Jak koupit tenisky

Ať už vybíráte tenisky na běh nebo na brunch, je důležité vybrat si pár, který dobře padne a budete se v něm cítit dobře. Když si vybíráte tenisky na cvičení, navštivte obchod se sportovními specialitami, kde se spojíte s nejzkušenějšími spolupracovníky obchodu. Pokud vybíráte ležérní tenisky, zaměřte vyhledávání na barvy a vzory, které vám padnou do oka. Sběratelé tenisek by měli nakupovat z důvěryhodných zdrojů a udržovat boty tak nové, jak je to jen možné, za nejlepší hodnotu při dalším prodeji.

Metoda 1 ze 3: Výběr tenisek pro cvičení

 1. Obrázek s názvem Koupit tenisky Krok 1.jpeg

  1 Vyhledejte obchod se sportovním zbožím nebo sportovní obuví. Cvičební tenisky nakupujte spíše v obchodě se sportovními specialitami než v obchodním domě. Výběr obuvi bude širší a spolupracovníci v obchodě budou mít lepší znalosti o typech obuvi, které vyhovují různým sportovním aktivitám.
  • Vezměte si své staré boty s sebou do obchodu. Spolupracovník je může kontrolovat, aby získal cenné poznatky o tom, jak cvičíte.


 2. Obrázek s názvem Koupit tenisky Krok 2.jpeg

  2 Diskutujte o svých sportovních potřebách s kolegou z obchodu. Promluvte si s obchodním zástupcem o vašem pravidelném cvičení nebo sportovní rutině. Mohou vám pomoci nasměrovat vás na nejvhodnější obuv. Pokud běháte nebo chodíte, dávejte do souvislosti svůj týdenní počet najetých kilometrů a také to, že jste náchylní ke zranění.
  • Lidé většího vzrůstu často potřebují boty s větším tlumením v podrážce. Pokud máte nadváhu, řekněte, že hledáte botu s extra tlumením.
  • Pokud existují konkrétní značky, které vám v minulosti dobře vyhovovaly, dejte vědět spolupracovníkovi.
 3. Obrázek s názvem Koupit tenisky Krok 3.jpeg

  3 Nakupujte později během dne s typickými atletickými ponožkami. Abyste perfektně seděli, noste ponožky, které byste normálně nosili při pravidelném cvičení. Když budete nakupovat později během dne, vaše nohy budou také největší a nateklé.
  • Nákupy později během dne vám zabrání v nákupu příliš malých bot.
 4. Obrázek s názvem Koupit tenisky Krok 4.jpeg

  4 Vyzkoušejte více velikostí svého oblíbeného stylu, aby správně padly. Vyzkoušejte boty ve své typické velikosti, o polovinu menší a o půl větší. Mnoho lidí zavěsí na konkrétní číslo, aniž by zvážili, jak se jejich tenisky cítí. Velikost se u jednotlivých značek liší a můžete mít větší nebo menší velikost, než je pro vás ve vašem oblíbeném stylu typické.
  • Pokud máte široké nebo úzké nohy, obraťte se na obchodního zástupce a zjistěte, zda styl, který se vám líbí, přichází ve vlastních šířkách, aby lépe seděl.
 5. Obrázek s názvem Koupit tenisky Krok 5.jpeg

  5 Před nákupem boty vyzkoušejte. Projděte se po obchodě a podívejte se, jak se vaše boty cítí. Věnujte pozornost jakýmkoli místům, která jsou napjatá nebo vás skřípnou. Měli byste být schopni se pohodlně pohybovat, aniž byste měli pocit, jako by vám boty sklouzávaly z podpatků.
  • Můžete se cítit trochu hloupě, ale proveďte pár tahů z vybraného sportu, abyste zjistili, jak vám boty vyhovují. Skok, rychlý běh nebo pivot mohou odhalit další podrobnosti o vhodnosti vašich bot.
  • Pokud si kupujete například boty, ve kterých hrajete basketbal, jaké jsou jejich pocity, když skočíte střílet?
 6. Obrázek s názvem Koupit tenisky Krok 6.jpeg

  6 Kupte si boty, které vám nejlépe vyhovují a vašim potřebám. Kupte si boty, které se cítí nejpohodlněji a podporují zvolenou aktivitu. Uvědomte si, že dobře padnoucí tenisky obvykle nevyžadují období „vloupání“. Pokud po prvním použití obuvi cítíte bolest nebo nepohodlí, vraťte ji, aby lépe seděla.
  • Pokud jste si vybrali nový styl obuvi z těch, které jste nosili dříve, začněte pomalu, když je poprvé obujete. Vydejte se na kratší běh nebo procházku, než je pro vás typické, abyste mohli začít.
 7. Obrázek s názvem Koupit tenisky Krok 7. jpeg

  7 Boty pravidelně vyměňujte. Podívejte se na podrážky svých bot, abyste zjistili, zda dezén bledne nebo je nerovnoměrně opotřebovaný. Pokud ano, je čas vyměnit tenisky za nové. Starší tenisky mohou při nošení poskytovat menší oporu, což má za následek bolesti zad a nohou.
  • Odpružení tenisek se také může časem opotřebovat a postupně poskytovat menší vycpávky pro vaše klouby.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Výběr neformálních tenisek

 1. Obrázek s názvem Koupit tenisky Krok 8.jpeg

  1 Přejděte do obchodního domu nebo prodejce obuvi. Nakupujte tenisky podle svého oblíbeného oblečení v obchodech s jinou než atletickou obuví. V obchodních domech je větší pravděpodobnost, že budete mít širokou škálu ležérních tenisek, které můžete na jeden den kombinovat s džíny nebo letní šaty.
  • Osobní nákup obuvi vám dává možnost si boty vyzkoušet. I když můžete nakupovat ležérní tenisky online, obvykle získáte pohodlnější nošení, pokud si před nákupem můžete vyzkoušet různé styly a velikosti.
  • Alternativně si můžete boty vyzkoušet v obchodě a nakupovat za nejlepší ceny online.
  ODBORNÁ TIP

  `` Existuje tolik skvělých tenisek, od Converse a bílého Stan Smith Adidas až po značky jako Balenciaga. '

  Joanne Gruberová

  Profesionální stylistka Joanne Gruber je majitelkou The Closet Stylist, služby osobního stylu, která kombinuje úpravy šatníku s organizací. Více než 10 let pracuje v módním a stylistickém průmyslu. Joanne Gruberová
  Profesionální stylista
 2. Obrázek s názvem Koupit tenisky Krok 9.jpeg

  2 Vyberte si boty s jasnými barvami nebo vzory a udělejte prohlášení. Vyberte si tenisky s jedinečnými potisky nebo zajímavými barvami, které budou odrážet vaši osobnost. Můžete si vybrat tenisky s potiskem postaviček z oblíbené televizní show nebo se rozhodnout pro klasiku, jako je Chuck Taylors, v neonové barvě.
  • Použijte světlé nebo funky tenisky, abyste svému outfitu dodali vizuální zajímavost. Zkuste spárovat bílé tričko a džíny s výraznými červenými kalhotami, abyste získali poutavý vzhled.
  • Některé neformální tenisky mají výrazné funkce, které mohou být také funkční, například kolečka nebo jasná světla v podrážce. Hrajte s různými styly, které vyhovují vašemu prostoji.
 3. Obrázek s názvem Koupit tenisky Krok 10.jpeg

  3 Vyberte si neutrální tenisky, které budou ladit s různými outfity. Rozhodněte se pro ležérní tenisky v hnědé, hnědé, šedé, černé nebo bílé barvě, které se budou hodit k největší nabídce oblečení ve vašem šatníku. Neutrální tenisky z plátěných tkanin vyzařují neformální atmosféru. Pro tenisky ze dne na den vyzkoušejte jemnější látky, jako je semiš a kůže.
  • Kombinujte bílé tenisky s pastelovými šortkami pro svěží letní vzhled.
  • Hnědé kožené tenisky zkombinujte s kalhotami v zemitých tónech ve vínové nebo lovecké zeleni.
 4. Obrázek s názvem Koupit tenisky Krok 11.jpeg

  4 Vyzkoušejte elastické nazouvací tenisky pro uvolněný vzhled. Rozhodněte se pro nazouvací tenisky na společný dvorek nebo na den venku. Tyto plížení se snadno nasouvají a svlékají, takže jsou ideální pro den u vody nebo relaxaci na dece v parku.
  • Mnoho z těchto bot má gumové role a plátěný svršek, který rychle schne, což z nich dělá ideální lodní obuv.
 5. Obrázek s názvem Koupit tenisky Krok 12.jpeg

  5 Pokud budete aktivnější, vyberte si tenisky, které se šněrují. Vyberte si šněrovací ležérní tenisky pro pohodlný střih, který nesklouzne. Tyto styly jsou dostatečně vybroušené, aby vypadaly hezky na brunch, ale jsou dostatečně robustní pro lehkou rekreaci, jako je improvizovaná hra kick ball.
  • Prodyšné látky, jako je vlna a bavlna, jsou skvělou volbou pro ležérní tenisky, které musí být univerzální.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Sbírání tenisek

 1. Obrázek s názvem Koupit tenisky Krok 13. jpeg

  1 Požádejte o pomoc znalého přítele. Promluvte si s kamarádem, který už sbírá tenisky. Diskutujte o tom, kolik můžete očekávat, že utratíte za tenisky a jaké styly vás nejvíce oslovují.
  • Zkušení sběratelé vás mohou nasměrovat na dobré zdroje tenisek a pomohou vám rozlišit skutečné a imitace tenisek.
 2. Obrázek s názvem Koupit tenisky Krok 14.jpeg

  2 Pomocí sociálních médií můžete sledovat nová vydání. Sledujte své oblíbené značky na sociálních sítích a získejte nejnovější zprávy o nových vydáních tenisek. Twitter, Facebook a Instagram jsou skvělá místa pro získání nejnovějších zpráv o stylech, které se vám líbí, přímo ze zdroje.
 3. Obrázek s názvem Koupit tenisky, krok 15

  3 Rozhodněte se, zda chcete boty nosit, nebo je jednoduše vystavte. Zvažte, zda bude pro vás při sbírání tenisek vhodné fit. Mnoho lidí dává přednost tomu, aby jejich tenisky byly v krabici nové, aby je obdivovaly pro sběratelské účely. Pokud je to váš případ, získání dokonalého a pohodlného střihu je méně důležité.
  • Někteří sběratelé jdou naplno předvést své oblíbené tenisky ve vitrínách.
 4. Obrázek s názvem Koupit tenisky Krok 16.jpeg

  4 Vyberte si styly, ke kterým přirozeně tíhnete. Nechte se vést svou přirozenou citlivostí na to, co máte v teniskách rádi. Ať už milujete zářivé barvy nebo boty spojené s vašimi oblíbenými sportovními hvězdami, vezměte si trendy a vyberte si, co se vám líbí.
  • Nákup tenisek, protože si ostatní lidé myslí, že jsou atraktivní nebo hodnotní, vás pravděpodobně nenadchne stejně jako nákup páru, po kterém opravdu toužíte.
 5. Obrázek s názvem Koupit tenisky Krok 17.jpeg

  5 Přečtěte si o stylech, které vás zajímají. Pomocí diskusních panelů pro internetové tenisky, jako je například Sole Collector, můžete sledovat informace o nových vydáních a nadcházejícím vývoji tenisek. Jsou také skvělým místem, kde si můžete odpočinout při lingo kolem sbírání tenisek.
 6. Obrázek s názvem Koupit tenisky Krok 18. jpeg

  6 Kupte si tenisky z důvěryhodných zdrojů. Pokuste se koupit tenisky přímo od výrobce nebo respektovaného sportovního obchodu, kdykoli je to možné. Použité zdroje online pravděpodobně prodávají napodobeniny a padělané tenisky.
 7. Obrázek s názvem Koupit tenisky Krok 19. jpeg

  7 Udržujte své boty nedotčené pro nejlepší hodnotu při dalším prodeji. Udržujte své boty čisté a nové, pokud je považujete za investiční kousek. Nikdo nemá zájem kupovat staré, páchnoucí tenisky, i když mají zvláštní styl nebo omezené vydání.
  • Komerčně dostupné čisticí prostředky na tenisky dokážou udržet vaše kopy co nejlépe.
  • Tenisky skladujte na tmavém místě. Světlo může způsobit žloutnutí , který znehodnocuje vaše boty.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Zatímco u atletické obuvi je střih nesmírně důležitý, je dobré zajistit, aby dobře padly i vaše ležérní tenisky. Postupujte podle stejných základních pokynů, abyste se ujistili, že vám módní tenisky nezpůsobují bolest ani nepohodlí.
 • Chcete -li aktualizovat vzhled starých tenisek nebo nových tenisek, které vypadají trochu obyčejně, můžete to zkusit malování tenisek s přizpůsobenými designy.

reklama

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat online přenosy Modafferi vs Barber, Fili vs Yusuff a všechny předběžné boje o karty UFC 246 bez kabelu.

Novak Djokovič svou výhrou v Madridu vyrovnal rekord Rafaela Nadala ve většině titulů ATP Masters 1000.

Pokud jste nikdy neviděli herní show s názvem Press Your Luck, nevíte, o co přicházíte. Tento článek vysvětlí, jak se stát fanouškem této show. Sledujte několik epizod Press Your Luck a sledujte, jak se během ...

Zjistěte, jak sledovat třetí sezónu seriálu „Very Cavallari“ online, pokud nemáte kabel nebo přístup k televizi.

Jak udělat jahodový banánový koktejl. Jahody a banány jsou klasickou kombinací. Proč je místo v mléčném koktejlu, jehož základem je zmrzlina, nezkusit místo toho v smoothie? Vyrobte si z jogurtu nebo mléka a ledu, ...

Bývalý grandslamový šampión ve čtyřhře Bob Hewitt se dívá před soudní řízení na High Gauteng High Court v Johannesburgu 10. února 2015.