10 úžasných faktů o Rogeru Federerovi

#9 Nikdy neodešel ze zápasu

2015 Australian Open - 3. den: News Photo

Federer nikdy neodešel ze zápasu

Roger Federer má za sebou dlouhou tenisovou kariéru a dosud, podle Wikipedie, odehrál celkem 1358 zápasů ve dvouhře, přičemž držel rekord výhra-prohra 1111-247.

Nedávno skončený Wimbledon viděl svého blízkého rivala, Novaka Djokoviče, který odešel z turnaje kvůli zranění lokte a také viděl jeho další protivníky, Andy Murray a Marin Cilic, jak bojují se zraněními.

Ohromující statistikou Federerovy kariéry je, že nikdy neodcházel z tenisového zápasu a dokončil každý zápas, který začal. To svědčí o tom, že člověk musí mít cílevědomé odhodlání a mentální sílu, aby uspěl, kromě talentu.

#10 Vegetarián do věku 14 let

Roger Federer, který vyrostl ve Švýcarsku, byl vegetarián, a rozhodl se nejíst maso, což bylo rozhodnutí, které podporovala jeho rodina.

Federer se poté ve 14 letech přestěhoval do tenisového kempu a musel jíst nevegetariánské jídlo podle předpisu ústavu, aby se mohl dobře fyzicky vyvíjet.

Populární Problémy

Jak používat položky domácnosti k odstraňování pachů z obuvi. Pokud se z vašich bot vytvoří nepříjemný zápach, neznamená to, že je musíte vyhodit. Existuje mnoho věcí pro domácnost, které můžete použít k odstranění zápachu z obuvi nebo zabití ...

Vítězství v pondělí udělalo z Lee Duck-hee prvního neslyšícího hráče, který vyhrál zápas v hlavním tahu, a nyní doufá, že poskytne inspiraci pro ostatní.

Cincinnati Masters: Isner šokuje Del Potra, aby se dostal do finále

Mattek-Sands utrpěla vážné zranění kolena po pádu během zápasu dvouhry.

Filip DeWulf věří, že Velká 3 Rogera Federera, Rafaela Nadala a Novaka Djokoviče ještě nekončí. Belgičan se však zmínil, že Federer by mohl v příštím roce bojovat s návratem na turné.

Jak se dostat z Baltimore, MD do Washingtonu DC. Ať už jste turista, který doufá, že dostanete dvě města do jedné návštěvy, nebo dojíždějící člověk, který hledá způsob, jak se dostat k vaší nové práci, je relativně snadné se dostat z Baltimoru do Washingtonu, DC bez ...