Řím 2020: Analýza remízy, náhledy a předpovědi dvouhry žen | Italian Open

Karolina Plíšková je obhájkyně titulu na Italian Open

Karolina Plíšková je obhájkyně titulu na Italian Open

Po uzavření zkrácené série US Open se WTA Tour přesune na antuková hřiště v Evropě. Losování na 77. ročníku turnaje Italian Open, jediného turnaje Premier, který se bude hrát v předehře k Roland Garros, je titulem několika velkých jmen.

Obhájce titulu Karolina Plíšková vede pole, kde figurují také 10 nejlepších hvězd Simona Halep, Sofia Kenin, Elina Svitolina, Kiki Bertens a Belinda Bencic.

kde mohu hrát raketbal poblíž mě?

Protože hlavní losovací akce má začít v pondělí, zde je pohled na vyhlídky nejlepších hráčů turnaje.

První čtvrtina: Simona Halep a Petra Martic na kolizním kurzu

Simona Halepová je nejlepším semenem losování.

Simona Halepová je nejlepším semenem losování.

Předpokládané čtvrtfinále: Simona Halepová vs Petra Martičová

Analýza: Simona Halepová, nejlepší nasazená v losování, čelí zkouškám typu back-to-back ve formě Anastasija Sevastova a Amanda Anisimova jsou přítomny ve stejné sekci. Camila Giorgi a Dayana Yastremska, z nichž oba měli minulý měsíc v Palermu dobré výsledky, Halepovu cestu dále komplikují.

Petra Martičová by vypadala jako pomsta za prohru na US Open, protože ji čeká potenciální zápas druhého kola proti Julii Putintsevové. Chorvatka, která hraje svůj nejlepší tenis na povrchu, by se později mohla postavit také Eleně Rybakinové nebo Marii Bouzkové.

Předpokládané čtvrtfinále: Simona Halepová vs Petra Martičová

Druhá čtvrtina: 6 grandslamových vítězů zaplnilo čtvrtinu smrti

Angelique Kerber (L) a Venus Williams

Angelique Kerber (L) a Venus Williams

Předpokládané čtvrtfinále: Sofia Kenin vs Johanna Konta

Analýza: Třetí nasazená Sofia Kenin čelí jedné z nejtěžších remíz ze všech. Cesta šampiona Australian Open je plná špičkových uchazečů - vítěz zápasu Venus Williams vs Victoria Azarenka ve druhém kole a bývalá jednička Angelique Kerberová ve třetím.

Velcí vítězové této sezóny Garbine Muguruza a Ons Jabeur se v dalších zápasech prvního kola utkají se Sloane Stephensovou a Coco Gauffovou. Vítěz této sekce pravděpodobně bude bojovat o Johannu Konta o to důležité čtvrtfinále.

Předpokládané čtvrtfinále: Victoria Azarenka nebo Angelique Kerber vs Garbine Muguruza

Třetí čtvrtina: Kiki Bertens a Elina Svitolina se vrací k tenisové akci

Čtvrtá nasazená Elina Svitolina se vrací do akce v Římě.

Čtvrtá nasazená Elina Svitolina se vrací do akce v Římě.

bodování tenisových zápasů

Předpokládané čtvrtfinále: Kiki Bertens vs Elina Svitolina

Analýza: Kiki Bertensová je připravena hrát svůj první zápas od února. Pátý nasazený by se mohl nejprve postavit specialistce na hliněný kurt Poloně Hercogové, ale měl by mít v nádrži dost na to, aby tím zápasem prošel a postavil potenciálního třetího kola proti bojující Markétě Vondroušové.

Elina Svitolina, která se také po dlouhé přestávce vrací k tenisu, by mohla brzy čelit určitému odporu Anastasie Pavlyuchenkové. Pokud by tím prošlo čtvrté semeno, pravděpodobně by bojovalo proti Anett Kontaveitové o posledních osm míst.

tenisová certifikace

Předpokládané čtvrtfinále: Kiki Bertens vs Anett Kontaveit

Čtvrtá čtvrtina: Karolína Plíšková podala poměrně snadnou remízu

Hsieh Su-Wei je jedním z mnoha hráčů velkých zápasů v poslední čtvrtině.

Hsieh Su-Wei je jedním z mnoha hráčů velkých zápasů v poslední čtvrtině.

Předpokládané čtvrtfinále: Belinda Bencic vs. Karolina Plíšková

Analýza: Belinda Bencic a Elise Mertensová, dvě semena v horní části čtvrtiny, budou muset na svých cestách hledat pár hráčů velkých zápasů. Bencic by se mohl v otvíráku utkat s Julií Georgesovou, zatímco Mertens by mohl čelit vyhlídkám na vzájemné zápasy proti Hsieh Su-Wei a Jelena Ostapenko.

Karolinu Plíškovou čeká několik zápasů do formy, protože je připravena čelit vítězi zápasu Barbora Strycová-Veronika Kudermetova jako první. Alison Riske, druhé semeno v této sekci, může být těžké dostat se brzy přes Jila Tiechmanna.

Předpokládané čtvrtfinále: Julia Georges nebo Elise Mertens vs Jil Tiechmann

Populární Problémy

Jak získat vazbu. Pokus o zadržení nemusí být nejchytřejší krok, ale pokud si myslíte, že se z toho můžete poučit, pak do toho jděte. Můžete se naučit nějaké kreativní nápady, které narušují třídu a dráždí všechny kolem vás, aniž ...

Radio City Rockettes Christmas Spectacular se koná ve středu večer na stanici NBC. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos pořadu.

Jak na sněžnici. Sněžnice jsou skvělou outdoorovou aktivitou na jakémkoli místě se sněhem. Začátek je stejně snadný jako nalezení sněžnic a chůze, ale při cvičení začněte na pevně zabalené stezce. Jakmile ucítíte ...

Sania Mirza a Roger Federer tančí každý den a připravují show pro indickou korunu.

Ženský tenis NECC-ITF: Thombare postupuje do druhého kola

Simon věří, že zatímco Roger Federer je výjimečný, aspirující hráči by se neměli snažit napodobit jeho styl hry. Podle Francouze by se mladým lépe učilo být v tlakových situacích konzervativnější.