Roger Federer se vrací na centrální kurt ve Wimbledon's Royal Box

Osminásobný šampion sklidil při své první návštěvě Wimbledonu od posledního grandslamového zápasu v roce 2021 dlouhé ovace ve stoje.Je to vysněná tenisová vstupenka: místo v Royal Box na wimbledonském centrálním kurtu. Ještě lepší, když můžete Rogera Federera sledovat z posvátného okouna.V úterý Roger Federer poprvé získal vysněnou vstupenku – zatímco tisíce dalších šťastných patronů v nejhistoričtější aréně tohoto sportu dostaly další šanci sledovat žijící legendu.Krátce předtím, než ženská šampionka z roku 2022 Elena Rybakina zahájila obhajobu titulu, byl Federer představen bezprostředně po příjezdu Catherine, princezny z Walesu. Dav zdvořile vstal a tleskal Kate Middleton, ale ovace byly skutečně zachráněny pro Federera, který loni v září na Laver Cupu odešel ze sportu.

kde si mohu zahrát tenis v mém okolí
 Roger Federer, sedící vedle Catherine, princezny z Walesu, v Royal Box na Wimbledonu's Centre Court.

Roger Federer, sedící vedle Catherine, princezny z Walesu, v Royal Box na wimbledonském centrálním kurtu.

Loni v létě Federer vyjádřil naději, že si ještě jednou zahraje na The Championships, ale jak turnaje pokračovaly bez jeho účasti, tato touha se stala nepravděpodobnou. Krátce po US Open (kde hrála Serena Williamsová naposledy) oznámil svůj nadcházející odchod do důchodu.

Williamsová, těhotná se svým druhým dítětem, byla požádána, aby se pro tuto příležitost vrátila na SW19 pozvání odmítl .Federer vlastní mužských rekordních osm titulů ve Wimbledonu – statistiku, které by se Novak Djokovič mohl vyrovnat za méně než dva týdny. Federer skončil ve Wimbledonu čtyřikrát na druhém místě – jednou za Rafaelem Nadalem a třikrát za Djokovičem. Jejich poslední kolize na wimbledonském šampionátu přišla v roce 2019, když Djokovič zachránil dva mečboly než vyhrál pátý set 13-12.Federer a Middleton společně se svou manželkou, matkou a otcem sledovali obhájkyni titulu Elenu Rybakinu, jak porazila Shelby Rogersovou (nechte slovní hříčky létat) ve třech setech.

'Možná proto jsem byla nervózní, protože Rogera mám opravdu ráda,' řekla poté Rybakina. „Když jsem byl mladší, pořád jsem ho sledoval, jak hraje.

'Bylo to opravdu výjimečné. Rok poté být znovu na tomto kurtu se stejným davem lidí, to bylo opravdu výjimečné.'

Federer se poté ujal zápasu Andyho Murrayho proti Britovi Ryanu Penistonovi. Švýcar odepřel Murraymu titul ve Wimbledonu v roce 2012 předtím, než Skot vytrhl 77leté sucho o mužský titul britskými hráči.

'Bylo úžasné mít tady nějaké honoráře, ale také nějaké tenisové,' řekl Murray o HRH a RF.

Potom Murray přidal svůj obvyklý vtipný vtip.

'Naposledy jsem byl na tomto kurtu a on se díval na olympiádu a seděl v boxu Stana Wawrinky a podporoval mě,' řekl Murray se smíchem. 'Takže bylo hezké vidět pár tlesknutí po pár dobrých ranách.'

Federer reagoval smíchem sobě vlastním a zvednutým palcem, aby výkon schválil.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat LSU vs UCF ve Fiesta Bowl online bez kabelu

Červené šaty mohou být odvážným módním prohlášením. Pokud se dobře nosí, může vytvořit vzhled, který je klasický i svůdný. Když vybíráte doplňky, které budete nosit k šatům, držte se jednoduchých kousků, které dodají zajímavost a kontrast, aniž ...

Obhájce titulu z US Open Dominic Thiem ve středu na Twitteru oznámil, že se v této sezóně nebude moci vrátit do akce kvůli zranění zápěstí.

Chcete se dívat na hry Knicks online bez kabelu v sezóně 2019-20? Zde je kompletní přehled vašich možností.

Hart Memorial Trophy a další se rozdávají během středeční přehlídky cen NHL 2019. Zde je návod, jak sledovat živý přenos bez kabelu zdarma.

Kompletní průvodce sledováním dnešní předsezónní hry Chiefs vs 49ers online, ať už je hra mimo náš trh.