Přímý přenos Xfinity Daytona 2020: Jak sledovat závodní zážitek 300 online

Hodinky řady NASCAR Xfinity

Getty DAYTONA BEACH, FLORIDA - 14. února: Brett Moffitt, řidič (02) Plan B Sales Chevrolet, jezdí během tréninku NASCAR Xfinity Series pro NASCAR Racing Experience 300 na Daytona International Speedway 14. února 2020 v Daytona Beach na Floridě. (Foto: Brian Lawdermilk/Getty Images)Řada NASCAR Xfinity zahájí sezónu Racing Experience 300 v sobotu odpoledne.Start závodu je naplánován na 14:30. ET a bude vysílán na Fox Sports 1. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Racing Experience 300 na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení pomocí jednoho z následujících kabelů -bezplatné služby streamování živého televizního vysílání:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Fox Sports 1 je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Racing Experience 300 na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a funkcí 72hodinového ohlédnutí, která vám umožní sledovat závod na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenáš to.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Obsahují 45 až 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují Fox Sports 1. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verziJakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Racing Experience 300 na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Fox Sports 1 je součástí balení Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Racing Experience 300 na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně Fox Sports 1. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s FS1, pokud plánujete dlouhodobé zachování:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

podhmatem podávat tenis

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete Racing Experience 300 sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodáván s 10 hodinami cloudového úložiště DVR.


Náhled 2020 Racing Experience 300

The Racing Experience 300 je kvalifikace závodu na 120 kol se 40 vozy, která začíná den před Daytonou 500. Michael Annett loni vyhrál a letos bude opět nejlepším uchazečem. Přihlásí se 40, přičemž pole se po skončení závodu zmenší na 36. V pátek se konaly tréninky na závod 300 mil.

Stanovili jsme si mnoho cílů a spoustu jsme jich splnili, ale jsme konkurenti, a když všech těchto cílů nedosáhnete, stále je o co usilovat, Řekla Annett . To je druh našeho myšlení, které vstupujeme do této sezóny. Naším cílem bylo být v Championship 4 a tam jsme se úplně nedostali. Letos jsme ještě sebevědomější.

Annett má šanci opakovat, ale vítěz závodu vyhrál pouze Daytona 500 čtyřikrát : Bobby Allison byl první, kdo to udělal v roce 1988, následovaný Darrellem Waltripem v roce 1989, Dale Earnhardtem ml. V roce 2004 a Kevinem Harvickem v roce 2007.

Aktualizováno seznam účastníků v Racing Experience 300 je níže.

BJ McLeod, Michael Annett, Brett Moffitt, Jesse Little, Matt Mills, David Starr, Ray Black II, Justin Allgaier, Jeb Burton, Joe Graf Jr., Noah Gragson, Ross Chastain, Justin Haley, Chad Finchum, Robby Lyons II, AJ Allmendinger, Riley Herbst, Brandon Jones, Harrison Burton, Myatt Snider, Austin Cindric, Chris Cockrum, Colin Garrett, Alex Labbe, Jeff Green, Ryan Sieg, Tommy Joe Martins, Joe Nemechek, Jeremy Clements, JJ Yeley, Austin Hill, Timmy Hill , Brandon Brown, Mike Harmon, Vinnie Miller, Caesar Bacarella, Chase Briscoe a Josh Bilicki.

V současné době jsou uvedena dvě auta bez řidičů.

Dale Earnhardt a Tony Stewart se dělí o nejvíce vítězství v tomto závodě, se sedmi vítězstvími za kus.


Populární Problémy

John Isner se v prvním kole US Open 2020 utká s americkým kolegou Stevem Johnsonem. Isner i Johnson bojují na grandslamech od roku 2019 a budou se snažit, aby se jim doma dařilo.

Navzdory zklamání ze ztráty mnoha nasazených hráčů na začátku turnaje je v Rotterdamu stále na co se těšit.

Pokud jste v USA, zde se můžete ve středu podívat na zápas druhé etapy Manchester United vs LASK Europa League.

Twin block braces jsou odnímatelné ortodontické aparáty, které pomáhají opravit zarovnání čelistí. Stejně jako všechny ortodontické aparáty mohou být zpočátku nepohodlné a zvyknout si na ně. Vyhýbáním se tvrdým jídlům, cvičením mluvení s ...