Wimbledon 2017: Dvojité vítězství pro Sania Mirza; Rohan Bopanna, Purav Raja také zvítězil

Sania Mirza vede indický útok ve WimbledonuSobota se pro indický tenisový kontingent na wimbledonském mistrovství 2017 ukázala jako skvělý den, protože Sania Mirza zaznamenala vítězství jak v ženské čtyřhře, tak ve smíšené čtyřhře, zatímco Rohan Bopanna a Purav Raja také zvítězili ve smíšené čtyřhře.

Mirza a Chorvat Ivan Ivan Dodig, kteří jsou tentokrát na čtvrtém místě, potřebovali na vstup do třetího kola 1 hodinu a 18 minut, aby mohli vidět japonské duo Yusuke Watanuki a Makoto Ninomiya, 7-6 (5), 6-2.Tato dvojice dosáhla několika grandslamových finále, přičemž poslední z nich se uskutečnilo v lednu na Australian Open. Ale oni jsou ještě dělat průlom.

A od této chvíle se cesta ztěžuje, protože se vedle sebe utkají o obhájce titulu Henri Kontinen a Heather Watson o místo ve čtvrtfinále.

jak by tenisky měly sedět

Indo-chorvatský kombajn dokončil svůj zápas druhého kola se 6 esy a 4 dvojchybami. Ze šesti šancí, které dostali, si zajistili tři brejky podání.Raja dokončuje nedokončené záležitosti

Purav Raja se také připojil k seznamu indiánů vítězných na SW19 v sobotu poté, co vybojoval vítězství v jeho prvním kole smíšené čtyřhry, které bylo v pátek pozastaveno a muselo se pokračovat den poté. Raja a Japonci Eri Hozumi rozdělili sady s americko-českou dvojicí James Cerretani a Renata Voracava, než to muselo být zastaveno.

Při obnovení byl indo-japonský tým bezchybný ve své konverzi bodu zlomu, když šel 2/2, což jim dalo třetí set pro vítězství 5-7, 6-4, 6-2.

Následně uzamknou rohy pomocí 11thsemena Daniel Nestor a Andreja Klepac.Dříve v ten den Mirza a Kirsten Flipkensová shodily set, ale zaútočily zpět, aby vyhrály své druhé kolo čtyřhry žen, 6-3, 3-6, 6-4 nad britským týmem Naomi Broady a Heather Watson.

kresba na dvorku

13thsemena mají nyní náročný úkol, protože třetí osiva a šampioni Eastbourne Martina Hingis a Yung-Jan Chan se rýsují.

Rohan Bopanna a Gabriela Dabrowski mezitím pokračují v úspěchu ve smíšené čtyřhře měsíc poté, co vyhrály French Open na druhé straně kanálu. Desáté nasazené indo-kanadské duo vyhrálo těsné vítězství 7: 6 (2) a 7: 5 nad francouzsko-rumunským kombinátem Fabrice Martin a Raluca Olaru o postup do třetího kola.

Pro indické fanoušky byla radostná zpráva také v sekci juniorů, kde 15thnasazená Zeel Desai ovládla svůj první zápas dvouhry dívek ve dvouhře a zvítězila 6: 1, 6: 1 nad japonským Naho Sato.

Populární Problémy

'Supergirl' se dnes večer vrací s novým status quo. Zde je návod, jak sledovat show online.

Jak se protáhnout. Správné protažení zvýší vaši flexibilitu a sníží riziko zranění při cvičení nebo každodenním životě. Začněte několika základními úseky, pokud jste začátečník. Práce na úsecích ...

Novak Djokovic a Karen Khachanov se v pondělí setkají ve čtvrtém kole French Open. Djokovič vede proti sobě 3: 1, ale na antuce se ještě nikdy nepotkali.