Wimbledon 2021: Novak Djokovic vs Marton Fucsovics náhled, head-to-head & prediction

Novák Djokovic

Novák DjokovicPodrobnosti zápasu

Svítidlo : (1) Novak Djokovic vs Marton FucsovicsDatum: 7. července 2021Turnaj : Mistrovství, Wimbledon

Kolo : Čtvrtfináleat&t now/roku

Místo : Londýn, Velká BritánieKategorie : Grand Slam

Povrch : Trávawii tenis

Odměna : 17 066 000 GBPŽivé televizní vysílání : USA - Tennis Channel & ESPN | UK - BBC TV & Radio | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Novak Djokovic vs Marton Fucsovics náhled

Novak Djokovič se dostal do čtvrtfinále Wimbledonu. Srb, který do turnaje přišel na konci soutěže o titul na Australian Open i Roland Garros, dokázal tento týden překonat své soupeře, aniž by musel předvést to nejlepší.

Djokovič, dvojnásobný obhájce titulu ve Wimbledonu, zahájil svůj turnaj tím, že upustil set mezi místního oblíbence Jacka Drapera. Od té doby ale jednoho nezruší, protože pohodlně vyslal Kevina Andersona, Denise Kudlu a Cristiana Garina do dvou sérií.

Ve středu si ve čtvrtfinále zahraje juniorského wimbledonského šampiona Martona Fucsovicse.

Stáhněte si disney plus na notebook
Marton Fucsovics

Marton Fucsovics

Mnozí by se divili, že jde o první čtvrtfinále Fucsovics ve Wimbledonu, vzhledem k jeho jasným přednostem na trávě. Svět č. 48 však po většinu své kariéry nedosáhl úspěchu a teprve nyní začíná hrát na svůj potenciál.

Fucsovics vstoupil do turnaje se záznamem výhra-ztráta 17-12 v roce 2021 a byl vystaven ošemetné remíze. Vzal na Jannik Sinner v prvním kole, před útokem přes deváté semeno Diego Schwartzman ve třetím.

Maďar poté čelil pátému nasazenému a runner-upu Halle Andrey Rublevovi a nakonec porazil tvrdě bijícího Rusa v pěti setech.

Novak Djokovic vs Marton Fucsovics proti sobě

Korunní závěrečné střetnutí ve Wimbledonu je třetím zápasem mezi těmito dvěma hráči a Novak Djokovic aktuálně vede hlavou 2: 0 nad Martonem Fucsovicsem.

bodovací systém v tenise

Srb porazil Fucsovics ve druhém kole v Dauhá v roce 2019 a také v prvním kole na US Open 2018. Maďarka dokázala v obou případech vyhrát set.

Predikce Novak Djokovic vs Marton Fucsovics

Jako nejlepší uchazeč o titul v SW19 tento týden přichází Novak Djokovič do čtvrtfinále jako drtivý favorit.

Skutečnost, že Srb ještě musí odemknout to nejlepší, svědčí o jeho nadřazenosti nad zbytkem losování. Djokovičovy údery se s postupujícím turnajem zlepšují a jeho podání bylo občas fenomenální.

Novák Djokovic

Novák Djokovic

To znamená, že Marton Fucsovics má na to, aby zranil světovou jedničku. Maďar má silné údery, které fungují obzvláště dobře na trávě, a jeho rychlý pohyb mu pomohl během delších základních výměn tento týden.

Vracející se schopnosti Djokoviče by se měly vypořádat s Fucsovicsovým podáním, ale jakékoli výpadky ze země by mohly být nákladné. Fucsovics z jeho strany se pokusí odnést sadu nebo dvě do tiebreaker, kde se Djokovic v poslední době trápil.

To znamená, že Fucsovics nemusí mít zkušenosti a temperament ve velkých zápasech, aby naštval hráče Djokovičova kalibru.

tenis mezi nohama střela

Předpověď: Novak Djokovič vyhraje ve čtyřech setech.

Populární Problémy

Jak vypadat Preppy do školy. Pokud chcete ve škole vypadat upraveně, začněte tím, že vylepšíte svůj šatník. Kupte si oblečení od známých preppy návrhářů, udělejte si zásoby základního preppy zboží a zkuste replikovat skutečnou uniformu přípravné školy ...

Zde je návod, jak streamovat novou minisérii History Channel 'America: Our Defining Hours' online bez kabelu.

Bucs hostí akci Panthers v týdnu 2 v neděli odpoledne. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Jak nastavit vyskakovací karavan. Nastavení nového vyskakovacího karavanu v kempu poprvé může být trochu zastrašující. Udržováním všech kroků v pořádku pomocí této užitečné příručky brzy získáte důvěru v nastavení svého karavanu ...

Softball se vrací na olympiádu v Tokiu, která začíná v úterý 20. července 2021. Zde je návod, jak můžete sledovat každý zápas naživo online, pokud nemáte kabel.

Jak povzbudit teenagera, aby se věnoval koníčku. Mít koníček může výrazně obohatit život teenagera. Koníčky mohou zvyšovat fyzickou aktivitu a sociální interakci, poskytovat úlevu od stresu, učit cenné dovednosti a samozřejmě být zdrojem ...