5 nejlepších oblečení, které Serena Williamsová za ta léta vyrobila

2. Wimbledon 2014, čtyřhra

Serena a Venus Williamsová ve Wimbledonu 2014

Serena a Venus Williamsová ve Wimbledonu 2014

Na Wimbledonu 2014 měla Serena dva různé pohledy na dvouhru a čtyřhru. V partnerství se svou sestrou Venuší v dámské čtyřhře si oblékla elegantní šaty s dlouhým rukávem a volánky ve spodní části, díky čemuž se její styl proměnil v hlavu.

Turnaj v roce 2014 neskončil pro Serenu dobře, ale svým oblečením si ho určitě zapamatovala.

Rovněž si elegantně svázala vlasy páskem, což celkovému vzhledu dodalo skutečnou měkkost. Z jejích outfitů za ta léta to bylo možná nejtradičnější.

3. US Open 2004

Serena Williamsová na US Open 2004

Serena Williamsová na US Open 2004

To byl další náročný, ale krásný vzhled, který superhvězda nesla velmi dobře. Ze všech jejích prominentních vzhledů má tento své vlastní místo.

Oblečení mělo modrou džínovou mini sukni od Nike doprovázenou černým tílkem. Doplňovaly to černé tenisky a kozačky Go-Go; to druhé nosila při svém vstupu na dvůr.

To je široce považováno za jeden z jejích nejdivočejších výtvorů. I když to nevypadalo extrémně pohodlně, svými výraznými prvky vytvořilo v myslích fanoušků trvalý otisk.

V jednom z minulých rozhovorů Serena zmínila, že jejím zaměřením nikdy nebylo pohodlí a místo toho kladla důraz na vzhled. Ten pohled byl dokonalým vyjádřením jejího myšlení, protože se z toho určitě zatočily hlavy.

Populární Problémy

'Wendy Williams Story: What a Mess' je nový dokumentární film vysílaný po jejím novém životopisném snímku. Zde je návod, jak to můžete sledovat online.

Jak mluvit s irským přízvukem. Naučit se přízvuk může být užitečné při mnoha různých příležitostech. Ovládněte irský přízvuk, ohromte své spolupracovníky a přátele svým smaragdovým vkusem a zahanbte některé z těchto hollywoodských hvězd ....

Otec Rafaela Nadala Sebastian je nyní jedním z ředitelů společnosti Mabel Capital, firmy, kterou částečně vlastní světová č. 2. V únoru 2020 převzal Španěl jako 1/3 partnera s 33% podílem ve společnosti Mabel Capital.

Fotbal nebo fotbal se někdy může jevit jako hra mladých lidí. Ale se správným přístupem a připraveností se do hry může dostat každý, kdo je fit a věnuje se tomuto sportu. Zde je několik tipů, které vám pomohou, pokud je vám více než 20 a ...

Jak si zabalit ruce pro MMA. Správné zabalení rukou pomáhá předcházet zranění při tréninku a během zápasů MMA. Smíšení váleční umělci vyžadují hodně podpory zápěstí, takže začněte omotáním zápěstí alespoň 3krát. Uchovejte si ...

Hluboký náhled na zápas prvního kola na US Open 2021, kde dva in -form hráči - Karen Khachanov a Lloyd Harris - zkříží meče. Dokáže Chačanov odrazit nenasazeného, ​​ale nebezpečného Harrise?