Jak streamovat „Fantasia 2000“: Průvodce prohlížením rodiny

Stream Fantasia 2000

DisneyStreamujte Fantasia 2000 hnednejlepší grip na tenisovou raketu

Fantasy 2000 přinesl Fantazie film pro zcela novou generaci fanoušků Disney. A teď, když můžete streamovat Fantasy 2000 na Disney Plus je to opět představení zcela nové generaci fanoušků.A každý rodič vám řekne, že je to vzrušující, jednoduše proto, že to znamená, že jeho děti mohou objevit jeden z oblíbených filmů mámy/táty.

Pokud jste jako my, rádi byste při streamování měli při sobě filmového průvodce, který vám během sledování poskytne všechny informace o tomto filmu. Naštěstí vás Heavy pokryl tímto dokonalým rodinným průvodcem Fantasy 2000 níže.Chcete -li začít, streamujte zde Fantasy 2000 na Disney Plus právě teď:
Jak streamovat „Fantasia 2000“ - exkluzivně na Disney+

Fantasy 2000 je jedním z klasických animovaných filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Fantasy 2000 a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc. 1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
 2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
 3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
 4. 4. Vyhledejte Fantasia 2000
 5. 5. Spusťte streamování

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.Začít bezplatnou zkušební verzi


„Fantasia 2000“: Přehled

Datum vydání: 31. prosince 1999 (IMAX), 16. června 2000 (široký)
Tvůrci: Výkonný producent Roy Edward Disney, producent Donald W. Ernst, spisovatelé Eric Goldberg, Hans Christian Andersen, Joe Grant, Gaetan Brizzi, Paul Brizzi, Don Hahn, David Reynolds, Irene Mecchi
Ředitel:
James Algar, Gaetan Brizzi, Paul Brizzi, Hendel Butoy, Francis Glebas, Eric Goldberg, Don Hahn a Pixote Hunt
V hlavních rolích:
Steve Martin, Itzhak Perlman, Quincy Jones, Bette Midler, James Earl Jones
Hodnocení:
G
Synopse:
Fantasy 2000 představuje kompilaci vážné hudby podle moderních animovaných interpretací, které v rámci jednoho celovečerního filmu vezmou publikum na osm samostatných cest.


Jak dlouho je „Fantasia 2000“?

Fantasy 2000 je 75minutový animovaný film s novými interpretacemi klasické hudby.


Děj „Fantasia 2000“

Stejně jako jeho předchůdce z roku 1940, Fantasy 2000 obsahuje a sbírka klasické hudby s moderními animovanými interpretacemi hudby. Jak film začíná, scény z Fantazie Plavte na místo, abyste vytvořili scénu a jeviště, kde hudebníci začínají ladit své nástroje, zatímco animátoři pracují u svých stolů. Dirigent James Levine vystupuje na pódium a hudba začíná. Hostitelé celebrit představují každý segment.

 • V Symfonii č. 5 Ludwiga van Beethovena připomíná abstraktní animace divákům krásné motýly. Když proletí světem stínů a světla, pronásleduje je kolonie netopýrů, ale nakonec světlo překoná temnotu. Dílo je představeno archivovanými záběry z Považuje to za Taylora “skladatel a propagátor klasické hudby, který vyprávěl Fantazie .
 • Pines of Rome od Ottorina Respighiho uvádí Itzhak Perlman. Jeho animace představuje lusk létajících keporkaků, kteří létají do vesmíru.
 • V Rhapsody in Blue od George Gershwina Duke, Joe, Rachel a John touží po lepším životě v New Yorku 20. let. Jejich propletené příběhy jsou animované ve stylu známého karikaturisty té doby Al Hirschfeld . Dílo uvádí Quincy Jones.
 • Animace pro klavírní koncert č. 2, Allegro, Opus 102 od Dmitrije Šostakoviče vychází z příběhu Hanse Christiana Andersena Vytrvalý cínový voják. V něm se jednonohý voják do hračky zamiluje do baletky a chrání ji před zlým jack-in-the-box-verze Disney má ale šťastný konec. Bette Midler představuje segment.
 • James Earl Jones uvádí The Carnival of the Animals (Le Carnival des Animaux), Finale by Camille Saint-Saens. Hejno plameňáků se v něm snaží přinutit svého jo-milujícího člena komika, aby se přizpůsobil normám.
 • The Sorcerer’s Apprentice od Paula Dukase je jediným segmentem viděným v obou Fantazie a Fantasy 2000 . Ve své animaci, založené na básni od Johann Wolfgang von Goethe „Diváci tento segment poznají díky kouzelníkovi Mickeymu. Penn a Teller představují skladbu.
 • Pomp a okolnost-pochody 1, 2, 3 a 4 od Edwarda Elgara nabízejí partituru interpretace biblického příběhu Noemovy archy Donaldem a Daisy. Dílo uvádí dirigent James Levine.
 • Firebird Suite - Verze 1919 od Igora Stravinského vypráví o skřítkovi, který Firebird omylem probudí. Firebird, který žije v sopce, zničí les, ale Sprite přežije, aby ho obnovil. Angela Lansbury představuje segment.

Hrají: Fantasia 2000

Obsazení Fantasy 2000 zahrnuje řadu známých herců, kteří jsou hostiteli různých segmentů filmu. Zde je několik hlavních hráčů.

Steve Martin jako Úvodní hostitel

Martin nabízí komediální úvod jako úvodní hostitel Fantasy 2000 . Známý spisovatel komedií a herec, Martinova kariéra se datuje od jeho práce na Hodina komedie The Brothers Brothers na konci 60. let a zahrnuje herecké role v Film Muppet (1979), Jerk (1979), Všichni mě (1984), Malý obchod hrůz (1986), Otec nevěsty (1991), Růžový panter (2006) a dále Sobotní noční život (1990-2019).

Itzhak Perlman jako hostitel

Perlman hraje na housle a hostí segment Pines of Rome Fantasy 2000 . Volala přední houslista naší doby „Perlman je po celém světě proslulý nesčetnými hudebními vystoupeními a objevil se na Show Eda Sullivana (1964), Živě z Lincoln Center (1978-2012), Sezame, otevři se (1980-1990), Okolí pana Rogerse (1993), na inauguraci prezidenta Baracka Obamy (2009) a v mnoha dalších populárních akcích a programech.

Quincy Jones jako hostitel

Jones hostí segment Rhapsody in Blue Fantasy 2000 . Jones je známý producent, hudebník a herec s profesionálními úvěry sahající až do šedesátých let minulého století. Produkoval Fialová barva (1985), hudební video Michaela Jacksona Špatný (1987), televizní dokument Historie rock ‘n’ rollu (1995) a televizní seriál Čerstvý princ Bel-Air (1990-1996), V domě (1995-1999) a MADtv (1997-2009). Jeho hudba byla uvedena na téměř 170 soundtrackech k filmům, televizi a videohrám.

jaká je nejlepší tenisová raketa

Bette znamená jako hostitel

Midler hostí klavírní koncert č. 2, Allegro, Opus 102 Fantasy 2000 . Světoznámá herečka a zpěvačka patří mezi Midlerovy herecké zásluhy Růže (1979), Oliver & Company (1988), Pláže (1988), Hokus pokus (1993) a Kočky a psi: Pomsta Kitty Galore (2010). Midler a její hudba byla připsána ve více než 300 filmech a show.


Písně a soundtrack „Fantasia 2000“

Fantasy 2000 nabízí moderní interpretace osm skladeb klasické hudby . Symfonii č. 5 Ludwiga van Beethovena, Římské borovice Ottorina Respighiho a Suitu Firebird Igora Stravinského - verze 1919 hrají James Levine a Chicago Symphony Orchestra. Levina a Chicago Symphony Orchestra doplňuje klavírní sólista Yefim Bronfman pro Klavírní koncert Dmitrije Šostakoviče č. 2, Allegro, Opus 102; Gail Niwa a Phillip L. Sabransky pro karneval zvířat Camille Saint-Saens, Finale; a Chicago Symphony Chorus a Kathleen Battle for Pomp and Circumstance sira Edwarda Elgara, pochody č. 1, 2, 3 a 4. Rapsodii George Gershwina v modrém hrají Bruce Broughton, The Philharmonia Orchestra a Ralph Grierson. Leopold Stokowski a Philadelphia Orchestra hrají Čarodějův učeň Paula Dukase.


„Fantasia 2000“ u pokladny

Fantasy 2000 byl otevřen v 54 kinech IMAX po celé zemi 31. prosince 1999 a během prvního týdne u pokladny vydělal více než 6,9 milionu dolarů, podle Čísla . Po uvedení do běžných kin 16. června 2000 nakonec vydělal 69,6 milionu dolarů na domácích tržbách v pokladnách. To se umístilo na čísle 31 pro Nejlepší filmy z roku 1999 v domácí pokladně . Originální animovaná hudební funkce společnosti Disney Fantazie (1940) vydělal 83,3 milionu USD v amerických pokladnách během divadelní běhy v každém desetiletí od čtyřicátých do devadesátých let minulého století.


Recenze „Fantasia 2000“ - Co řekli kritici

Kritici na webu pro kontrolu filmu Shnilá rajčata dal Fantasy 2000 celkové hodnocení 8?%, se smíšenými recenzemi. Zatímco Časopis TIME ocenil film za to, že nabídl některým výtvarným umělcům příležitost protáhnout se a dovádět, i když to dnešnímu publiku připomíná neomezené hranice animace, Atlanta Journal Constitution méně myslel na funkci, rčení „Bez ohledu na jeho nedostatky - od kýčovitých amorů po rasistické kentaury - alespoň první Fantazie měl lidský dotek. Ve srovnání se pokračování zdá chladné a mechanické. The Glóbus a pošta shrnul to : Stejně jako u originálu Fantazie , nový film je směsicí umělecky úctyhodných a průměrných momentů, které pro celkovou ambici a rozsah nemají ve světě současné animace obdoby.


Kde se hra „Fantasia 2000“ hodí do Pantheonu ve filmu Disney

Fantasy 2000 byl vydán jako pokračování 60 let po svém předchůdci, Fantazie , Walte Třetí animovaný celovečerní film společnosti Disney . Originální vize Disney pro Fantazie bylo, aby to bylo vyvíjející se film na pokračující verzi s novými segmenty, které časem nahradí staré. Tato myšlenka byla poté opuštěna Fantazie Je to neuspokojivá kasovna a kritický příjem a teprve v 80. letech minulého století byla myšlenka pokračování obnovena poté, co se Michael Eisner stal vedoucím společnosti a Waltův synovec Roy E. Disney tuto myšlenku znovu nastolil. Ačkoli to pokračovalo v úpadku, úspěšná reedice 1990 Fantazie vypadalo to jako znamení, že lidé mají zájem o pokračování, a v roce 1991 Eisner schválil produkci. Produkoval Roy E. Disney a Donald W. Ernst, Fantasy 2000 , stejně jako jeho předchůdce, obsahuje animované segmenty nastavené na klasickou hudbu, každý představil celebritou v živých akčních scénách. Pokračování používá převážně novou hudbu, ale drží Čarodějův učeň poklonu Fantazie . Fantasy 2000 byl nominován na devět ocenění a vyhrál čtyři, včetně roku 2000 Visionary Award producentů Guild of America .


Trailer „Fantasia 2000“Hrát si

Fantasia 2000 - TV upoutávka 3 Fantasia/2000 (74 min) Synopse: Nová generace animátorů Disney předvádí svůj talent při vizuální interpretaci klasických skladeb. Symfonie č. 5 od Ludwiga van Beethovena představuje abstraktní vize barvy, tvaru a světla; Klavírní koncert Dmitrije Šostakoviče č. 2, Allegro, Opus 102 vypráví bajku Hanse Christiana Andersena o Stálém cínovém vojákovi; Ottorino… 2014-06-10T11: 50: 03Z

Streamujte Fantasia 2000 hned


Drobnosti „Fantasia 2000“: 5 rychlých faktů

Fantasy 2000 byla hlavní produkce pro Disney, ale dostal smíšené reakce od kritiků. Zde je to, co potřebujete vědět.

1. „Fantasia 2000“ byl první celovečerní animovaný film uvedený v IMAX.

Tvůrci filmu cítili, že jeho uvedení do kin IMAX by vytvořilo pocit bzučení a stalo se: Fantasy 2000 nastavit záznamy v té době pro nejvyšší hrubé výnosy pro jakékoli vydání IMAX. Když se Disney nedokázal dohodnout s jediným divadlem IMAX v Los Angeles, které promítal Fantasy 2000 podle Disneyho postavila společnost dočasné dočasné divadlo IMAX v hodnotě 4 miliony dolarů.

2. Vydání fantazie 2000 zahrnovalo nákladná živá vystoupení

Fantasy 2000 ve skutečnosti měla premiéru 17. prosince 1999 v Carnegie Hall v New Yorku, přičemž animace byla představena na velkém plátně a dirigent James Levine vedl Philharmonia Orchestra při hraní soundtracku. Sedm živých vystoupení v ceně 1 milion dolarů se konalo v Carnegie Hall, Royal Albert Hall v Londýně, Theater des Champs-Elysees v Paříži, Orchard Hall v Tokiu a v Pasadena Civic Auditorium 31. prosince, část 2 000 $ na osobu black-tie silvestrovskou akci.

3. Obsazení zahrnuje další skutečné a animované celebrity

Kromě Steva Martina, Itzhaka Perlmana, Quincy Jonese, Bette Midlerové a Jamese Earla Jonese, obsazení obsahuje Penn Jillette a Pokladník jako hostitelé Čarodějova učně, sám James Levine jako hostitel segmentu Pomp a okolnost, a Angela Lansbury ( Lůžka a košťata (1971), Poslední jednorožec (1982), To je vražda, napsala (1984-1996), Kráska a zvíře (1991), Mary Poppins se vrací (2018)) hostující segment Firebird Suite - verze 1919. Wayne Allwine , Tony Anselmo a Russi Taylor poskytnout hlasy Mickeyho Mouse, Donalda Ducka a Daisy Ducka v daném pořadí v segmentu Pomp a Circumstance.

4. Disney začala pracovat na třetím filmu v roce 2002, ale do roku 2004 projekt sešrotovala

The pokračování měl zahrnovat dva segmenty, které byly zahájeny ve čtyřicátých letech minulého století a objeveny během výroby Fantasy 2000 . Jeden, Osud , byl vydán jako krátký v roce 2003. Začal v roce 1945, Osud byla spolupráce mezi Waltem Disneyem a surrealistickým malířem Salvadorem Dalím. Jiný, Vavřince , byl vydán jako krátký film v roce 2004, 61 let poté, co se na něm původně začalo pracovat.

5. Podívejte se na Hidden Mickey!

Sledujte pozorně segment Pomp a Okolnosti a uvidíte Mickey a Minnie stojící na střeše archy poté, co přestane pršet.

Streamujte Fantasia 2000 hned


Populární Problémy

Jak vyrobit špagetovou omáčku z čerstvých rajčat. Mnoho lidí se bojí myšlenky na výrobu čerstvé rajčatové omáčky od nuly, ale ve skutečnosti je to docela snadné. Při výrobě omáčky od nuly je klíčem použít nejčerstvější, ...

Existuje tolik cvičení a tréninkových filozofií, že může být těžké přijít na to, co byste vlastně měli dělat, abyste svůj trénink optimalizovali. Naštěstí je to pravděpodobně mnohem jednodušší, než si představujete. Aby se věci vyjasnily, ...

Video: Kompilace tenisu selhává

Váš průvodce streamováním Tří mušketýrů online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.