Jak sledovat živý online přenos NBA 2019 bez kabelu

Sledujte NBA Draft online

Getty

Přímý přenos draftu NBA pro rok 2019 můžete sledovat prostřednictvím bezplatné zkušební verze PlayStation Vue přímo zde . Více informací o PS Vue a dalších možnostech živého streamu najdete níže


Draft NBA 2019 se uskuteční ve čtvrtek v Barclays Center v Brooklynu v New Yorku.

Zahájení předlohy je naplánováno na začátek v 19 hodin. ET a bude vysílán na ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete živý přenos konceptu sledovat na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů : Všechny čtyři zahrnují ESPN a ESPN2.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete živý přenos draftu sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně ESPN a ESPN2.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete živý přenos draftu sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Sling TV

ESPN a ESPN2 jsou součástí balíčku kanálů Sling Orange.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete živý přenos konceptu sledovat na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Náhled konceptu NBA 2019

Zatímco pelikáni z New Orleans musí s prvním celkovým výběrem výslovně vyjádřit své záměry, ohledně jejich výběru je jen malá záhada.

Franšíza již začala na svých webových stránkách zveřejňovat hlavní body fenoménu Duke Zion Williamson. Hlavní trenér Alvin Gentry řekl, že na správný výběr není velký tlak.

Opravdu velmi málo, řekl Gentry podle Associated Press . Minimální, ano? Myslím, že se rozhodneme správně.

Dodal: [První celkový výběr] okamžitě posiluje naši franšízu. Skončíme s opravdu dobrým basketbalistou.

Velký muž nacpal statistiku jako nováček: 22,6 bodů, 8,9 doskoků, 2,1 asistence, 2,1 krade a 1,8 bloku, to vše při střelbě absurdních 68 procent z pole.

New Orleans je také vyzbrojen celkovým výběrem č. 4 - jedním z mála tipů získaných v obchodě, který poslal Anthony Davise do Los Angeles Lakers - a další týmy projevil zájem v obchodování za to.

Existuje high -end, přední konec draftu, ale bude tu kluk, který bude draftován 14 až 25 a který také změní hru, řekl Gentry, podle AP. Stalo se to téměř každý rok a právě tam byli draftováni Steve Nash a Kobe Bryant a Giannis (Antetokounmpo) a ti kluci - v té oblasti právě tam. Takže někde na trati se objeví překvapení, kteří se zvýší a stanou se opravdu dobrými basketbalisty.

Očekává se také, že Williamsonův vysokoškolský spoluhráč RJ Barrett bude vybrán do první pětky. Kluzké křídlo dalo jasně najevo, že doufá, že půjde na č. 3 do New York Knicks.

RJ zde v New Yorku vzkvétá, řekl hlavní trenér Duke Mike Krzyzewski v úterý na své show SiriusXM pořádané z New Yorku, podle New York Post . Chce tu být. Je tak dospělý. Minulý pátek mu bylo 19 let, ale byl součástí kanadského basketbalového programu od [byl] malý kluk, vždy hrál.

V sezóně osamělých kolejí měl Barrett průměrně 22,6 bodů, 7,6 doskoků a 4,3 asistence na zápas, přičemž bojoval z hloubky (30,8 procenta) a čáry volného hodu (66,5 procenta).

skica tenisového míčku

Toto dítě je multidimenzionální hráč, řekl Krzyzewski podle příspěvku. Hned by začal. Má potenciál být dvojitý-dvojitý chlap. Je to skvělý obranný doskok, a pokud se mu to podaří, může tlačit a může hrát jeden na čtyři. Protože také může projít. Jak roste, v kariéře tohoto dítěte nastanou časy, kdy se triple-double stane více než jednou. Je to hvězda. Není pochyb. Krásné, krásné dítě.


Populární Problémy

Orli jsou nejnovějším předmětem dokumentárního cyklu Amazonu „Vše nebo nic“. Zde je návod, jak sledovat všechny epizody online právě teď.

Safíry jsou obvykle považovány za modré, ale mezi nimi mohou být také červené, žluté, oranžové, zelené nebo jiné barvy. Přírodní safíry se nacházejí v zemi nebo ve vodě. Syntetické safíry jsou vyráběny v laboratoři. Hledejte nedostatky nebo ...

Jak si užít návštěvu EWTN v Birminghamu v Alabamě. EWTN je zkratka pro Eternal Word Television Network. Je to katolický televizní kanál v Birminghamu v Alabamě. Lidem, kteří tam přicházejí, se říká poutníci. Podívejte se, jak si užít být poutníkem ...

Jak opravit mokré semišové boty. Semiš je kůže, která byla namáhaná, roztržená a rozrušená, aby získala klasický semišový vzhled. Protože je tkanina již „zničená“, semiš je mnohem méně odpuzující vodu než kůže. Vždy byste měli ...

Prezident Ruské tenisové federace nazývá Venuši a Serenu „bratry Williamsovými“.

Čtyři roky po porážce se stejným soupeřem ve stejné fázi Roger Federer na Shanghai Masters ulehčil Albert Albertovi Vinolasovi.