míst výše, se celkový počet výher ve dvouhře Richarda Gasqueta stal posledními třemi.Šestatřicetiletý Francouz je nyní čtvrtým aktivním hráčem, který vyhrál 600 zápasů, k Rafaelu Nadalovi (1 068 výher), Novaku Djokovičovi (1 058 výher) a Andymu Murraymu (725 výher).

A Gasquet tento vzácný milník nedokončil jednoduchým způsobem: podařilo se mu to tím, že vyřadil nasazenou jedničku na travnatém Boss Open ve Stuttgartu.Podle novináře Jose Morgada je to teprve potřetí, co Gasquet porazil na trávě hráče z Top 10 s Andym Roddickem a Stanem Wawrinkou (oba ve Wimbledonu a oba ve čtvrtfinále).

Gasquet, jehož příjmení se s raketou nerýmuje, se ve své kariéře dostal do tří grandslamových semifinále: ve Wimbledonu v letech 2007 a 2015 a v roce 2013 na US Open. Dostal se také do tří finále ATP Masters, jedno na antuce v Hamburku v roce 2005 a dvě na tvrdých kurtech v Torontu.  • Hamburk finále 2005: prohrává s Federerem
  • 2006 finále v Torontu: prohrává s Federerem
  • Semifinále Wimbledonu 2007: prohrává s Federerem
  • Finále v Torontu 2012: prohrává s Djokovičem
  • Semifinále US Open 2013: prohrává s Nadalem
  • Semifinále Wimbledonu 2015: prohrává s Djokovičem

Údery míče Richarda Gasqueta byly účinné na všech površích, ale především na trávě.

Mezitím má Tsitsipas v zápase 0:1 Tsitsidosa “ byl.

Populární Problémy

Vedoucí představitelé Big Ten Michigan State absolvovali v neděli odpoledne v Purdue náročnou zkoušku. Pokud nemáte kabel, můžete hru sledovat online naživo.

Američanka Shelby Rogersová se v prvním kole French Open utká s kvalifikantkou Kamillou Rakhimovou. Rogersová byla bývalou čtvrtfinalistkou French Open a do čtvrtfinále se dostala i na letošním US Open.

Helene Pelletier se nedávno zamyslela nad závodem GOAT mezi Rogerem Federerem, Rafaelem Nadalem a Novakem Djokovičem.

Poté, co se Nadal odrazil od strachu ze zranění, převezme obhájce titulu Zverev, aby otevřel nabídku na první titul finále ATP.

Existuje mnoho důvodů, proč jít do Chaotic Evil; chaos je váš způsob života a morálka nemusí zastavit vaše plány. Tento článek vysvětlí hraní postavy Chaotic Evil všem, kteří chtějí být šéfy Orka Waaagha a Darque Wizards. Přemýšlet o...

Objevte jednoduché a účinné tipy, jak v případě potřeby tetování skrýt. Od výběru oblečení po techniky líčení, naučte se, jak udržet svá tetování skrytá v profesionálním prostředí nebo když dáváte přednost diskrétnějšímu vzhledu.