Maria Šarapovová obviňuje ITF z toho, že v prvním rozhovoru od úspěšného odvolání byla „jejím příkladem“Bývalá světová jednička Maria Šarapovová ji včera viděla 24 měsíců zákaz tenisu zkrácen na 15 měsíců po odvolání k CAS nebo Radě pro sportovní arbitráž.

Nyní rusko-americké eso v rozhovoru uvedlo, že se cítí terčem ITF. V rozhovoru s ostříleným hostitelem americké talk show Charlie Rose Sharapova, která byla vychována a od emigrace do USA v roce 1994 žila na Floridě, řekla, že byla ukázána v řízení.'Byla jsem tak šokována, když jsem obdržela e -mail,' říká o e -mailu, který ji informovala o zákazu od Mezinárodní tenisové federace. 'Tady byla látka (meldonium), kterou jsem bral deset let, a tady mám mail od ITF, že jsem měl, měl jsem toto porušení.'

Vyvrátila, že „stále“ nevidí meldonium (mildronát) jako prostředek zlepšující výkon, přestože jej Světová antidopingová agentura nebo WADA přidala na seznam zakázaných látek. Je to v Rusku na seznamu, je to tak běžné jako aspirin, já to beru 10 let ze zdravotních důvodů, bylo mi 18 let, právě jsem vyhrál Grand Slam, pokračovala.

Vzal jsem to na příkaz mé doktorky, opakovala, a tak jsem to dělal roky.Přečtěte si více: Co je meldonium a jak jej Šarapovová použila?

Rose zpochybnila Šarapovovou na jejím počátečním 24měsíčním pozastavení. Závěrečné prohlášení uznalo, že Šarapovová nemůže být v žádném případě považována za mezinárodní doper, což vedlo k tomu, že se Rose Rusa zeptala, zda si myslí, že původní odsouzení bylo zasloužené.

Dostala jsem 24 měsíců, ale oni chtěli čtyři roky, “řekla Šarapovová v rozhovoru a poukázala na to, že se cítila cílená a obětní beránek. Prošel jsem slyšením ITF, před arbitráží zvolenou ITF. Slyším, protože vím, že lidi, se kterými mluvím ... byli vybráni lidmi, se kterými bojuji. ' Rus ve svém slyšení silně pocítil zaujatost vůči ní, což je skutečnost, které se opakovaně dotýkala.Nejsem si jistý, že je to neutrální.

dobré boty na tenis

CAS (Rada pro sportovní arbitráž) je neutrální, poskytli mi 9měsíční snížení. To není neutrální.

Šarapovová pokračovala v obviňování ITF ze zaujatosti a řekla, že jsem nechtěl věřit, že jsem byl příkladem, ale začínám!

Tenisová hvězda si ale ze zákazu odnesla i některá pozitiva. Mám rozvrh, mám plán, dělal jsem spoustu věcí, které jsem předtím nedělal. Ačkoli řada sponzorů eso po odhalení meldonia upustila, Sharapova má několik dalších dohod o schválení a místo toho byla aktivní na tomto okruhu.

Hodně jsem cestoval a obchodoval, řekla 29letá žena, která vlastní vlastní sortiment cukrovinek jménem Sugarpova, Charlie Rose. Teď už vím, jaké jsou víkendy. Poprvé vím, že je sobota, je neděle. Dříve byly ty dny grandslamové finále, takže na to jste čekali!

Zdůraznila, že je důležité mít čas pro sebe. Šarapovová popsala incident, kdy našla motivaci navštěvovat třídu spinningu v důsledku počátečních odhalení jako svůj zlomový okamžik.

Nikdy v životě jsem nepoužíval slovo odmítnutí. Nevěřím na nos. Narodil jsem se jako válečník, “skončila Šarapovová.

Její zákaz je od 25thdubna 2017.

Populární Problémy

Analyzujeme klíčové zápasy prvního kola na US Open a podíváme se na šance Federera, Djokoviče a Murraye na turnaji, který začíná zítra na stadionu Arthura Ashe.

Jak získat sexy záda. Mít sexy záda vyžaduje práci, ale je to dosažitelné! Zlepšení držení těla okamžitě způsobí, že vaše záda budou vypadat delší, rovnější a tónovanější. Vzhled svých zad můžete dále zlepšit cvičením ...

Tenisové míčky lze využít nejen k hraní her. Když jsou rozřezány, můžete je posunout na nohy nábytku nebo chodítka, abyste chránili své podlahy a snáze je přemisťovali. Pokud snížíte tenisový míček na polovinu, můžete použít ...

Všichni máme v životě role. Co je tvoje? Budou na vás vzpomínat po letech, až budete dávno pryč? Legenda je někdo, kdo po sobě zanechává nezapomenutelný dojem na ostatní. Dotýkají se životů, pamatují si ...

Jak skladovat své airsoftové zbraně. Pokud jde o airsoftové sporty, spousta zábavy přichází s pořízením všech různých zbraní a budováním vaší sbírky. Existuje mnoho způsobů, jak ukládat zbraně, takže si vyberte způsob skladování na základě ...

Váš průvodce streamováním filmu The Rookie online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.