Stuttgart Open 2019: Dustin Brown ukazuje styl velkolepým vítězstvím nad Alexandrem Zverevem

Dustin Brown

Dustin Brown

V mužském okruhu dvouhry je nyní několik hráčů, kteří nemusí být ve zprávách po celý rok, ale vytvářejí výrazný dopad, kdykoli jsou postaveni proti špičkovým hráčům. Jedním z takových hráčů je 34letý německý Dustin Brown.

Brown je pravidelným účastníkem turnaje ATP Challenger a nedávno vyhrál turnaj Challenger v Sophii Antipolis. Právě probíhající Stuttgart Open je jeho druhým turnajem na úrovni turnaje od loňského Mnichova a návrat se mu vyplatil, když ve druhém kole porazil svého krajana Alexandra Zvereva.

Jeden z nejzábavnějších hráčů na turné, Brown zkomplikoval život Zverevovi hned na začátku díky jeho brilantnímu volejbalu. Málokdy nedokázal získat body, když se přiblížil k síti a vymyslel nějaké akrobatické salvy.

Známý pro svou agresivní značku tenisu, Brown měl na druhé straně tvrdou výzvu, protože Zverev je dobrý návrat. Ale Brown odpověděl na obranu Zvereva svým vlastním stylem tím, že odhodil spoustu míčů blízko k síti.

První podání Zvereva bylo dobré, protože dokázal zasáhnout 21 es ve srovnání s Brownovým 11. Ale nespolehlivé druhé podání zabilo Zverev v klíčových momentech celého zápasu. ve srovnání s Brownovým 7 udělal 14 dvojchyb.

Poté, co vyhrál první set 6: 4, Brown prohrál tři hry ve druhém, ale odskočil, aby se dostal do tie-breakeru. Zverevovi se podařilo udržet své podání a dotáhnout zápas do rozhodující třetí sady.

Zverev neměl žádnou odpověď na síťovou hru Browna v rozhodování, když prohrál set a s ním i zápas 4-6, 7-6, 3-6. Zverevovým největším problémem v zápase byl počet bodů, které získal při svém druhém podání - pouhých 9 z 32 bodů.

Brown vrátil Zverevovo druhé podání buď forhendovým řezem, který dopadl těsně u sítě, nebo tvrdým úderem forhendu, který se dostal až na vrchol základní čáry, Zverevovi spoutal pouta.

Dokonce i konverze bodu zlomu byla od Zvereva špatná, protože se mu podařilo vzít pouze jednoho ze 14, které mu bylo nabídnuto.

Grass se zdá být pro Browna perfektní, protože mu umožňuje hrát volněji než kdekoli jinde. Na tomto povrchu porazil Rafaela Nadala a Marina Cilice. Ve čtvrtfinále se dále utká s mladým Kanaďanem Felixem-Augerem Aliassimem a to slibuje, že to bude také zajímavá soutěž.

výměna rukojeti tenisové rakety

Když už mluvíme o Zverevovi, žádný jiný hráč letos neodehrál tolik turnajů jako on a vypadá to, že to přináší více škody než užitku. Ve svých posledních zápasech vypadá unaveně a bez nápadů, a to se ukazuje na jeho výsledcích.

Ani přítomnost Ivana Lendla v jeho trenérském týmu příliš nepomáhá. Stuttgart Open byl jeho nejlepší šancí znovu získat impuls, než se vydal do Wimbledonu, protože jeho šance vypadají chmurně na nadcházejícím Gerry Weber Open (přejmenovaném na Noventia Open), kde budou přítomni hráči jako Roger Federer, Borna Coric a Dominic Thiem.

Když se vrátím k Brownovi, velkou výhodou pro něj je fakt, že při každém hraní nejsou žádná očekávání. To mu umožňuje hrát svůj vlastní styl neortodoxního, riskantního a chytrého tenisu (zejména u sítě), což je pastva pro oči na travnatém hřišti.

Každý mohl vidět lesk a odvahu v jeho včerejším přístupu ke hře, a právě díky této vlastnosti fanoušci po jeho nesrovnalosti touží po jeho zápasech. Zde je několik velkolepých bodů, které Brown získal v zápase se Zverevem.Populární Problémy

Jak vytvořit závodní dráhu na zahradě pro děti. Pokud vaše děti baví hrát si s autíčky, můžete jim vytvořit závodní dráhu na zahradě, na které budou závodit. Pro ambicióznější kutily můžete položit konkrétní dráhu, ze které budou vaše děti ...

Oživení Nadalova 3 titulu běží v Indian Wells.

Zde je návod, jak sledovat nedělní hry Pacers vs Mavericks online streamování online, pokud nemáte kabel nebo nemáte televizi NBA.

Pokud žijete v USA, zde jsou všechny různé způsoby, jak můžete sledovat událost ženského parku v olympijském skateboardingu.

„NCIS: New Orleans“ má dnes večer premiéru v šesté sérii. Získejte přehled o tom, jak sledovat nové epizody online prostřednictvím živého přenosu.