Jak se dívat na Notre Dame vs New Mexico Football online

Živý přenos Notre Dame vs Nové Mexiko

Getty

Notre Dame Fighting Irish bude v sobotu hostit New Mexico Lobos na střetnutí univerzitního fotbalu na stadionu Notre Dame.

Začátek hry je naplánován na 14:30. ET a budou vysílány na národní úrovni na NBC. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živé přenosy Notre Dame vs Nové Mexiko prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

FuboTV

sledujte sokoly vs balírny online

NBC (živé na vybraných trzích) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Notre Dame vs New Mexico na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Hulu s živou televizí

NBC (živě na vybraných trzích) je jedním ze 60 a více živých televizních kanálů, které jsou součástí Hulu s živou televizí , který je také dodáván s obrovskou streamovací televizí a filmovou knihovnou Hulu na vyžádání.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Notre Dame vs Nové Mexiko na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

NBC (živé na vybraných trzích) je součástí balíčku Sling Blue Sling TV, který je dodáván se 40 a více živými televizními kanály.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos Notre Dame vs Nové Mexiko na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.

New Mexico vs Notre Dame Preview

Irové porazili Louisville Cardinals 35-17 na silnici v domácím otvíráku každé strany 2. září. Notre Dame překonal své nepřátele 423-383 a vyhrál bitvu o obrat 3-1.

Je zřejmé, že když hrajete tým, který je dobře trénovaný a má nějaké sportovce a hraje emocionálně nabitý, jako kdybyste se naučili mnohem víc, řekl hlavní trenér Brian Kelly další den, podle 247Sporty . Je to tým Power 5 v ACC doma, jste na cestách, to jsou všechny věci, které je třeba vzít v úvahu při hodnocení vašeho fotbalového týmu. Není to proti soupeři FCS nebo týmu mimo Power 5 doma. Všichni tito jdou do hodnocení vašeho fotbalového týmu a kde je a kam musí jít. Určitě se musíme zlepšit, ale platforma, ze které se na toto zlepšení díváme, se posuzuje po cestě proti soupeři z Power 5, který zjevně hraje na vyšší úrovni s některými opravdu dobrými sportovci.

Irové od svého debutu, který se odehrál 12 dní před sobotním náklonem s Lobosem, nehráli. Kelly odpovídajícím způsobem upravila týmové postupy a zvýšila fyzičnost.

penhold raketa na stolní tenis

Nechtěl jsem jít celý týden bez kontaktu a řešení, řekla Kelly v pondělí novinářům USA Today . Řešili jsme. Skrimlovali jsme. Neměli jsme rvačku na 50 zápasů, dostali jsme se do živého zápasu s našimi, našimi klíčovými zálohami. Pracovali jsme na zvláštních situacích, o kterých jsem si nemyslel, že bychom byli dost na to, abychom je šňupali, a opravdu jsme na nich strávili spoustu času. Pravděpodobně jste všichni mohli zjistit, o jaké situace jde, a pak do toho přidat také nějaké Nové Mexiko.

Nové Mexiko také nehrálo od svého debutu v sezóně 31. srpna, kdy si doma zahráli nehty se Sam Houston State Bearkats 39-31. Hlavní trenér Lobosu Bob Davie, hlavní trenér Notre Dame v letech 1997 až 2001, byl později v noci hospitalizován s nezveřejněným zdravotním stavem, ale očekává se úplné uzdravení.

Nová trenérka ofenzivní linie New Mexico Saga Tuitele bude sloužit jako hlavní trenér proti Notre Dame.

Trenér se zotavuje a vy víte, že se objeví, když může, a dá nám pár rad, řekla Tuitele v neděli podle KRQE . Víš, že se právě zotavuje. Opravdu, protože všichni zjistili, že trenér bude v pořádku, je to zpět k normální a dobré energii. Dnes opravdu dobrá energie, zejména s obranou. Všichni se soustředí, všichni jsou nadšení, všichni jsou připraveni jít.


Populární Problémy

Noah Rubin zabil Novaka Djokoviče a Adria Tour poté, co dva hráči z turnaje měli pozitivní test na COVID-19. Ostatní hráči a odborníci také kritizovali událost a také Djokovičovu nezodpovědnost v těchto těžkých časech.

Jak zvýšit sílu úchopu. Když uchopíte předmět, používáte svaly od loktů ke konečkům prstů, nazývané flexory předloktí. [V161412_b01]. [14. května 2020]. Zvýšení síly úchopu může být dobrým způsobem, jak zpevnit ...

United States Tennis Association (USTA) představila novou iniciativu na pomoc hráčům na US Open.

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos ze slavnostního zahájení olympijských her 2021 online.

Aryna Sabalenka postupuje do čtvrtfinále National Bank Open po pohodlném vítězství 6: 1, 6: 3 nad domácí nadějí Rebeccou Marino.

10 největších afroamerických tenistů.