Živý stream UFC 239: Jak sledovat UFC PPV online

Živý přenos UFC 239

Getty

UFC 239 PPV můžete koupit právě zde . Podrobnosti o cenách a náhledu události si přečtěte níže.


UFC 239 bude představovat dvojici mistrovských zápasů, protože Jon Jones se snaží obhájit svůj lehký pás těžké váhy proti Thiagu Santosovi a Amanda Nunesová v sobotu v T-Mobile Aréně v Las Vegas staví svůj titul v bantamové váze proti Holly Holm.

Hlavní karta začíná ve 22 hodin. ET a může být zde objednáno výhradně prostřednictvím ESPN+ . Existuje několik různých cenových možností, takže zde je přehled o tom, jak koupit UFC 239 PPV a sledovat živý přenos bojů online:


Jak objednat UFC 239 PPV

K zakoupení UFC 239 potřebujete předplatné ESPN+, takže vaše možnosti objednání závisí na tom, zda již jste předplatitelem ESPN+:

Pokud nemáte ESPN+ : Můžete získat speciální nabídku který zahrnuje roční předplatné ESPN+ (hodnota 49,99 $) a UFC 239 (hodnota 59,99 $) za pouhých 79,98 $.

Tento balíček můžete zakoupit přímo zde , a poté budete moci sledovat předčasné přípravy UFC 239 (ESPN+) a hlavní kartu (ESPN+ PPV).

badmintonové kurty

Pokud již máte ESPN+ : UFC 239 můžete koupit přímo zde za 59,99 $ .

Pokud ještě nejste přihlášeni ke svému účtu ESPN+, může cena uvádět 79,98 $ (odrážející balíček pro nové předplatitele), ale po výběru možnosti Koupit se ke svému účtu přihlásíte a cena se poté změní na 59,99 $.


Kde sledovat živý přenos UFC 239

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+ a zakoupíte PPV, existuje několik různých způsobů, jak můžete hlavní kartu UFC 239 sledovat online

Souboje můžete sledovat na počítači přes ESPN.com nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Ke sledování všech těchto možností se budete muset přihlásit pomocí svého účtu ESPN+.


Náhled UFC 239

Nunes (17-4 v kariéře MMA, 10-1 v UFC) vyhrála osm přímých bojů, naposledy získala titul Cris Cyborg o titul v muší váze poté, co třikrát obhájila opasek v bantamové váze.

Holm (12-4, 5-4) je jediným bývalým šampionem v bantamové váze, který 31letý Brazilec neporazil.

pohodlná vycházková tenisová obuv

Holly je nebezpečný sportovec, pohybuje se opravdu dobře, má dobrý box a kickbox. Ale na konci dne to není box ani kickbox, tohle je MMA, řekl Nunes podle MMA Boj . Vím, že Holly je inteligentní a silná atletka, vím, že trénuje skoba, něco, co použila proti Cris Cyborg. Vím, že pracuje na zemi, něco, co použila proti Megan (Anderson). Můžeme říci, že se Holly dnes vyvíjí a je dobře zaoblená.

Dodala: Jsem připravena na každý okamžik boje. Je možné, že by se mnou mohla někdo udeřit, ale také uzavřít vzdálenost a chytit mě, abych spustil své kardio pomocí jejího skoba a její síly blízko plotu. V každém kole zůstává silná, ale v každém kole budu také připraven. Budu na všechno dávat pozor. To pro ni bude velmi nebezpečné, protože budu ostrý, až se dostane do dobrého dosahu, a rozhodně si to nenechám ujít.

Nunes udeřila svého soupeře ve třech z posledních čtyř bojů. Holm nebyla ve své kariéře v MMA vyřazena.

Jsem připraven jít pět kol, řekl Nunes, za MMA Fighting. Nemůžeme se dostat do klece v domnění, že rychle vyhrajeme, že dostaneme knockout. Jsem připraven na pět kol.

tenisová raketa pro 6 let

Vzhledem k tomu, že Holm ukončil historický běh Rondy Rouseyové na vrchol bantamové divize, upustila čtyři ze šesti zápasů, včetně tří mistrovských bojů: Ztratila nárok na Miesha Tate, klesla na Germaine de Randamie ve snaze o šampionát v lehké váze, poté prohrála s Cyborgem v její druhý pokus o ten pás.

Nunes porazila všechny tyto bojovníky, stejně jako Rousey a Valentina Shevchenko, kteří v červenci 2016 nad Holmem vyhráli jednomyslně.

Abyste měli dva pásy ve dvou různých divizích, musíte být něco zvláštního, řekl 31letý Holm v pondělí podle MMA feťák . Ale ona se s Holly nepotkala a to je konečný výsledek.

Tohle je úplně jiný boj. Je skvělá? Ano. Jsem proti velkému bojovníkovi? To jo. Nebyl by to velký očekávaný boj o titul, nebyla by tam, kde je, kdyby nedělala skvělé věci, takže ano, je to velmi velký boj, ale jsem na to připraven, cvičil jsem si zadek vypnuto a to je to, co dělám. Pracuji pro vítězství.

Jones se v hlavní události setkává se Santosem

Po šrotu Nunes a Holm se bude jednatřicetiletý Jones (24-1, 18-1) snažit vyhrát svůj 16. přímý souboj, nepočítaje vítězství nad Danielem Cormierem, které bylo převráceno kvůli jeho pozitivním testům na turinabol. Rodák z New Yorku byl třikrát zbaven opasku, což je rekord UFC.

Boj bude první střelou o titul v kariéře pětatřicetiletého Brazilce Santose (21-6, 13-5).


Populární Problémy

Pečeně můžete vařit v hrnci, aniž byste ji zhnědli, ale maso je chutnější a přitažlivější, pokud ho nejprve opečete. Vysoké teplo katalyzuje reakce Maillardova hnědnutí, zlepšuje chuť a texturu. Cukry a tuky ...

Paksiw na Pata je tradiční filipínské jídlo, které se vaří v octě a sójové omáčce. Termín 'paksiw' obecně odkazuje na něco, co se vaří v octě a česneku, ale mnoho verzí Paksiw na Pata ve skutečnosti obsahuje sójovou omáčku nebo ...

Druhá epizoda 4 epizody „The Masked Singer“ se koná ve středu 16. října v 8/7c na FOX. Zde je návod, jak se dívat zdarma, pokud nemáte kabel.

Roger Federer nedávno hovořil o přestávce od tenisu a o tom, jak rád trávil čas se svou rodinou. Švýcarská hvězda si také posvítila na život poté, co jeho slavná tenisová kariéra skončila.

Ploutve jsou obecně ženy, ale kluci se mohou také vydat do šíleného světa flipperdom. Postupujte podle těchto kroků a budete s největší pravděpodobností nejpodivnější osobou ve vašem městě. Flipperness není hudební subkultura jako punk nebo grunge, ale ...

Jak vyrobit zvířecí buňku pro vědecký projekt. Buňky jsou jedním z důležitých stavebních kamenů živých organismů. Pokud se ve škole učíte biologii, může vás učitel požádat, abyste si vytvořili vlastní model zvířecí buňky, který vám pomůže ...