Jak sledovat, jak se „Walker, Texas Ranger“ restartuje online bez kabelu

Walker-Back in the Saddle-Na snímku (L-R): Jared Padalecki jako Cordell Walker a Violet Brinson jako Stella Walker

CW Walker-Back in the Saddle-Na snímku (L-R): Jared Padalecki jako Cordell Walker a Violet Brinson jako Stella Walker

Jared Padalecki dokončil svou dlouholetou show CW Nadpřirozený loni na jaře ... a teď je zpět v Walker, Texas Ranger jednoduše restartován chodec , premiéra ve čtvrtek 21. ledna ve 20 hodin. ET/PT na CW.

Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat zde chodec online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos CW (živě na vybraných trzích) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat chodec živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos CW (živě na vybraných trzích) a více než 65 dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat chodec žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


YouTube TV

Na YouTube TV můžete sledovat CW (živě na vybraných trzích) a více než 80 dalších televizních kanálů:

Získejte YouTube TV

Jakmile se zaregistrujete do YouTube TV, můžeš se dívat chodec živě v aplikaci YouTube , který je k dispozici na vašem zařízení Roku, Roku TV, Apple TV, Chromecast, Fire TV, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači přes TV.YouTube.com .

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, je dodáván s integrovaným DVR.


Náhled „Walker“Hrát si

Walker | Pokračujeme dál | Trailer k sezóně | CW Walker má premiéru ve čtvrtek 21. ledna. Streamujte další den zdarma pouze na CW! REGISTRACE: go.cwtv.com/YTSubscribe O Walkerovi: Jared Padalecki je Cordell Walker, vdovec a otec dvou dětí s vlastním morálním kodexem, který se vrací domů do Austinu poté, co byl dva roky v utajení, aby zjistil, že je ještě těžší pracovat provedeno doma ... 2020-12-16T18: 00: 12Z

Toto přehodnocení Walker, Texas Ranger „Hvězdné dobrodružné drama s Chuckem Norrisem, které běželo na CBS v letech 1993 až 2001 Nadpřirozený kamenec Jared Padalecki jako titulární zákoník, Cordell Walker. Tisková zpráva CW popisuje Walkera jako vdovce a otce s vlastním morálním kodexem, který se vrací domů do Austinu v Texasu poté, co byl téměř rok v utajení, aby zjistil, že doma je třeba dělat těžší práci.

platba za zhlédnutí na firestick

Vydání pokračuje:

Walker se pokusí znovu spojit se svým kreativním a přemýšlivým synem Augustem (Kale Culley) a svou svéhlavou, poněkud vzpurnou dospívající dcerou Stellou (Violet Brinson) a společně se zbytkem rodiny projít změnami. Jeho bratr ADA, William Liam (Keegan Allen) se vrátil domů z New Yorku a vstoupil v době Walkerovy nepřítomnosti, takže Walkerovi bylo o to obtížnější obnovit své místo v rodině.

Vnímavá matriarcha klanu Walkerů, Abeline (Molly Hagan), neváhá říci svůj názor, aby udržela všechny v souladu, a jejich tradiční otec farmáře Bonham (Mitch Pileggi) není nic pro dlouhotrvající, sentimentální pratlování, ale vyjadřuje svůj názor, když je to nejdůležitější. Walkerův bývalý kolega Larry James je nyní v práci kapitánem Strážce (Coby Bell) a oba muži potřebují čas, aby se přizpůsobili své nové dynamice.

Walker nachází nečekanou společnou řeč se svou novou partnerkou Micki Ramirezovou (jednou z prvních žen v historii Texas Rangers) v podání Lindsey Morganové. Ví, že v této nové práci je pro ni hodně v sázce, a rychle chodí do školy, aby Walker omezil své nelítostné způsoby. Walker není jen Mickiho rozptýlení, protože její vztah se starým přítelem Treyem (Jeff Pierre) se stává vážnějším. Série úzce sleduje Walkera, jak se snaží vyvážit všechny nové detaily ve svém starém životě a stále je podezřívavější ohledně okolností kolem smrti jeho manželky (Genevieve Padalecki).

Ano, herečka hrající Walkerovu zesnulou manželku je Padaleckiho skutečnou manželkou Genevieve. Ti dva se setkali při natáčení Nadpřirozený když byla Genevieve Cortese obsazena do opakující se role. Vzali se v roce 2010 a mají tři děti.

chodec vysílá ve čtvrtek ve 20 hodin ET/PT na CW.


Populární Problémy

Jak se blíží teplé počasí, představa svlékání vrstev oblečení a vystavování bledé kůže živlům může být děsivou vyhlídkou. Opalování ve spreji je však bezpečný a účinný způsob, jak připravit pokožku na letní počasí. Tím, že ...

Zde je návod, jak můžete online epizodu 3. série '90 Day Fiancé: Before the 90 Days' nazvat 'Hard to Say Sorry' online bez kabelu.

Pole je připraveno na 2021 Volvo Car Open, první turnaj sezóny WTA v antuce. Vedení smečky je nejlepším semenem a světovou jedničkou.

Ukázka zápasu: Murray vs Djokovic

Domácí oblíbená Madison Keys se v úvodním kole US Open 2020 postaví specialistce na čtyřhru Timea Babos. Keys vede proti sobě u obou hráčů s náskokem 3: 1.

V Michiganu je již týden soupeření, protože MSU v sobotu přebírá UM ve fotbale. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat hru online zdarma zdarma.