Jak chytit baseball

Bunting je skvělý způsob, jak postoupit běžci nebo dokonce získat zásah. Pokud létáte jako blesk nebo nevěříte schopnostem třetího nebo prvního basemana, může být strnad velmi účinný. Pokud vy nebo váš manažer trochu riskujete, můžete se dokonce pokusit o sebevražedný stisk. Zde je návod, jak bunt jako profesionál.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Bunt a Baseball Krok 1

  1 Rozhodněte se, zda chcete „ukázat bunt“ nebo ne. „Ukázat bunt“ znamená vkročit do boxu těsta a okamžitě se dostat do strnadové polohy se dvěma rukama na pálce. Ukážete bunt, když každý ví, že budete bunt - pokud jste například nadhazovač. Možná nebudete chtít ukázat bunt, pokud chcete položit překvapivou bunt.
  • Jakmile předvedete bunt, třetí a první baseman druhého týmu by se měli začít pohybovat směrem k boxu těsta a postavit bunt. Pokud se je snažíte překvapit a zvýšit své šance na položení úspěšného bunt, pravděpodobně nebudete chtít ukázat bunt, dokud džbán nezačne svůj pohyb.


 2. Obrázek s názvem Bunt a Baseball Krok 2

  2 Jakmile se džbán dostane do úseku, začněte přecházet do svého strnadového postoje. Ponechte spodní ruku na stejném místě, jako když obvykle udeříte. Pomalu sklouzněte horní rukou na místo, kde netopýr začíná houstnout do hlavně. Hlaveň netopýra by měla být mírně nakloněna nahoru, takže je v úhlu 30 ° až 45 ° od země. Hlaveň by měla vždy spočívat nad rukama .
  • Pokud se držíte za hlaveň netopýra, nezapomeňte držet palec a ukazováček pevně za hlaveň. Nechcete, aby vyčnívaly prsty, a určitě nechcete, aby přední část netopýra - část, která je nejblíže džbánu - byla blokována příliš dlouhými prsty.
 3. Obrázek s názvem Bunt a Baseball Krok 3

  3 Otočte zadní nohu směrem k džbánu, zatímco vaše pole bude buntovat. Nechcete, aby obě nohy vytvářely s talířem přímou linii, protože díky tomu budete velmi odhalení a nedovolí vám explodovat z krabice těsta, pokud náhodou položíte bunt. Místo toho otočte zadní nohu směrem k džbánu a sklopte horní část těla směrem k hřišti. Pokud se hřiště dostane dovnitř, můžete rychle otočit tělo zpět, aby nedošlo k zasažení.
 4. Obrázek s názvem Bunt a Baseball Krok 4

  4 Pokud hřiště není úder, stáhněte pálku. V situaci sebevražedného stisku chcete porazit jakoukoli výšku, se kterou se můžete dostat do kontaktu. V opačném případě chcete pouze rozdávat údery. Pokud je hřiště nízké, vysoké nebo venku nebo uvnitř, jednoduše vytáhněte pálku zpět, abyste umpu naznačili, že berete míč, aniž byste se pokoušeli buntovat. Pokud necháte netopýra nad talířem, ump pravděpodobně vyvolá stávku.
 5. Obrázek s názvem Bunt a Baseball Krok 5

  5 Nakloňte pálku ve směru, kam chcete umístit nástrahu. To, kam umístíte svoji bunt, má obrovský dopad na to, zda vyhodíte hod. Pokud chcete umístit svou bunt na třetí stranu základny, nakloňte pálku tak, aby se shodovala s třetím basemanem. Pokud chcete umístit svou bunt na první stranu základny, nakloňte pálku tak, aby se zarovnala s prvním basemanem.
  • Než se dostanete do boxu na těsto, podívejte se na infield. Pokud například třetí baseman hraje blízko trávy nebo je zastíněn blíže k shortstopu, než by měl být, pravděpodobně budete chtít míček namířit co nejblíže ke třetí základní čáře.
  • Neexistuje shoda na tom, kde je nejlepší místo, kde umístit svou bunt. Někteří říkají, že svazování mezi džbánem a třetím basemanem je ideální, protože by se mohli zmást, kdo to postaví. Jiní si myslí, že strkání směrem k druhému basemanovi nutí druhého basemana provést opravdu tvrdý hod přes jeho tělo.
  • Pokud je na první základně běžec, zkuste vyrazit směrem k druhému basemanovi. Pokud je na druhé základně běžec, zkuste narazit mezi třetího basem a shortstop.
 6. Obrázek s názvem Bunt a Baseball Krok 6

  6 Ohýbejte se v kolenou, abyste místo pádu pálky kontaktovali míč. Odhodit pálku k pokoření nízké výšky je velmi obtížné a vyžaduje úžasnou koordinaci ruka-oko. Pokrčení kolen je poměrně snadné - zvládne to každý.
 7. Obrázek s názvem Bunt a Baseball Krok 7

  7 Dávejte pozor na míč, který přichází na talíř. Jakmile přijde hřiště, podívejte se na míč do pálky. Chcete, aby se vaše oči soustředily na míč co nejvíce.
 8. Obrázek s názvem Bunt a Baseball Krok 8

  8 Vytáhněte pálku mírně zpět těsně předtím, než se míč dotkne. Pokud necháte pálku tuhou, když se dostane do kontaktu s míčem, míč se od něj pravděpodobně odrazí tvrději a snadno spadne do rukavice nadhazovače, třetího nebo prvního basemana. Pokud těsně před kontaktem vytáhnete pálku mírně dozadu, míček by měl cestovat ve správném množství - stejnou vzdálenost od chytače, nadhazovače a jakéhokoli infielderu. To vám pomůže dosáhnout dokonalé bunt.
 9. Obrázek s názvem Bunt a Baseball Krok 9

  9 Pokuste se navázat kontakt s míčem ve spodní části hlavně a poslat míč dolů do země místo nahoru do vzduchu. Pokud zasáhnete míč do spodní poloviny hlavně, míč se posune dolů na zem, kde bude muset být postaven. Pokud míč zasáhnete do horní poloviny hlavně, bude létat vzhůru do vzduchu, kde jej lze snadno zachytit.
 10. Obrázek s názvem Bunt a Baseball Krok 10

  10 Dávejte si pozor na strnku se dvěma údery. Pokud faulujete míč dvěma odpaly při odpalování, jste venku. Mnoho pálkařů přejde do svého úderného postoje dvěma údery a pokusí se zasáhnout. Vezměte si podněty od třetího základního trenéra o tom, zda byste měli zkusit bunting se dvěma údery.
 11. Obrázek s názvem Bunt a Baseball Step 11

  jedenáct Jakmile se dostanete do kontaktu s míčem, vybuchněte z krabice těsta směrem k první základně. Pokud jste levoruký pálkař, můžete netopýra „táhnout“ s sebou k první základně, než se navážete do kontaktu. (Říká se tomu „tahání“ nebo „přetahování“ a je těžké to udělat!) Reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Pokud je běžec na třetím, ale ne na druhém místě, je strnad levný způsob, jak se dostat na základnu nebo vyrobit běh. Soupeřící tým bude opatrně vhazovat první, nebo riskuje běžce při třetím bodování.
 • Klíčové je překvapení. Nebuďte příliš často a snažte se velmi trefit míč, když poprvé předvádíte bunt.
 • Pokuste se tímto způsobem dostat na základnu, pokud jste velmi rychlý běžec nebo pokud je soupeřův tým zvyklý na to, že trefujete do pole.
 • Může se to zdát zřejmé, ale nikdy nenarážejte, pokud jsou základny nabité.
 • Pokud obětujete strnad, ujistěte se, že manažer nebo odpalovací trenér ví, že strkáte, aby základní trenéři dali běžcům správné pokyny.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Podvádění na testu není nikdy dobrý nápad. Podvádíte sebe i svoji budoucnost. Pokud však musíte, pokuste se to alespoň udělat správně. Napište informace tužkou na nehty. Přirozeně pomáhá, když umíte psát v malém.

Je tedy načase, aby se ten starý řetězový plot vydal cestou dodo. Odstranění „plotové textilie“ nebo samotného řetězu je snadná část. Odstranění samotných sloupků plotu vyžaduje více úsilí a někdy použití kamionu nebo ...

Pong byl vynalezen na Dartmouth College, a abyste mohli hrát původní verzi hry (s pádly), budete potřebovat stůl mnohem větší než stůl typu „beer pong“. Mnoho stylů hry, včetně běžného stylu lobů a starších ...

Poté, co si Serena zajistila napínavé střetnutí s Halepovou v semifinále Miami Open, zahájila střet o titul proti Navarrovi.

Jaké jsou vyhlídky nejlepších 4 na Australian Open? Tady je pohled.

Havrani a Bengálci se setkají v neděli 5. týdne zápasu AFC North. Takto můžete hru sledovat na počítači, Roku, Firesticku nebo jiném streamovacím zařízení.