Serena Williams vs Garbine Muguruza French Open 2016 Živé aktualizace výsledků tenisu, Muguruza porazila Serenu Williamsovou a vyhrála French Open

Williamsová loni ve Wimbledonu získala titul, když Muguruzaová skončila na druhém místěGarbine Muguruzaová poráží Serenu Williamsovou 7: 5, 6: 4 vyhrát titul French Open.

Hra, set, zápas Garbine Muguruza! Úžasný bekhendový vítěz porazil světovou jedničku Serenu Williamsovou. Pravděpodobně největší všech dob. Silný na každém povrchu.K zápasu bude sloužit Muguruza 7-5, 5-4.

ČTYŘI ZÁPASNÉ BODY ULOŽENÉ PRO SERENU WILLIAMS.

Nech to zapadnout.Z této hry je číselně úplně mimo - alespoň jsme si to mysleli. To je důvod, proč se jen málo věcí vyrovná houževnatosti Williamsové, i když je na tom tak špatně

Když jsem si myslel, že jsem venku, stáhli mě zpět dovnitř! Serena Williamsová jde trochu Michael Corleone s tím, aby ušetřila mistrovský bod, protože ho vrací zpět do dvojky. Může to zachránit?

Williams posílá míč dlouho - a to je výhoda Muguruza!A mohl by někdo zavolat že? Mistrovský bod Garbine Muguruza!

Serena Williamsová tento bod stahuje, ale stále je to druhý mečbol Muguruzy.

ROZBÍT! Garbine Muguruzaová, ukloň se. Williams posílá míč létající do všech rohů hřiště - a ne nutně efektivně. Nyní stříká na hřiště chyby a začínají se jí projevovat nervy.

Muguruza vede druhou sadu 4-2!

Hra Sereny Williamsové se najednou stává neuspořádanou. Chyby, vynucené i nevynucené, se dostávají přes soud, protože Muguruza vede druhou sadu 4-2.

Garbine Muguruzaová vyhrává první set 7-5!

NASTAVTE BOD! Bitva na hraně sedadla, pokud vůbec nějaká byla. A je to Muguruza, kdo s některými dobře umístěnými esy ovládne hru i set!

chci být tvůj tenisák

PRVNÍ SADA: Garbine Muguruza vede 6-5

Muguruza slouží k setrvání v setu - a hraje s obnovenou energií. Zdá se, že tlak fungoval-drží podání 5-5 a zůstává v sadě! Nyní je v bodě zlomu a Williams, který ji zlomil dříve, je nyní na zadní noze. Stále je to Američanka, která má statisticky silnější hru, ale Muguruza vychovaná Španělskem ukazuje své dědictví a znalosti z hlíny.

Od přechodu k podání, aby zůstal v setu, Muguruza teď slouží k sadě!

Zpátky ve hře! Serena dostane střelu z chybného bekhendového výstřelu Muguruza-a nyní vede 5-4!

A je to - Serena se zlomí! Je slyšitelně naštvaná a tato agresivita se promítla do její hry. V jejím podání je obnovená síla a právě dosáhla esa 190 km/h.

Serena se brání - a to ještě není u konce. Muguruzaová vedla Serenu v první sadě loňského finále dvojice ve Wimbledonu a stále to byl Williams, kdo vyhrál tento titul.

Garbine Muguruza vede 4-3!

Garbine Muguruza vede 4-2!

A je zpět! Některé brilantně silné podání od Muguruzy na základní čáře a ona se probojovává zpět do této hry! Je první, kdo se rozešel-vede Serenu Williamsovou 3: 2 a snaží se teď svůj rozchod zúročit. Williams je frustrovaný - a nyní je Muguruzovo umístění střely perfektní.

Garbine Muguruzaová opět drží, ale dokazuje to značné úsilí Španělky. Skóre 2: 2, přičemž každý hráč drží své servisní hry.

Tři brejkboly pro Serenu Williamsovou! Muguruza dělá elementární nevynucenou chybu, aby mohl jinak slušnou hru zkazit.

Muguruza drží své vlastní podání, ale jen stěží! Serena Williamsová se zatím drží na základní čáře a Muguruzaová zjevně bojuje s Williamsovým přesilovým podáním. Stojí jí to docela úsilí vrátit se.

Snadné jako koláč pro Serenu Williamsovou! Svou první servisní hru, kterou vedla 1: 0 proti Garbine Muguruzaové, drží během několika minut.

Dvojice je nyní zapnutá! Bude to Serena Williamsová se svým 22. Grand Slamem nebo Garbine Muguruzaová s úplně prvním?

Skoro čas! Téměř čas hrát a oba finalisté budou venku na Court Philippe Chatrier, kde Muguruza hledá svůj vůbec první grandslamový titul. Dokáže sesadit úřadujícího šampiona?

Ačkoli ji předtím na Roland-Garros porazil Španěl, Serena si na antuce neláme hlavu-pokud vyhraje, bude to ona Čtvrtý Název French Open.

Světová jednička Serena Williamsová dnes ve finále dvouhry žen na French Open nastoupí proti španělské Garbine Muguruzaové č. 4. Američan, který byl téměř neporazitelný na každém povrchu, se dnes podívá na překonání rekordu Steffi Grafové na 21 grandslamů; Williamsová je momentálně remizována s Němkou, a pokud by dnes vyhrála, vezme si svůj 22. titul - nejvyšší ze všech hráčů v otevřené éře.

Tato dvojice se v minulosti potkala čtyřikrát, přičemž Williams byl na vrcholu třikrát. Je zajímavé, že když Španěl jednou porazil Williams, nebyl to jen zápas na antuce, ale také konkrétně na antukových hřištích Roland Garros v roce 2014.

Není to také poprvé, co se tito dva setkali ve finále grandslamu. Williamsová hrála Muguruzu ve finále Wimbledonu v loňském roce a porazila ji ve dvou setech-6: 4, 6: 4, aby získala vítězství.

Mezitím Američanka promarnila příležitost k Kalendářnímu slamu v roce 2016 poté, co ji na finále Australian Open rozčílila Němka Angelique Kerberová, která od té doby zaznamenala pokles formy.

Williams je úřadujícím šampionem na Roland Garros, když loni turnaj vyhrál vítězstvím nad českou hráčkou Lucií Šafářovou.

Muguruzaová vstupuje do finále po vítězství ve dvou setech nad Australankou Samanthou Stosurovou, kterou porazila 6: 2, 6: 4, zatímco Williamsovou mírně vyzvala Kiki Bertensová, která Američanku dovedla k prvnímu setbrejku tiebreaku, než nakonec Williams porazit ji ve dvou setech.

Dnes bude Williams bojovat za to, aby pomstila ztrátu jílu na Španělsku, která sama dosáhla na antuce. Vzhledem k tomu, že Williamsová byla v nenapadnutelné formě, bude obtížnou soupeřkou, ale Muguruza, která je na povrchu extrémně zběhlá a na letošním French Open dosáhla několika snadnějších vítězství, bude lstivým protivníkem.

Utkání začíná v 18:30. IST.

Populární Problémy

Zcela nový model 2020, Wilson Pro Staff 97 v13 je osvěžující aktualizací ikonické tenisové rakety, která zdůrazňuje přesnost a ovládání.

Jak se zbavit canklů. Cankles, kontrakce z termínu 'lýtko-kotníky', se vztahuje na baculaté kotníky se špatnou definicí nebo s nedostatkem rozlišení od místa, kde končí spodní část lýtkového svalu a začíná kotníkový kloub ....

Zde je návod, jak sledovat sobotní fotbalové utkání Brown vs Cornell online.

Jak používat štíhlého Jima. Nevíte, jak se to stalo, ale zůstali jste zírat na zamčené dveře auta, klíče nikde. To může být nákladná chyba, zvláště pokud potřebujete zavolat profesionálního zámečníka. V závislosti na ...

Pokud žijete v USA, podívejte se, jak sledovat přímý přenos druhé etapy Barcelona vs Manchester United Ligy mistrů.

Americký autor Steve Flink, který skvěle napsal životopis Peta Samprase, nedávno přemýšlel o budoucích vyhlídkách Naomi Osaky po jejím triumfu na Australian Open 2021.