5krát tenisté napodobili ostatní hráče

# 4. Novak Djokovic a Grigor Dimitrov napodobující Marii Šarapovovou, 2013Novak Djokovič a Grigor Dimitrov předvedli na tenisové exhibici Boodles veselé mimikry Marie ŠarapovovéDalším velmi povedeným příkladem tenisových mimikry byli Novak Djokovič a Grigor Dimitrov napodobující Marii Šarapovovou (která tehdy chodila s Dimitrovem) během tenisové exhibice Boodles v Londýně. Djokovič, o kterém je známo, že se několikrát vydával za Šarapovovou, byl reportérem požádán, aby se Dimitrov i on sám za Šarapovovou vydávali. Oba hráči souhlasili, že Dimitrov souhlasí s napodobením Šarapovovy chůze, zatímco Djokovič bude napodobovat její podání. Dimitrov začal tím, že před začátkem hry udělal zábavnou Šarapovovou procházku na hřiště a jakmile dorazil na konec hřiště, Djokovič začal z davu přicházely dojmy ze Šarapovovy služby a vlny smíchu, když Djokovič napodobil Šarapovovou, která běžela ke konci hřiště, před podáváním si upravila vlasy a podávala s velmi pronikavým chrochtáním.Populární Problémy

Penn State a Maryland se v pátek večer setkávají v show Big Ten. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.Toni hovořil o vztahu, který sdílí s Rafaelem Nadalem, a o tom, jak je mýtem, že ho donutil hrát levého. Toni také sdílel několik vtipných příhod z dětství Rafaela Nadala a řekl, že za své služby nikdy neúčtoval ani korunu.

Jak zabalit zranění třísla. Pojem ‚poranění třísel 'se obvykle vztahuje k napětí třísel, při kterém byl částečně roztržen jeden nebo více svalů, které pomáhají stlačit nohy k sobě. Https://kidshealth.org/en/teens/groin-strain.html. ..Roger Federer se rozhodl vstoupit v březnu do Dubaj Duty Free Tennis Championships. Půjde o druhý turnaj Federerova očekávaného návratu na turné ATP.