Statistika dne: Gael Monfils má nyní nejvíce vítězství na kurtu pro Francouze v Open Era

Jeho dnešní vítězství ve druhém kole ve Stockholmu bylo 356. vítězstvím na tvrdém hřišti v kariéře, když překonal Richarda Gasqueta.Gael Monfils porazil ve čtvrtek ve Stockholmu rakouského kvalifikanta Filipa Misoliče 6:4, 6:3 a dostal se do čtvrtfinále turnaje ATP 250.Je to jeho druhé čtvrtfinále ATP od března, kdy se vrátil na turné po sedmiměsíčním přerušení kvůli zranění nohy, jeho další cesta do finálové osmičky se konala v létě na turnaji Masters 1000 v Kanadě.

Ale vítězství má mnohem větší význam než jen vyrovnání jeho nejhlubšího běhu roku – bylo to také 356. vítězství na tvrdém hřišti v Monfilsově kariéře, čímž předčil krajana Richarda Gasqueta v počtu vítězství Francouze na tvrdém hřišti v Open Era.NEJVÍCE TVRDÝCH SOUDŮ VÍTĚZÍ FRANCOUZI V OPEN ERA (úroveň prohlídky):  • 356: Gael Monfils
  • 355: Richard Gasquet
  • 317: Jo-Wilfried Tsonga
  • 301: Gilles Simon
  • 246: Fabrice Santoro

Monfils má druhý největší počet vítězství v kariéře přes všechny povrchy pro Francouze v Open Era, za ním jen Gasquet.

NEJVÍCE VÝHER FRANCOUZŮ V OPEN ERA (úroveň prohlídky):  • 602: Richard Gasquet
  • 536: Gael Monfils
  • 504: Gilles Simon
  • 482: Yannick Noah
  • 470: Fabrice Santoro
 Monfils je nyní vítězstvím od svého prvního semifinále od Adelaide v lednu 2022, kde získal titul.

Monfils je nyní vítězstvím od svého prvního semifinále od Adelaide v lednu 2022, kde získal titul.Na Monfilse ve čtvrtfinále čeká Adrian Mannarino, vítěz 6:4, 6:4 nad čtvrtfinalistou Wimbledonu Romanem Safiullinem.

Monfils vede Mannarino v jejich vzájemném souboji 4:2, což zahrnuje vítězství ve svých posledních třech zápasech v řadě – zahrnuje to také skóre 2:0 na vnitřních tvrdých kurtech a boj o vítězství v Montpellier v roce 2020 4:6 , 6-1, 6-4 a na Masters 1000 v Paříži v roce 2021 2-6, 7-6 (4), 6-2.

Mannarino je na 24. místě v současnosti nejlepším hráčem Francie mezi muži.

Páteční výhra by Monfilse posunula do jeho prvního semifinále od prvního týdne sezóny 2022, kdy vyhrál titul v Adelaide.

Populární Problémy

Obhájce titulu Djokovič vyrazil Querrey ve Wimbledonu

Po bohatých čtrnácti dnech se tenisové akce v Melbourne Parku konečně rozběhnou už toto pondělí.

Na finále 16. sezóny „Top Chef“ dnes večer bude vybrán vítěz. Sledujte výsledky ve finále, které se vysílá online prostřednictvím živého přenosu.

Brad Gilbert a Patrick McEnroe analyzovali hypotetický zápas na antuce mezi Rafaelem Nadalem a Bjornem Borgem. Gilbert věří, že Nadal by nad Borgem zvítězil s dřevěnými i moderními raketami.

Marshall č. 21 staví v sobotu proti Riceovi svůj neporažený rekord. Tato hra není v televizi, takže se na ni můžete podívat.

Jak rozbít v badmintonu. Pokud hrajete badminton jen pro zábavu, možná si neuvědomíte, že je za tím něco víc, než trefovat míček (také nazývaný „ptáček“) tam a zpět po síti. Zintenzivněte svoji hru a přidejte trochu brutality ...