5 doplňků ochranných známek, které za ta léta představily hvězdy ve Wimbledonu

Roger Federer Wimbledon

Roger Federer se svou ikonickou čelenkouWimbledon je o prestiži a slávě, ale také o stylu a panache. Zatímco hvězdy hrající na mistrovství dávají svou krev, pot a slzy za kýžený kus stříbra, nikdy se nevyhýbají módním výrokům prostřednictvím svého oblečení a doplňků.Tenistka má na hřišti mnoho příslušenství a některé z těch základních poskytuje sami organizátoři turnaje. Oficiální wimbledonský ručník se například během mistrovství hodně objevuje (vlastní wimbledonský ručník si můžete koupit od Obchod Welspun ).Existuje ale také docela dost doplňků, které si hvězdy ve Wimbledonu vytvořily samy. Zde je pohled na 5 doplňků ochranných známek, které byly součástí mistrovství:

Čelenka Rogera Federera

Federer je široce považován za jednoho z největších hráčů, ne -li největší, v historii hry a jeho rekord na mistrovství mluví za vše.Švýcar Maestro je držitelem 17 grandslamových titulů a získal až sedm titulů Wimbledonu - společný nejvyšší počet všech mužských hráčů.Byl vyhlášen vrstevníky, juniory a předchůdci jako největší, ale jsou věci, bez kterých se neobejde ani Roger Federer! 34letý muž je jen zřídka, pokud vůbec, viděn bez své výrazné bílé čelenky. Jeho luxusní prameny vlasů byly předmětem častého odlupování jeho fanynek, takže není překvapením, že je rád drží na místě během každého zápasu.

Dokonce i způsob, jakým si čelenku uvazuje, působí jako ochranná známka; můžete ho identifikovat pouhým pohledem na temeno jeho hlavy!Populární Problémy

Nejlepší dvě semena Západu se setkávají v úterý večer, když Warriors hostí Nuggety. Zde je návod, jak sledovat hru online, pokud nemáte TNT.Jak získat Luigi na Super Mario 64 DS. Super Mario 64 DS nabízí klasickou, nezapomenutelnou hru původního Super Mario 64 (pro Nintendo 64) s mnoha dalšími funkcemi, které jsou díky Nintendo DS možné. Na rozdíl od původního ...

Andre Agassi nedávno přemýšlel o debatě „KOZA“, ale vyhnul se tomu, že by si za nejzaslouženějšího kandidáta na titul vybral někoho z Novaka Djokoviče, Rogera Federera nebo Rafaela Nadala.

Terence Crawford a Kell Brook se setkají v očekávané showdown v sobotu večer. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos z boje online.

Jak testovat reflexy. Testuje se svalové reflexy člověka, aby se vyhodnotilo, jak funguje jeho centrální a periferní nervový systém. Způsob, jakým vaše svaly reagují na stimulaci, může lékaři hodně říci o zdraví vašeho mozku, ...

Váš průvodce streamováním Alenky v říši divů online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.