Wimbledon 2021: Novak Djokovic vs Marton Fucsovics náhled, head-to-head & prediction

Novák Djokovic

Novák Djokovic

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (1) Novak Djokovic vs Marton Fucsovics

Datum: 7. července 2021

Turnaj : Mistrovství, Wimbledon

Kolo : Čtvrtfinále

popruh proti síle

Místo : Londýn, Velká Británie

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Tráva

Odměna : 17 066 000 GBP

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel & ESPN | UK - BBC TV & Radio | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

je ještě bezpečné hrát tenis?

Novak Djokovic vs Marton Fucsovics náhled

Novak Djokovič se dostal do čtvrtfinále Wimbledonu. Srb, který do turnaje přišel na konci soutěže o titul na Australian Open i Roland Garros, dokázal tento týden překonat své soupeře, aniž by musel předvést to nejlepší.

Djokovič, dvojnásobný obhájce titulu ve Wimbledonu, zahájil svůj turnaj tím, že upustil set mezi místního oblíbence Jacka Drapera. Od té doby ale jednoho nezruší, protože pohodlně vyslal Kevina Andersona, Denise Kudlu a Cristiana Garina do dvou sérií.

Ve středu si ve čtvrtfinále zahraje juniorského wimbledonského šampiona Martona Fucsovicse.

nejlepší notebook pro streamování twitch
Marton Fucsovics

Marton Fucsovics

Mnozí by se divili, že jde o první čtvrtfinále Fucsovics ve Wimbledonu, vzhledem k jeho jasným přednostem na trávě. Svět č. 48 však po většinu své kariéry nedosáhl úspěchu a teprve nyní začíná hrát na svůj potenciál.

Fucsovics vstoupil do turnaje se záznamem výhra-ztráta 17-12 v roce 2021 a byl vystaven ošemetné remíze. Vzal na Jannik Sinner v prvním kole, před útokem přes deváté semeno Diego Schwartzman ve třetím.

Maďar poté čelil pátému nasazenému a runner-upu Halle Andrey Rublevovi a nakonec porazil tvrdě bijícího Rusa v pěti setech.

Novak Djokovic vs Marton Fucsovics proti sobě

Korunní závěrečné střetnutí ve Wimbledonu je třetím zápasem mezi těmito dvěma hráči a Novak Djokovic aktuálně vede hlavou 2: 0 nad Martonem Fucsovicsem.

jak získávat tenisové body

Srb porazil Fucsovics ve druhém kole v Dauhá v roce 2019 a také v prvním kole na US Open 2018. Maďarka dokázala v obou případech vyhrát set.

Predikce Novak Djokovic vs Marton Fucsovics

Jako nejlepší uchazeč o titul v SW19 tento týden přichází Novak Djokovič do čtvrtfinále jako drtivý favorit.

Skutečnost, že Srb ještě musí odemknout to nejlepší, svědčí o jeho nadřazenosti nad zbytkem losování. Djokovičovy údery se s postupujícím turnajem zlepšují a jeho podání bylo občas fenomenální.

Novák Djokovic

Novák Djokovic

To znamená, že Marton Fucsovics má na to, aby zranil světovou jedničku. Maďar má silné údery, které fungují obzvláště dobře na trávě, a jeho rychlý pohyb mu pomohl během delších základních výměn tento týden.

Vracející se schopnosti Djokoviče by se měly vypořádat s Fucsovicsovým podáním, ale jakékoli výpadky ze země by mohly být nákladné. Fucsovics z jeho strany se pokusí odnést sadu nebo dvě do tiebreaker, kde se Djokovic v poslední době trápil.

To znamená, že Fucsovics nemusí mít zkušenosti a temperament ve velkých zápasech, aby naštval hráče Djokovičova kalibru.

bodování tenisu na střední škole

Předpověď: Novak Djokovič vyhraje ve čtyřech setech.

Populární Problémy

Jak povzbudit své dítě k rolování. Převalení je pro děti velkým vývojovým krokem. Kolem čtyř nebo pěti měsíců věku mají děti obvykle dost síly v oblasti krku, paží a zad, aby se mohly převrátit zády na ...

Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos nové televizní show CW „Walker“, která je restartem programu „Walker, Texas Ranger“.

Rafael Nadal a Ash Barty možná postrádají US Open, ale bývalí šampioni Andy Murray a Kim Clijstersová si zajistili místo ve slosování.

Po zkrácené houpačce na trávě se tenisová akce vrací do Prahy na tvrdá hřiště.

No. 20 Iowa zahajují sezónu 2019 doma proti Miami Ohio v sobotu večer. Zde je návod, jak sledovat hru živě online ve 4K bez kabelu.

Vůbec poprvé Rafael Nadal sleduje Rogera Federera jen o jeden grandslamový titul.