10 úžasných faktů o Rogeru Federerovi

#9 Nikdy neodešel ze zápasu

2015 Australian Open - 3. den: News Photo

Federer nikdy neodešel ze zápasu

Roger Federer má za sebou dlouhou tenisovou kariéru a dosud, podle Wikipedie, odehrál celkem 1358 zápasů ve dvouhře, přičemž držel rekord výhra-prohra 1111-247.

Nedávno skončený Wimbledon viděl svého blízkého rivala, Novaka Djokoviče, který odešel z turnaje kvůli zranění lokte a také viděl jeho další protivníky, Andy Murray a Marin Cilic, jak bojují se zraněními.

Ohromující statistikou Federerovy kariéry je, že nikdy neodcházel z tenisového zápasu a dokončil každý zápas, který začal. To svědčí o tom, že člověk musí mít cílevědomé odhodlání a mentální sílu, aby uspěl, kromě talentu.

#10 Vegetarián do věku 14 let

Roger Federer, který vyrostl ve Švýcarsku, byl vegetarián, a rozhodl se nejíst maso, což bylo rozhodnutí, které podporovala jeho rodina.

Federer se poté ve 14 letech přestěhoval do tenisového kempu a musel jíst nevegetariánské jídlo podle předpisu ústavu, aby se mohl dobře fyzicky vyvíjet.

Populární Problémy

Devítinásobný římský šampion Rafael Nadal ve čtvrtek v italském otevřeném osmifinále porazil Denise Shapovalova 3: 6, 6: 4, 7: 6 (7: 3).

Stade Roland Garros u soudu Philippe Chatrier byl svědkem mnoha epických bitev mezi legendami.

Pokud máte kreativní nápady ohledně obuvi, můžete zvážit zahájení vlastní řady obuvi. I když realizace tak velkého projektu může být skličující, jeho rozdělení na menší části vám pomůže zorganizovat se a realizovat své sny. Podle...

Ve čtvrtek má premiéru nová dokumentární série WE TV „Tajemná smrt Eazy-E“. Zde je několik způsobů, jak jej můžete sledovat online, pokud nemáte kabel.

Do třetího kola mužského turnaje v Indian Wells Masters, které zbývá jen pár hodin, se můžete těšit na pět zápasů.

Nejrozsáhlejší pokrytí šampionátu PGA 2020 bude na ESPN Plus. Zde je návod, jak se zaregistrovat, a přehled toho, co budete moci sledovat.