Živé kanály „Celebrity Big Brother“ pro 3. týden

Čeká nás třetí týden Celebrity Big Brother 2018 a nedávno se členové obsazení zbavili jedné ze svých největších konkurentek, Shannon Elizabeth. Když vyšla z domu, herečka prozradila, že když na konci této hry odevzdá hlasy porotci, mohou se objevit hráči, vůči kterým má zášť. Vysvětlila:

Pokud je tam někdo, koho respektuji hru, kterou hrají, a mám pocit, že si ji zasloužil, pak to bude můj hlas. Ale právě teď, ze všeho, co [o] Rosse a Marissě a Ari a Brandi slyším, nerespektuji hru, kterou hrají. To, co jsem jim řekl přímo, je: Je v pořádku, když mám pocit, že jste se na mě obrátili, protože mě přistihli při pokusu něco udělat, ale neudělal jsem to. Neobrátil jsem se na ně, neměl jsem za zády všechna tato spojenectví, ze kterých se mě pokoušeli obvinit, ve skutečnosti jsem měl záda.

Pro ty neznámé tvoří cast-off ze seriálu porotu, která nakonec rozhodne, kdo je vítězem show… To je tak zajímavá hra, že členové obsazení se často musí navzájem bodat, aby se dostali daleko konkurenci, ale spalují mosty s lidmi, kteří nakonec rozhodnou o jejich osudu.

Podle CBS All-Access budou fanoušci po celé zemi moci sledovat živé vysílání pořadu na více platformách. Fanoušci navíc mohou každou epizodu dohnat na vyžádání poté, co odvysílají živě. Pořad lze sledovat na mobilních zařízeních prostřednictvím aplikace CBS pro iOS, Android a Windows 10 a na přehrávačích Roku, Apple TV, Chromecast, Android TV, Samsung Smart TV, Xbox 360, Xbox One, PlayStation 4, Fire TV a Amazonské kanály, podle CBS . Živé kanály 24/7 uvnitř domu lze také sledovat online prostřednictvím CBS All-Access.



Přečtěte si více od Heavy

„Big Brother: Celebrity Edition“ 2018: USA Cast & Houseguests

dvorní badmintonový kurt

Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat CBS All-Access online, na svém telefonu nebo na jiném streamovacím zařízení, a to tak, že se zaregistrujete k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu . Stojí měsíční poplatek, ale všechny jsou dodávány s bezplatnou zkušební verzí, takže můžete dnešní večerní show sledovat zdarma:

Amazon Prime : Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžete sledovat živý přenos z vašeho místního kanálu CBS prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván s 3denní bezplatnou zkušební verzí. Jakmile se zaregistrujete pro kanál Amazon Prime i CBS, můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu nebo na vašem telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení přes Aplikace Amazon Video .

CBS Naplno : Tato služba vám umožní sledovat živý přenos z vašeho místního kanálu CBS (včetně většiny trhů), jakož i ze všech knihoven CBS na vyžádání. Je to nakonec stejné jako výše uvedená možnost, pouze se díváte spíše na digitální platformu CBS než na Amazon. Můžete se přihlásit k bezplatné 7denní zkušební verzi , a pak můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace CBS .



Přečtěte si více od Heavy

Leslie Roy Moonves, manžel Julie Chen: S kým se oženil hostitel „Velkého bratra“?

FuboTV : CBS (živé na nejméně 20 trzích) je součástí balíčku kanálů Fubo Premier. Součástí je 7denní zkušební verze zdarma , a můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV .

obrázky stolního tenisu

Celebrity Big Brother After Dark aka BBAD , je after-show, která bude exkluzivně vysílat živě na Pop TV. Přehlídka přináší fanouškům živý pohled do pozdních nočních hodin Velký bratr dům sedm nocí v týdnu, počínaje středou 7. února 2018, od 12 do 3 hodin ET/21 hodin - 12:00 PT do soboty 24. února 2018.

Mezi soutěžícími, kteří jsou stále v mixu, jsou Ariadna Gutiérrez, Brandi Glanville, James Maslow, Marissa Jaret Winokur, Mark McGrath, Metta World Peace a Omarosa Manigault. Dvouhodinové finále přehlídky se bude vysílat v neděli 25. února 2018.


Populární Problémy

Jak vyrobit smažené fazole. Už jste někdy navštívili Taco Bell a/nebo jiné mexické restaurace a přáli jste si, abyste mohli mít ty samé dobré fazole v pohodlí svého domova? Pokud ano, postupujte krok za krokem a naučte se to ...

Tenis: Původ a vývoj tohoto sportu

Zde je návod, jak sledovat živý přenos všech přípravných zápasů UFC 240 online.

Rafael Nadal se v sobotu setká v semifinále Paris Masters s Alexandrem Zverevem. Nadal vede na turné hlavou 5: 1 nad Zverevem.

Je dobře známo, že Federer a Nadal hráli v roce 2008 finále blockbusteru. Jaká jsou další velká finále ve Wimbledonu? Zjistěte to zde :.