Jak uspořádat zahradní párty

Garden party je venkovní setkání se zahradní tématikou. Zahradní slavnosti se obvykle konají na jaře nebo v létě, protože je pěkné počasí a kvetou květiny. Abyste mohli uspořádat večírek se zahradní tématikou, nemusíte mít zahradu, ale pravděpodobně budete chtít uspořádat večírek venku. Připravte se na zahradní párty a připravte se na úspěch.

Metoda 1 ze 3: Vytváření atmosféry

 1. Obrázek s názvem Nastavení zahradní párty Krok 1

  1 Vyberte umístění. Pravděpodobně budete chtít, aby vaše zahradní párty byla venku. Může to být na vašem dvorku, v parku nebo na zahradě. Při výběru prostoru zvažte výhled a scenérii. Ujistěte se, že jste si vybrali místo, kde je zem dostatečně rovná pro pohodlné sezení.
 2. Obrázek s názvem Nastavení zahradní párty Krok 2

  2 Nastavit světla. Pokud se vaše zahradní párty chystá po západu slunce, vytvořte jemné a romantické osvětlení. Můžete použít lucerny napájené bateriemi nebo venkovní řetězová světla. Svítidla můžete ozdobit květinami a dalšími ozdobami.
  • Kolem večírku můžete nastavit svíčky a vytvořit měkké osvětlení.
  • Můžete dokonce nastavit pochodně kolem prostoru.
  • Zvažte nasvícení cesty na večírek a ze strany.


 3. Obrázek s názvem Nastavení zahradní párty Krok 3

  3 Vyberte barevné schéma. Vyberte si asi 3-4 barvy, které použijete pro barevné schéma vaší party. Můžete použít jasné, slavnostní barvy jako růžovou a oranžovou nebo tmavší barvy jako modrou a zelenou. Budete chtít, aby vaše dekorace, nádobí, světla a další doplňky na vaší párty ladily s barevným schématem.
 4. Obrázek s názvem Nastavení zahradní párty Krok 4

  4 Postavte stoly a židle. Před večírkem nechte ve svém prostoru nastavit stoly a židle. Můžete vytáhnout všechny stoly a židle, které máte uvnitř, nebo použít venkovní zahradní nábytek. Pokud nemáte dostatek stolů a židlí, můžete si je půjčit v obchodech na večírky nebo akce. Nastavte dostatek židlí pro všechny své hosty.
  • Případně můžete rozložit deky a polštáře a udělat si piknikový styl na zahradní párty.
  ODBORNÁ TIP

  Christina Millikin

  Zakladatelka a generální ředitelka Glow Events Christina Millikin je zakladatelkou a generální ředitelkou agentury Glow Events, agentury pro plánování akcí se sídlem v San Francisku v Kalifornii. Glow Events je butiková společnost pro plánování akcí specializující se na produkci celé akce a kreativní design pro firemní a společenské akce. Christina spolupracovala s klienty jako Salesforce, Heroku, Okta a Netflix. Práce Glow Events byla představena v časopisech Martha Stewert Weddings, InStyle a SanFrancisco Magazine. Christina je obchodní poradkyní programu Goldman Sachs 10 000 malých podniků a má bakalářský titul z marketingu na Floridské univerzitě. Christina Millikin
  Zakladatel a generální ředitel společnosti Glow Events

  Plán pro nepříznivé počasí. Sledujte počasí a mějte zálohy. Tímto způsobem se můžete otočit tak či onak před týdnem podle toho, jak vypadá předpověď. Pokud bude například velmi horko, možná budete potřebovat deštníky na trávu, aby byli všichni v pohodě.

  pravidla turnaje ve stolním tenise
 5. Obrázek s názvem Nastavení zahradní párty Krok 5

  5 Mějte dekorativní nastavení stolu. Vyberte si ubrusy a prostírání, které odpovídají vašemu barevnému schématu. Na a můžete použít jakoukoli látku ubrus řezáním a lemováním. Zkoordinujte svá prostírání a ubrusy stažením jedné centrální barvy v návrzích.
  • Budete také chtít vrcholky pro vaši zahradní párty. Muzes udelat komplikované středové prvky nebo můžete udělat něco jednoduchého jako vázy s květinami nebo květiny v destilované vodě .
 6. Obrázek s názvem Set up a Garden Party Krok 6

  6 Nastavte opatření, která pomohou předcházet chybám. Bez ohledu na to, kolik chutného jídla, dobré hudby a zábavných her jste si naplánovali, nezastaví to chyby v obtěžování vašich hostů. Můžete přijmout opatření, která zabrání tomu, aby se chyby pozvaly na vaši párty. Uchovávejte jakékoli jídlo venku zakryté víčky nebo jídlo uvnitř. Nastavte komáry a citronellové svíčky, abyste zabránili komárům. reklama

Metoda 2 ze 3: Plánování jídla

 1. Obrázek s názvem Set up a Garden Party Krok 7

  1 Připravte se na grilování. Jelikož se grilování tradičně provádí venku, je to skvělá volba pro vaši zahradní párty. Pro svou párty můžete grilovat hamburgery, humry, steaky nebo špízy. Před večírkem si připravte gril a ujistěte se, že máte dostatek propanu a jakéhokoli jídla, které grilujete.
 2. Obrázek s názvem Set up a Garden Party Krok 8

  2 Připravte si přílohy. Na zahradní párty si můžete dát jídla s letní tematikou. Dejte si bramborový salát, meloun, ovocný salát nebo okurkový salát. Zvažte jídlo na prst. Je příjemné, že hosté mají snadno přenosné jídlo, aby se mohli při jídle potulovat a mísit se. Dobré možnosti jídla pro prsty jsou sýrové talíře, mini empanády a hromádky okurek.
 3. Obrázek s názvem Set up a Garden Party Krok 9

  3 Získejte dezert. Připravte si dezert pro své hosty. Můžete si něco vyrobit sami nebo si koupit něco, co ušetří čas. Makronky, ovocné koláče, cupcakes a limetkový koláč jsou skvělými dezertními možnostmi pro zahradní párty. Připravte si dezert předem a postavte ho na dezertní stojan.
 4. Obrázek s názvem Nastavení zahradní slavnosti Krok 10

  4 Připravte si studené nápoje. Připravte si pro své hosty různé nápoje. Ledový čaj je klasický drink na zahradní párty. Můžete z něj udělat velkou vanu za tolik. Ochucená limonáda (jako je malina, ostružina nebo jahoda) je dalším skvělým nápojem pro zahradní párty. Podávejte mojito nebo margarity, pokud chcete podávat studené alkoholické nápoje. reklama

Metoda 3 ze 3: Nastavení aktivit

 1. Obrázek s názvem Nastavení zahradní slavnosti Krok 11

  1 Vytvořte si seznam skladeb. Můžete vytvořit smíšené CD, použít předem připravený seznam skladeb na Spotify nebo Apple Music, nebo si můžete vytvořit vlastní seznam skladeb. Vyberte si písně, které odpovídají vašemu vkusu, ale také se budou líbit vašim hostům a budou ladit s atmosférou vaší párty. Můžete použít klasické, country, elektronické, popové nebo dokonce zvukové stopy přírody. Před zahájením večírku si připravte seznam skladeb, abyste se během večírku nemuseli starat o hudbu.
 2. Obrázek s názvem Set up a Garden Party Krok 12

  2 Nastavte zvukový systém. Před večírkem si nastavte systém pro přehrávání hudby. Ujistěte se, že máte dostatek prodlužovacích kabelů, na které se vaše reproduktory dostanou, nebo že máte bezdrátový reproduktor. Otestujte reproduktory před rukou, abyste se ujistili, že fungují a jsou dostatečně hlasité pro vaši párty.
 3. Obrázek s názvem Nastavení zahradní slavnosti Krok 13

  3 Nastavit hry. Připravte pro své hosty venkovní hry. Postavte badmintonovou síť, kukuřičnou dírku, hřiště na minigolf, boccii, podkovy nebo kroketovou soupravu, kterou budou vaši hosté hrát během večírku.
 4. Obrázek s názvem Nastavení zahradní slavnosti Krok 14

  4 Založte si fotoalbum. Domácí večírek pro své hosty můžete snadno připravit pro své hosty. Stačí zavěsit kulisu a získat rekvizity pro fotobudky (například nápisy, brýle a šály). Můžete nastavit fotoaparát na stativ nebo hosté mohou pomocí svých telefonů fotografovat. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mám přinést dárek na zahradní párty? Tom de backer Nejlepší odpovídač Ano, je to obvyklé. Představte si to jako vyvažování věcí. Hostitelé si dali tu námahu zorganizovat ji, uspořádat ji nebo si dokonce najmout místo konání akce, rozeslat pozvánky a připravit jídlo nebo pití. Ať už jde o neformální (rodinné) setkání nebo formální událost, tyto věci potřebují čas. Dostanete šanci užít si sociální interakce a hostitel utratil peníze, aby vám tu šanci dal. Proto je vhodné přinést dárek, např. láhev vína.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Věnujte si spoustu času na plánování vaší zahradní párty.
 • Pokud chcete mít zahradní párty v zimě, můžete uspořádat párty na vnitřní zahradě.

reklama

Populární Problémy

Oregon a Oregon State se setkávají v nejnovějším vydání Občanské války v sobotu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Novak Djokovic porazil v neděli ve finále Wimbledonu Matteo Berrettiniho, aby zpečetil svůj 20. grandslamový titul. S výhrou Srb remizoval s Rogerem Federerem a Rafaelem Nadalem na 20 Majors.

První losování sezóny ATP 2019 je za námi, Nadal i Murray si užili, aby svůj rok dobře odstartovali.

Do tohoto úniku bylo zapleteno několik významných osobností jako Rafael Nadal a Serena Williams.

Osgood Schlatterova choroba (OSD) je zánět oblasti kolena a holenní kosti. Je to nejčastěji vidět u mladých sportovců, zejména těch, kteří hodně běhají a skákají. Správnou léčbou lze OSD zvládnout a obvykle ...