Roger Federer poté, co porazil Cameron Norrie: „Moje angličtina je lepší, věci se mi opravdu daří velmi dobře“

Roger Federer během rozhovoru na soudu poté, co porazil Camerona Norrie

Roger Federer během rozhovoru na soudu poté, co porazil Camerona Norrie

Roger Federer dosáhl druhého týdne ve Wimbledonu již poosmé v kariéře vítězstvím 6: 4, 6: 4, 5: 7, 6: 4 nad Cameronem Norrie.

Federer hrál v sobotu v prvních dvou setech neposkvrněný tenis, oba vyhrál 6: 4. Poté krátce zabloudil a nechal Norrie zpět do zápasu tím, že se ve třetím zlomil za stavu 5-6.

Osminásobný šampion však ve čtvrté sadě našel další rychlostní stupeň, aby uzavřel silnou výhru. A během rozhovoru na hřišti po zápase vyjádřil Federer radost ze své formy a také na vlastní náklady odhalil vtip.

'Myslím, že celkově teď rozhodně hraji na vysoké úrovni,' řekl Federer. „V tom prvním kole jsem měl štěstí. Moje angličtina je lepší, všechno mi jde velmi dobře. '

Pro nezasvěcené byl požádán Roger Federer jeho vítězství v prvním kole nad Adrianem Mannarinem pokud „nepřítomnost rozbušila jeho srdce“. V reakci na to Švýcar poukázal na to, že nezná význam tohoto idiomu, a dokonce tvrdil, že jeho angličtina „není dost dobrá“.

Federer se vítězstvím nad Norrie probojoval do 69. čtvrtého kola své kariéry ve čtvrtém kole Major. Když byl šestý semen informován o tomto výkonu, přiznal, že rád narazil na taková čísla, která ho ujišťovala o tvrdých yardech, které dal.

'Je příjemné to slyšet,' řekl Federer. 'Dokazuje mi to, že když se ráno probudím, stalo se to.'

Roger Federer, kterému bude zhruba za měsíc 40, také přiznal svou lásku ke sportu. Švýcar vyjádřil naději, že mu v nádrži ještě něco zbylo, což je v podstatě poslední kapitola jeho slavné kariéry.

'Hodně jsem hrál tenis,' pokračoval Roger Federer. „Miloval jsem každou minutu a doufám, že ve mně zbylo trochu víc. Je to absolutní radost hrát právě teď. Myslím, že tohle je zvláštní jen proto, že je mi téměř 40, poslední kolo předtím, než jsem dosáhl velkých 40. V tuto chvíli je to všechno bonus a uvidíme, jak daleko se sem dostanu. '

Super se mi ulevilo, byla to těžká bitva: Roger Federer

Roger Federer nasákl potleskem poté, co porazil Cameron Norrie

Roger Federer nasákl potleskem poté, co porazil Cameron Norrie

S Rogerem Federerem vedoucím 6: 4, 6: 4 a hrajícím nějaký scintilační tenis, mnozí věřili, že Švýcar je na cestě k rutinnímu vítězství. Ale Cameron Norrie předal Federerovi a jeho fanouškům prověření reality tím, že prohlásil třetí set.

Federer se domníval, že Brit si třetí set zaslouží, ale také tvrdil, že je se svým výkonem spokojený i přes menší škytavku.

'Ulevilo se mi,' řekl Federer u soudu. „Byla to těžká bitva. Bylo to tak blízko ... Zasloužil si ten třetí set. Myslel jsem, že dnes hrál výborně a pro mě jsem cítil, že jsem opravdu schopen udržet velmi vysokou úroveň hry a on tam na konci třetiny dostal dobrou přestávku, která mě stála set, ale celkově mohu být velmi šťastný s tím, jak jsem hrál. '

Populární Problémy

Jak přestat hrát si s rovnátky. Hra s rovnátky se může stát obrovským problémem. Můžete způsobit poškození zubů i drahého vybavení v ústech. Naučte se, jak si přestat hrát na rovnátka, než se stane něco špatného ...

Camila Giorgi se v úterý utká se Sarou Sorribes Tormo v prvním kole Linz Open 2020. Oba hráči se budou snažit zakončit sezónu na nejvyšší úrovni při závěrečné akci WTA roku.

Jak navštívit Disney's California Adventure. Pokud plánujete navštívit Disneyland v Anaheimu v Kalifornii, nezapomeňte si do svého itineráře přidat Disney's California Adventure. Disney's California Adventure nabízí vyzrálejší témata a ...

Jak se uzdravit ze zlomené kosti límce. Klíční kost, také nazývaná klíční kost, je dlouhá tenká kost poblíž spodní části přední části krku, která spojuje hrudní kost (hrudní kost) a ramenní pletenec. Https://www.nlm.nih.gov/medli .. .

Chtěli jste někdy uvolnit svou vnitřní preppy, dívčí a ženskou stránku? To je možné. Můžete se oblékat preppy, působit dívčí a být ženská najednou. Tento článek vám řekne, jak na to. Rozvíjejte dobré mravy. Dobré mravy jsou ...