10 úžasných faktů o Rogeru Federerovi

#9 Nikdy neodešel ze zápasu

2015 Australian Open - 3. den: News Photo

Federer nikdy neodešel ze zápasuRoger Federer má za sebou dlouhou tenisovou kariéru a dosud, podle Wikipedie, odehrál celkem 1358 zápasů ve dvouhře, přičemž držel rekord výhra-prohra 1111-247.Nedávno skončený Wimbledon viděl svého blízkého rivala, Novaka Djokoviče, který odešel z turnaje kvůli zranění lokte a také viděl jeho další protivníky, Andy Murray a Marin Cilic, jak bojují se zraněními.Ohromující statistikou Federerovy kariéry je, že nikdy neodcházel z tenisového zápasu a dokončil každý zápas, který začal. To svědčí o tom, že člověk musí mít cílevědomé odhodlání a mentální sílu, aby uspěl, kromě talentu.

#10 Vegetarián do věku 14 let

Roger Federer, který vyrostl ve Švýcarsku, byl vegetarián, a rozhodl se nejíst maso, což bylo rozhodnutí, které podporovala jeho rodina.Federer se poté ve 14 letech přestěhoval do tenisového kempu a musel jíst nevegetariánské jídlo podle předpisu ústavu, aby se mohl dobře fyzicky vyvíjet.Populární Problémy

Hledáte v neděli přímý přenos ze hry Patriots vs. Bills? Zde je kompletní přehled všech vašich možností ke sledování.

Jak nosit náramky. Se správným náramkem může každý outfit vypadat trochu vybroušeněji, stylověji a zábavněji. Pokud jste někdy šli nakupovat šperky, budete vědět, že všechny dostupné možnosti mohou být zdrcující! Zúžit ...Gonzaga ve čtvrtek na řadě proti Santa Claře staví na sérii 13 výher. Pokud nemáte kabel, můžete hru sledovat online naživo.Pohled na plánovaná semena pro US Open, které začíná v pondělí. Novak Djokovic vede v losování mužů, zatímco Ashleigh Bartyová je projektovanou jedničkou na straně žen.

Fyzioterapeut Dominika Thiema Alex Stober nedávno poskytl aktualizaci o 27letém zranění zápěstí. Stober také odhalil, že Rafael Nadal trpěl podobným onemocněním v roce 2016.

Zde je návod, jak sledovat dnešní zápas Coppa Italia mezi Juventusem a Udinese, pokud jste ve Spojených státech.