Jak streamovat herní plán: Průvodce prohlížením rodiny

streamovat herní plán

Streamujte herní plán hned teď
Herní plán nezačalo kariéru Dwayna Johnsona a rozhodně ho to katapultovalo do slávy. Co to pro něj ale udělalo, byla pomoc fanouškům, aby ho viděli jako někoho jiného než The Rock, profesionálního zápasníka. Film je o sobeckém hráči NFL, který zjistí, že má dceru, a naučí se, jak být otcem a myslet na někoho jiného než na sebe.

Samotný děj může být na předvídatelné straně, ale mít Dwayna Johnsona v hlavní roli je pravděpodobně to, co lidi zajímá, jak se dívat Herní plán nyní online, roky po svém prvním uvedení do kin. Film vyšel v roce 2007, což bylo několik let po Johnsonově odchodu z WWE. Bylo jasné, že jeho cílem bylo, aby se stal hercem místo zápasníka, podobně jako se o to právě pokouší John Cena. A možná Herní plán trochu pomohl Johnsonovi na jeho cestě za statusem filmové hvězdy.

Díky internetu, streamování Herní plán nikdy nebylo jednodušší, a možná to chtějí udělat noví i staří fanoušci, protože chtějí vidět Johnsona v dřívějších letech jeho filmové kariéry. Ať tak či onak, streamujte zde Herní plán právě teď.

Jak streamovat „herní plán“ - exkluzivně na Disney+

Herní plán je další film Dwayne The Rock Johnson, který bude streamován výhradně prostřednictvím nové streamovací služby předplatného Disney, Disney + .

Můžete streamovat Herní plán a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte herní plán
  5. 5. Klepněte na „Herní plán“
  6. 6. Klepněte na tlačítko Přehrát
  7. 7. Užijte si to!

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Streamujte to hned

„Herní plán“: Přehled

Datum vydání: 28. září 2007
Tvůrci: Nichole Millard, Kathryn Price a Audrey Wells
Ředitel: Andy Fickman
V hlavních rolích: Dwayne Johnson, Kyra Sedgwick, Morris Chestnut, Roselyn Sanchez a Madison Pettis
Hodnocení: PG
Synopse: Když se hvězda NFL dozví, že má dceru ze vztahu, který měl před osmi lety, jeho svět se obrátil vzhůru nohama.

Jak dlouhý je „herní plán“?

Původní divadelní vydání Herní plán trvala hodinu a 50 minut.

Zápletka „Herní plán“

Herní plán je příběh nadcházející hvězdy NFL, která zjistí, že je otcem předčasné osmileté dívky. Když film začíná, rozehrávač Joe Kingman žije šťastný bakalářský život a zdá se, že si užívá svůj volný čas, aniž by byl kýmkoli a čímkoli svazován. Vstupte do Peyton Kelly, kterého doma opustila jeho bývalá manželka, se kterou se před rokem rozvedl. Není třeba říkat, že Joe netušil, že zplodil dítě, a být zodpovědným rodičem mu nepřijde snadné.

To, co začíná jako způsob, jak získat lepší publicitu jako otcovská postava, se však pomalu slévá do Joeho objetí skutečnosti, že je táta a že on a jeho dcera mají mnoho společného. Zatímco se Joe snaží zůstat dominantním a sobeckým hráčem na hřišti, pracuje na tom, aby byl rodičem Peytona mimo hru.

Když se Joe dozví, že Peytonova máma, jeho bývalá manželka, byla ve skutečnosti zabita při autonehodě a ona žila s hr tetou z matčiny strany a plížila se pryč, aby se setkala s Joeem, všechno se zvrtlo. Joe si ale brzy uvědomí, že chce zůstat v Peytonově životě a dokonce jako profesionální fotbalista změnil své srdce. Na konci filmu si s Peytonem vybudovali skutečný vztah a ona se k němu nastěhuje navždy, zatímco on ocení důležitější věci v životě. Naznačte slzy.

Obsazení ‚The Game Plan‘

V době jeho vydání, Herní plán představoval Dwayna Johnsona jako svou hvězdu a byl oficiálně účtován jako Dwayne ‘The Rock‘ Johnson kvůli své kariéře zápasníka WWE. V dnešní době dělá víc herectví než cokoli jiného, ​​ale Herní plán nabídl fanouškům způsob, jak ho vnímat jako jiný druh herce, než jak jej dříve zobrazoval v profesionálním zábavním zápase. Zbytek obsazení, včetně Madison Pettis, je pro celkový příběh filmu stejně důležitý, ale dalo by se tvrdit, že Herní plán pomohl rozjet Johnsonovu hereckou kariéru.

Dwayne Johnson jako Joe Kingman

Joe Kingman je vaší typickou pompézní hvězdou NFL, když film začíná. Nechce mít se svou překvapivou dcerou nic společného a dává to jasně najevo hned. Nakonec ho však poučí o důležitosti rodiny a hraní poctivé hry. V reálném životě byl Dwayne Johnson v té době znám spíše jako The Rock Herní plán Vydání, ale také hrál univerzitní fotbal, což možná pomohlo hrát jeho postavu Herní plán trochu jednodušší.

Madison Pettis jako Peyton Kelly

Přestože Peyton Kelly přistupuje k Joeovi, protože ho chce poznat jako svého biologického otce, činí tak pod nečestnými záminkami. Její úmysly jsou však dostatečně čisté, protože ho chce jen znát poté, co její matka zemře při autonehodě. Mimo Herní plán Madison Pettis v té době neměla žádné velké televizní nebo filmové role. Od té doby měla role v televizních pořadech jako Cory v domě a The Fosters a nikdy nepřestala pracovat.

Kyra Sedgwick jako Stella Peck

Stella Peck je Joeův tvrdý jako nehtový agent, který se zpočátku dívá na myšlenku Joe přivítat Peytona v jeho životě. Věří, že dítě bude chudé na svůj obraz, ale poté, co si uvědomí, že Joe musí předložit novějšímu vzhledu tisku, povzbuzuje jeho vztah, i když jen aby zvýšil jeho popularitu. Role Kyry Sedgwick v Herní plán je relativně malá ve srovnání s těmi z jejích hvězd, ale ve skutečnosti je jinak herečka, která získala cenu Emmy.

Roselyn Sanchez jako Monique Vasquez

Monique Vasquez jako instruktorka baletu Peytona vyzve Joea, aby se sám zapojil do tance, aby viděl, jak velká výzva to je, a to i pro profesionálního sportovce. Joe výzvu vítá a brzy se spojí kvůli jejich chemii a času strávenému s Peytonem. V zásadě skončí spolu, ale Monique není tím, kdo by Joeovi umožnil uniknout kterémukoli ze svých dřívějších výstřelků. Po Herní plán „Roselyn Sanchez byla v několika televizních seriálech a televizních filmech, ale byla také výkonným producentem Smrt parádnice ve Vegas , ve kterém hrála.

Morris Kaštan jako Travis Sanders

Travis Sanders je široký přijímač ve stejném týmu jako Joe a znovu a znovu je ignorován, aby Joe mohl ukázat svůj talent. Mimo Herní plán Morris Chestnut však není ignorován jako herec ve svém oboru. Byl na řadě velkých žánrů na velkých i malých obrazovkách, včetně role v Zdravotní sestra Jackie a Legendy a hlavní roli v komediálním superhrdinském filmu Nářez 2 .

Písně a soundtrack „The Game Plan“

Bohužel pro fanoušky Herní plán , k filmu není určen žádný zvukový doprovod. Když film nemá hrstku nezapomenutelných písní nebo dokonce jedinečnou hudbu, někdy není zvukový doprovod nutný. Ačkoli tam jsou některé písně související s filmem, jako Moje holka od The Temptations a Pojďme na to Marvin Gaye, neexistuje žádný skutečný soundtrack pro pivo. Místo toho si můžete koupit jednotlivé písně, které byly ve filmu uvedeny.

„Herní plán“ u pokladny

Pro některé, Herní plán se může zdát o krok výš než originální film Disney Channel. A možná v některých ohledech je. Nebýt velkých jmen, které ve filmu hrály, mohlo by to fungovat i jako televizní film. Ale možná kvůli těm velkým jménům podařilo se mu to 90 648 202 $ na domácím trhu a 147 880 543 $ na celém světě. Ve srovnání s rozpočtem 22 milionů dolarů jsou tato čísla docela působivá.

Recenze „The Game Plan“ - Co řekli kritici

Obecný názor recenzentů v době Herní plán Vydání nebylo skvělé. Nejvíce film uznával spíše díky předvídatelným dějovým liniím než zábavným nebo potěšujícím momentům, které byly vrženy, aby ukázaly chemii Johnsona a Pettise jako fiktivního otce a dcery. Empire Online uvedlo, že ani The Rockovo obrovské charisma nemůže zachránit toto předvídatelné jízdné, které hodně vypovídá o některých názory kritiků na film v době, kdy. The New York Times taky zavolal film pro jeho předvídatelný děj a dále jel domů fakt, že Herní plán nebyl mezi kritiky hitem.

Kde se „herní plán“ hodí do Disneyho filmu Pantheon

Herní plán byla první hlavní rolí, kterou měl Johnson poté, co opustil WWE jako stálý hráč. A dokonce i poté pokračoval v hlavních rolích v jiných filmech Disney Závod na Witch mountain a Moana . Herní plán celkově neznamenal začátek jeho kariéry baviče, ale na začátku to hrálo velkou roli. A přestože kritici mohli dát filmu negativní recenze, má vyšší hodnocení na Rotten Tomatoes s 69% místo skóre kritiků 29%. A protože ho The Wrap umístili doprostřed seznamu Johnsonovy filmy se umístily od nejhoršího k nejlepšímu, lze bezpečně říci, že to alespoň nějakým způsobem zapůsobilo.

xfl 30 pro 30 stream

Trailer „Herní plán“Hrát si

Herní plán (trailer) disney.go.com/disneypictures/gameplan/ CAST: Dwayne 'The Rock' Johnson Kyra Sedgwick Roselyn Sanchez Morris Chestnut Madison Pettis Gordon Clapp CREW: Režie: Andy Fickman Scénář: Nichole Millard & Kathryn Cena Producenti: Mark Ciardi a Gordon Gray UVOLNIT DATUM: 28. září 2007 2007-06-24T08: 45: 40Z Streamujte herní plán hned teď

Drobnosti „The Game Plan“: 5 rychlých faktů

Jedna z největších zábavných skutečností o Herní plán pravděpodobně to umožnilo Johnsonovi vrátit se ke svému času jako téměř profesionální hráč NFL. Ale existuje spousta dalších triviálních drobností Herní plán díky čemuž je sledování ještě zábavnější, kdykoli můžete. Ale součástí zábavy při sledování filmů je vidět je optikou někoho, kdo má zkušenosti se všemi malými fakty, o kterých nikdo jiný neví.

1. Toto byl ‘The Rock’s Last Movie

Zatímco Herní plán nebyl Johnsonův poslední film, byl to poslední film, ve kterém by byl také připočítán jako The Rock. To byl pravděpodobně způsob, jak Johnson úplně odstoupit od své wrestlingové osobnosti a přijmout svou kariéru jako filmový herec.

2. Byl to první film pro další hvězdu

Pettis debutovala v celovečerním filmu Herní plán . Před filmem se objevila v show Barney a přátelé a Hannah Montana , ale toto byl její první skutečný film, ve kterém hrála.

3. Elvis byl nápad Dwayna Johnsona

Ve filmu je Joe velkým fanouškem Elvise. To byl Johnsonův nápad přidat do filmu, protože v reálném životě je i on velkým fanouškem Elvise. Ve skutečnosti většina upomínkových předmětů použitých při natáčení byla ve skutečnosti z jeho vlastní osobní sbírky.

4. Tři z hvězd filmu si zahráli na detektivy

Ačkoli nikdy nebyli v televizním pořadu nebo filmu jako strážci zákona, Sedgwick, Johnson a Chestnut v určitém okamžiku hráli detektivy. Pro Sedwicka to bylo v komediálním seriálu Brooklyn devět devět Pro Johnsona to bylo Ostatní kluci , a pro Chestnut to bylo Nářez 2 .

5. Film téměř představoval slavný tým

Původně, Herní plán šel do představovat New England Patriots jako Joeův fotbalový tým. Ale protože jednání byla příliš obtížná, producenti se vydali mnohem levnější cestou tím, že si vybrali fiktivní tým.
Streamujte herní plán hned teď


Populární Problémy

Piruety jsou typem obratu prováděného na jedné noze, který má původ v baletu, a používají se také v jazzovém tanci. Chcete -li provádět jazzovou piruetu, musíte vědět, jak protáhnout a posílit svaly, abyste se vyhnuli zranění. Musíte také ...

Jak udržet jídlo teplé na večírku. Když pořádáte večírek, dohlížet na jídlo je náročný, ale důležitý úkol. Potraviny ponechané vychladnout nejen nepříjemně chutnají, ale kvůli růstu bakterií se stávají nebezpečnými. Naštěstí,...

Jak vyrobit kočičí hračky z běžných předmětů pro domácnost. Kočky potřebují hračky pro cvičení a rekreaci. Nejlepší typy kočičích hraček by měly napodobovat dovednosti, které by vaše kočka musela využívat, pokud by žila ve volné přírodě. Http://abcnews.go.com/GMA/bes ...

Seahawks a Cowboys se setkávají v jedné z nejzajímavějších her 3. týdne. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry, pokud nemáte kabel.

Jak se dozvědět o alternativách k HRT. Ženy vstupující do menopauzy se mohou rozhodnout pro předepsanou hormonální substituční terapii. Jiné ženy v menopauze se mohou rozhodnout projít menopauzou pomocí alternativních metod ke zvládnutí obtěžujících symptomů ....

Státní soupeři Nebraska a Creighton se v pátek večer setkají ve velkém zúčtování. Zde je návod, jak můžete sledovat hru živě online, pokud nemáte kabel.